PDA

View Full Version : razbilo se staklo na ipod touchu 2g



Sparky
19-10-2010, 17:59
nebitan deo: (dao sam drugu u skoli da se igra na ipodu... ali on ga je ispustio i razbiio mu se ekran)

bitan deo: touch radi ali me nervira to sto je staklo razbijeno...

da li neko mozda zna neki servis u kom mogu da popravim??

i kolika je cena...

(ipod sam pre godinu dana kupio u globenet u NS-u)

jos imam garanciju ali je istekla...

medjutim pise da servis rade besplantno..


moze neko da mi kaze koliko bi ti kostalo?

i gde bi me izaslo najjeftinije?

ShaX_91
22-10-2010, 16:36
Samo staklo+digitizer mozes da porucis sa ebaya za oko 35-40 dolara, a na youtubeu imas gomilu tutoriala kako da zamenis ekran. Kod nas bi ti zamenu ekrana naplatili oko 110-120 eura sigurno.
I ja sam razbio ekran na iPodu, pitao sam ekipu iz iSrbija da li vrse zamenu, ali ne vrse zamenu za iPod touch. Mozda se promenila situacija od pre nekih godinu dana, pa sad vrse zamenu. Pitaj ih. Mada mislim da ti se vise isplati da probas sam da to odradis. Jeste pipav posao, i moras biti jako pazljiv, ali eto, ako ti uspe kako treba, posle ces biti zadovoljan sto nisi dao 3 puta vise para da bi ti neko zamenio ekran.

Sparky
22-10-2010, 21:27
Poslao sam email ekipi iz Isrbija i rekli su da nemaju delove za ipod touch...

iKnez_95
23-10-2010, 00:51
Ili npr. mozes sam poruciti dijelove i sa njima otici u iSrbiju (ili neki drugi servis) i da ti oni to strucno zamjene.

ShaX_91
23-10-2010, 20:13
Eto, verovatno mozes to sto ti je iKnez_95 predlozio. Mada, ja mislim da bi mogao sam da probas da zamenis. Ako ti ne uspe prvi put, poruci jos jedno staklo, to ti je opet jeftinije nego da platis zamenu. Znas onu, na greskama se uci. :)

Ja sam gledao mali milion tih tutoriala, i mislim da cu probati i sam to da odradim.