PDA

View Full Version : Ipod nano 6th gen utisci!



Goxy86
20-10-2010, 15:34
Kupio sam pomenuti iuredjaj od 16 gb silver pre nedelju dana i mogu reci da sam bas zadovoljan.Imam ip4,al sam nano uzeo prvenstveno zbog radija koga mnogo vise slusam nego mp3.Najvise mi se dopada mogucnost dok se slusa radio stanica da se na ekranu vidi koja pesma se trenutno slusa,poruke koje idu itd...(kao u kolima).Takodje i live pause je cool opcija.Jedino sto mi nedostaje jeste sto ne mogu (ne znam) da menjam stanice bez upotrbe uredjaja,onako preko sluski (srednji taster je za pauzu).Inace koga zanima kupovina:Istyle - TC Usce

FOX river
20-10-2010, 15:39
Na iPod nano 5G mozes da menjas stanice dvoklikom i troklikom na srednji taster slusalica kad stanice snimis u favorite. Trebal bi da je tako i na 6G.

Goxy86
20-10-2010, 17:01
Tacno tako,dvoklik menja stanice.E da,jedna mala zamerka:kad se puni nema nikakvog indikatora koliko se napunio(nema procenata kao na iphone-u),vec pogledam na sat.3 sata je full punjenje,a sat i po napuni 80%(tako kazu na svom sajtu).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Goxy86
28-04-2011, 14:13
Moram da ozivim ovu temu :)
Ne znam da li neko od vas ima ovaj idevice,hteo bih da pitam za utiske oko trajanja baterije posto mi je nesto sumnjivo tu :).
Naime,kako Apple to u svom stilu reklamira,za bateriju kaze,citiram: "Play all day,and all night",uglavnom garantuju 24 sata reprodukcije kada je full napunjen.
E sad moj slucaj:full ga napunim,za manje od 6 sati slusanja radija mi se isprazni skroz.And thats it.
Ne znam da li je to normalno i da li da ga reklamiram u istyle posto imam i racun i garanciju...Hvala unapred

lydiasr
28-04-2011, 14:35
Mislim da treba da ga reklamiras, ja sam imala slicnu spravicu i baterija je drzala ceo dan ako ga neprestano slusam, a danima kad ga slusam s prekidima

Goxy86
28-04-2011, 21:32
Izgleda da cu morati, nema druge...