PDA

View Full Version : iTunes problem!!!



Braca88
19-10-2010, 18:32
The iPhone "My Iphone" is synced with another iTunes library.Do you want to erase this iPhone and sync with this iTunes library?
An iPhone can be synced with only one iTunes library at a time.Erasing and syncing replaces the contetnts of this iPhone with the content of this iTunes library.

imam telefon 3g16gb na 3.1.3 i korisitim iTunes10

dario-ri
19-10-2010, 19:24
sta je tu problem? jel imas 2 iphona mozda koja su bila spojena na pc, ne mislim istovremeno?

Braca88
19-10-2010, 21:32
nemam....jednostavno ono sto sam mogao da radim na drugom PC-u sada ne mogu... niti mogu da brisem muziku niti da stavljam novu,niti da skidam aplikacije..nista...telefon mi je samo otkljucan ne i jailbreakovan ali mislim da to nije problem..?

iKnez_95
19-10-2010, 21:37
Mozda ce ovo sad biti off, al nema veze.

telefon mi je samo otkljucan ne i jailbreakovan ali mislim da to nije problem..?
Telefon ne moze biti otkljucan, a ne jb. Jer bilo koji alat za unlock radi samo poslije jailbrek-a. E toliko od mene.

miodrage
19-10-2010, 22:26
E ovako... Ako mozes nabavi sve sa tog drugog kompa sa kojim je do sada iPhone bio syncovan. Nadalje, kad ga priklkjucis uradi prvo transfer purchases. E onda kad sve to obavi i kaze da je ok, onda lupi sync, sve ce da bude obrisano sa njega, trebalo bi da bude prebacheno u komp, i onda lupis novi sync i vratice sve. Sto ne vrati, nepovratno ce da bude izgubljeno... Jebiga to je do krembecilnog iTunesa.

Braca88
20-10-2010, 03:09
da li cu posle ovoga telefon morati ponovo da otkljucavam?

.stefan
20-10-2010, 03:43
Neces morati....

Braca88
20-10-2010, 03:45
hvala dobri ljudi.....i samo jos jedno pitanje....sta mu dodje ovo BACK UP koji mi izlazi svaki put kada povezem telefo sa iTunes...ja ga uvek prekinem jer ne znam cemu sluzi...da li i to trebam da odradim?

.stefan
20-10-2010, 03:53
Backup ti je cuvanje Trenutnog stanja svega sto imas u iphonu!postoji mogucnost da kad odradis restore vratis sve kako ti je bilo na dan backup-a,to ti je opcija restore from backup kada s zavrsi restore sto ti itunes ponudi...