PDA

View Full Version : Pao mi je u baru iPod Touch!



milan037
14-10-2010, 21:39
Ljudiii pomagajte, kao Boga Vas molim!!
Krenuo sam danas u skolu, iPod inace drzim u jednoj futrolici i nekako mi danas greskom (za pogresnu stranu sam uzeo futrolu) ispadne pravo u baru :-( Inace, imam iPod Touch 2g 8gb...

Sta se desilo iPod-u? -Ulubljena neka mala sitna tackica, i uopste ne radi... Ne znam da li je pun vode, kako da ga ugasim uopste, i kad mi da znake zivota odmah nestanu, a touchscreen uopste ne radi... Ma pojma nemam sta da radim... Da li da ga nosim u neki servis, ali KOJI? Ljudi, pomagajte!!

Btw, imam neku garanciju Comtrade racunara, da li da ih zovem? Da li da pustim da se susi nekoliko dana ili sta? Da li ne radi zbog udarca ili je voda odradila svoje? :(

UNAPRED ZAHVALAN

mallena
14-10-2010, 21:44
Ako imas garanciju pusti ga da se osusi ... ilii ga odnesi u Kosovsku 28 pa makar da ga osuse ....i onda ga nosi u Comtrade ali ne prijavljuj da je upao u vodu...:angel::rolleyes:

milan037
17-10-2010, 02:59
Mislim da mi je crko displej tj. touchscreen ne radi... sta da radim ? :(

HVALA SVIM DOBRIM LJUDIMA :)

GeNiUsX
17-10-2010, 03:16
najbolje bi bilo da ipod posaljes ili odneses u Kosovsku 28,oni ce ti to sigurno srediti!

pashutin
17-10-2010, 09:40
Koji god telefon, a pogotovo novija generacija ako upadne u vodu ni slucajno ne treba paliti ! Ne pomaze ti nista drugo do servisa :-(

komsa
17-10-2010, 12:16
...inace ako je upao u vodu a prijavljujete ga u garanciji nece vam prihvatiti garanciju jer iphone i ipod imaju unutra indikaciju vlage(povrsine koje promene boju kad se navlaze) ....nazalost apple je mislio i o ovakvim situacijama....



http://crave.cnet.co.uk/mobiles/iphone-water-damage-indicators-leave-users-seeing-red-49305888/

milan037
27-10-2010, 00:22
Dobro, pustite garanciju... je l mogu da mu kupim staklo ili tako nesto? Ocigledno nije usla voda u iPod, vec je nesto puklo da ekran ne radi... kao brightness na 10% pa se onda poveca na 100% , a touch screen ne radi......... sta da radim? hvala