PDA

View Full Version : SOURCES ZA RINGTONES 1.1.4



nemanja
06-06-2008, 13:29
treba mi pomoc , kako da postavim i koji sources za postavljanje nekih pesama kao ringtons, cuo sam da postoji program ringtones za to posto mi send song ne radi, hvala unapred

mladencvele
06-06-2008, 14:28
Imaš li ti pare da im platiš za ringtonove, svi će ti traže!

sveta3j
06-06-2008, 18:36
Ako imas pc suite,mozes da postavis bilo koju pesmu kao zvono,samo kliknes na set as ringtone.Ako nemas pc suite vec itunes onda ima druga varijanta:kliknes desni klik na pesmu i na convert to aac,pojavice konvertovana u itunes-u.prevuci je na desktop.Pesma ce imati m4a ekstenziju,ti samo izbrisi ovo i napisi m4r.Vrati je u ringtones u itunes-u.Sinhronizuj iphone i dobices u telefonu kad udjes u ringtones novi deo-custom ringtones i tamo ce ti biti tvoja pesma.E,ali ovo radi samo za fajlove od 20-tak sekundi.Mnogo laksa varijanta je pc suite.Sve ovo imas lepse objasnjeno u podesavanjima.E da i ringtones program mogu da ti sjebu telefon.

Perko
08-06-2008, 14:01
http://i.danstaface.net
izvol'te

nenad-ex
08-06-2008, 19:01
Ako imas pc suite,mozes da postavis bilo koju pesmu kao zvono,samo kliknes na set as ringtone.Ako nemas pc suite vec itunes onda ima druga varijanta:kliknes desni klik na pesmu i na convert to aac,pojavice konvertovana u itunes-u.prevuci je na desktop.Pesma ce imati m4a ekstenziju,ti samo izbrisi ovo i napisi m4r.Vrati je u ringtones u itunes-u.Sinhronizuj iphone i dobices u telefonu kad udjes u ringtones novi deo-custom ringtones i tamo ce ti biti tvoja pesma.E,ali ovo radi samo za fajlove od 20-tak sekundi.Mnogo laksa varijanta je pc suite.Sve ovo imas lepse objasnjeno u podesavanjima.E da i ringtones program mogu da ti sjebu telefon.


Uradio sam sve to ali prilikom sinhronizacije nisam dobio ringtone u telefonu, i ako se nalazi u library->ringtones. Da li je duzina problem, ili?

Perko
09-06-2008, 15:45
Nije to,moras da restartujes telefon! (drzi home i sleep istovremeno dok ti se ne pojavi jabucica,traje sigurno 10ak sekundi),posle toga,bice sve u redu!