PDA

View Full Version : MyWi 4.0



Iphonovac
17-10-2010, 19:32
Ima li neko resenje? probao sam masu puta tuto sto sam pronalazio na fr/eng sajtovima i nisam uspeo. Ima li neko da je uspeo na modelu Iphone4 ili 3GS ? Naravno, osim da platim onih 20-tak evrica :)

ReCkA
17-10-2010, 23:01
Naravno da ima! Ja koristim MyWi već duže vreme na 4.x...

1. Instaliraj trenutnu verziju MyWi-a iz Cydia-e
2. Pokreni MyWi i proveri da li ti kaže da imaš 3 dana trial moda
2a. Ukoliko si imao instaliran MyWi pre i iskoristio 3 dana, vrati datum na dan prve instalacije, jer je to najvažniji deo. Mora da piše da ima 3 dana trial moda!
3. Skini i instaliraj sledeći deb file:

http://www.multiupload.com/EP8WMG1KJ9
4. Nakon istalacije, odradi reboot/respring, slobodno vrati datum na današnji ako si ga menjao, i pokreni aplikaciju. Imaćeš funkcionalnu verziju MyWi-a na kojoj će stalno da stoji da ti je preostalo još 3 trial dana.

*Napomena: Kad god se pojavi update, slobodno ga odradi preko Cydia-e, i ponovi korake počev od 2a.

CJay
18-10-2010, 00:28
samo da potvrdim da ovo sto je rekao ReCkA (http://www.isrbija.net/member.php?u=2371) radi kao podmazano na 3GS 4.0! :) :vb_exploder:

hvala i ovako usmeno :)

Kapetan
18-10-2010, 00:40
Da li ovo radi na 3g 4.1 mozda?

ReCkA
18-10-2010, 00:45
na svim uređajima sa 4.x FW.

roki
18-10-2010, 01:28
Ja vratim datum, i izbaci mi ono da aktiviram za 3 dana, i onda se izgubi i samo mi ponudi da platim... :S

ReCkA
18-10-2010, 01:46
moraš da instaliraš patch dok je datum vraćen. obriši sve i probaj ponovo...

CJay
18-10-2010, 11:37
kao sto je receno u prvom postu, stavka 2a, najbitnija stvar je da se vrati datum na onaj kad si instalirao MyWi, kako bi on skontao da imas 3 dana trial...onda patch pa onda sa datumom mozes da radis sta ti je volja :) Meni i sad ispisuje da je trial ali non stop stoji da istice za 3 dana...nemoj da te brine to sto pise purchase, to tako mora, posto si ti ovim njemu samo "zamrznuo" trial period, nisi ga kupio...

Iphonovac
18-10-2010, 14:50
Probao sam na 3Gs, 4.0.1 sledivsi tacne instrukcije : prvo, instaliranje MiWi 4.0 mi je prouzrokovalo "crash winteboard" a drugo, kad kliknem na njega, pojavi se jednu sekundu i onda nestane. Znaci, ne mogu da ga otvorim. Zna li neko zbog cega? Interesantno da i moj Iphone 4 reaguje na potpuno isti nacin, dakle, prvo mi "crash" i trazi da re-springujem, a potom ikonica MiWi uopste nece da se otvori. Mozda na oba mobilna imam instaliranu neku aplikaciju koja smeta?


Hmmmm...izbacio sam 3G unrestrictor iz 3GS i sada mogu da otvorim MiWi....:)

Ok....hmmm, gde sad instaliram "deb fajl" ? Pretpostavljam da je to u WinSCP, u dosije "AutoInstall" .

Eto ja sve uradio :) , nadam se kako treba.

Dakle, instalirao sam MiWi iz Cydie, reboot, preko WinSCP-a instalirao "deb file" u "/var/root/Media/Cydia/AutoInstall"...reboot....sutra ujutro cu znati da li jos pise "3 dana" :)

shusha
18-10-2010, 16:20
Kako da znam kog datuma sam instalirao mywi?
Ja sam uradio isto kao sto si ti napisao ali mi je ipak posle tri dana izbacio da mi je istekao trial period! Onda sam vratio datum desetak dana i pokusao ponovo da instaliram ali mi je odmah izbacio da moram da kupim aplikaciju!

Iphonovac
18-10-2010, 18:43
GDE ides da vidis i vratis taj datum?

ReCkA
18-10-2010, 23:17
Datum se vraća standardno u Settings>General>Date and Time

Za one koji ne znaju, najbolje je da isprobavate. Vraćajte datum po 10-ak dana u nazad dok ne ubodete neki kod koga vam dozvoljava 3 dana trial-a.

