PDA

View Full Version : Zadnja maska



markofpp
13-10-2010, 04:16
Kako ja uvek znam da napravi S. tako i sada uspeo sam da izlupam zadnju masku na iphone 4. a pritom da se telefon nigde nije ogrebao... kako ni ja sam ne znam...
Jel zna neko gde moze da se nadje nova i jel ima kod nas...
Unapred hvala...

studioton
13-10-2010, 08:35
Kako si to uspeo?

Verovatno da ima, ali jos je"taze"da bi se naslo u oglasima :)

polut
13-10-2010, 08:44
@markofpp, ja sam nasao na sajtu iFixit da ima da se naruci zadnja maska za iPhone4 ($109.95–$119.95), imas na linku koji ti postavljam i nacin na koji se menja, a nije nimalo tesko. Pa ako uspes da narucis kod njih i ako zelis da platis 100e, mozes da sredis svog ljubimca da ponovo blista u punom sjaju.
http://www.ifixit.com/iPhone-Parts/iPhone-4-Rear-Panel/IF182-002

priest77
13-10-2010, 10:05
I ja sam je razbio (tj moj sin je pao na betonskim stepenicama sa telefonom u ruci i nisam imao nikakvu zastitu na telefonu, cak ni foliju) srecom nastradao je samo zadnji deo koji sam kupio na ebay, cak sam se dogovorio i sa prodavcem da mi na paketu pise vrednost manju od 20$ i stiglo mi je na kucnu adresu bez ikakve carine.
Samo moras biti pazljiv i da kupis od sigurnog prodavca koji ima stvarno original. Moze da se nadje samo staklo, bez rama za male pare ali moras ti sam da lepis i tesko da ce izgledati kao da je original.
Ja sam svoj platio oko 80$, OEM kompletno sa ramom, znaci samo odsrafis dva srafa i promenis zadnju masku.

WD-40
14-10-2010, 12:26
Odakle ti je stiglo i koliko te je izasla postarina. Zanima me posto bi i ja narucivao nesto preko ebay-u pa bi hteo da znam da li se to isplati uopste.