Pošto nisam do sada nikad instalirao .deb koristeći AutoInstall folder, ne mogu sigurno da kažem da to deluje, jer ja sve instaliram koristeći dpkg -i komandu u terminalu WinSCP-a.
Ukoliko AutoInstall ne radi, probajte preko Google-a da nađete uputstvo za instalaciju ili probajte ovaj tutorial od @studioton:

http://www.isrbija.net/showpost.php?p=123360&postcount=11

Iphonovac
19-10-2010, 00:12
Tuto od "@studion" je odlican, instalirao sam i to, za svaki slucaj, mnogo je laksi i pregledniji program nego WIN SCP...hvala!

Iphonovac
19-10-2010, 20:48
Samo da prijavim da sve radi kako treba, i na 3GS i na Iphone4....!

debeli025
20-10-2010, 12:55
Mywi na cydia-i je sad 4.8.3 i meni cim instaliram crack 4.7.7 i restartujem odma mi vrati da moram da kupim ( purchase ). I trial mi je 5 a ne tri dana
Sta da radim

ReCkA
20-10-2010, 14:59
Igraj se sa datumom...
Pronađi datum na kome ti pokazuje 3 dana trial-a,
obriši crack preko Cydia-e,
reinstaliraj 4.8.3 veriju (isto preko Cydia-e),
pokreni MyWi i proveri da li ti je 3 dana trial.
Nakon toga ponovo instaliraj 4.7.7 crack, pa tek onda vrati datum na današnji dan.

Iphonovac
20-10-2010, 17:42
Postoji PROBLEM. Na oba modela, i na 3GS i na 4, moj kucni WiFi je skoro nepostojeci i to je pocelo od instalacije MyWi, odmah sledeci dan. Dakle, na modelu 3GS ponekad nece ni da se upali Wi-Fi a kamoli da mi izbaci koji su sve WiFi na raspolaganju, a na modelu 4, WiFi hoce da se upali i cak mi izlista koji su sve WiFi na raspologanju, ali nece i ne moze da se nakaci na moj kucni WiFi....Ono sto non stop radim jeste da oba Iphone moram da restartujem po nekoliko puta da bi se sve vratilo u normalu. Da li je to vasim saznanjima, normalno i ako nije, znate li sta treba da se radi da se to otkloni. Pozdrav.

vikhiiz
31-12-2010, 18:06
Ja ne verujem više šta se dešava...
Na iHacksrepo.com je bila savršena patch verzija!
Morao si da instaliraš original MyWi sa trial periodom, i nakon toga pukneš patch i sve radi... Nikakvo petljanje sa datuimima i deb fajlovima...
Sad nema ništa od tog patch u iHacksrepo!
Prosto ne mogu da verujem...

CJay
31-12-2010, 18:13
ima na sinfull repo-u MyWi 4 Cracked verzija 4.11.2. Ja je koristim na 3GS 4.1FW i radi bez greške. Možda nju možeš da pokušaš da instaliraš. Ja sam samo instalirao i nista dodatno nije trebalo da se podešava, radi kao sat...

Iphonovac
05-01-2011, 19:00
Kod mene je sve funkcionisalo bez problema do pojave update...Cim sam napravio zadnji update i ponovo instalirao postojeci deb fajl, sve je krenulo nizbrdo. MyWy jednostavno poludeo, nije heo da se vrati ni na jedna datum i na kraju, skinuo sam verziju "cracked", koja ne funkcionise...

vikhiiz
05-01-2011, 19:08
Probaj -> PdaNet (cydia.myrepospace.com/isrbija)
Kažu ljudi da je besprekorna i da je bolja priča od MyWi... ja sam odustao od nje baš iz tih razloga!

djnykk
21-06-2011, 03:44
Probaj -> PdaNet (cydia.myrepospace.com/isrbija)
Kažu ljudi da je besprekorna i da je bolja priča od MyWi... ja sam odustao od nje baš iz tih razloga!

instalirao pdanet cracked (tako se zove fajl)! Sutra cu da probam da li radi net s laptopa :)

djnykk
21-06-2011, 17:03
Samo da dodam: upravo surfujem preko instaliranog PdaNET programcica za iPhone 3GS :) RADI KO ZMAJ!!! Znaci software kida! Zove se PdaNet Cracked [searchovao ga preko Cydie], iz 2. puta sam ga instalirao [prvo mi bio izbacio neku gresku!?] i sada radi! Preko kompa startujem Bluetooth Network i nadje mi telefon, i evo sad, prvi put ovde gde sam sada imam net koji je Edge ali radi!!! :))))))