PDA

View Full Version : problem sa ikonicama.



slavke1976
12-10-2010, 11:35
Pozdrav.
Nadam se da je ovo pravo mesto da postavim ovu temu, ako nije molio bih moderatore da je premestu.
Uradio sam jailbreak sa limera1nom i za sada nemam problem sa telefonom sem ovog.
To sam primeti sinoc jer sa instalirao nekoliko programa i nisam video ikonice da bih primetio da imam jedno 10tak napravljenih skrinva, i te ikonice od tih aplikacija su bile skroz na zadnjem skrinu, ja sam ih premestio na 2 skrin ( jer imam samo 2 skrina ovaj glavni i vaj drugi jer nemam puno aplikacija), kad sam ih premestao sa zadnjeg skrina na drugi, svi skrinovi su imali kao ikonice ali samo onako zatamnjeno mesto( kao osenceno), i kad kliknem na to mesto izidje kao da je bookmarks i otvori se safari.
ali bude prazna stranica.
posle sam obrisao sve te bookmarkse. i mislim da sam instalirao nesto iz instalousa, i kad sam zavrsio ponovo sam imao sve te bookmarkse i ponovo 10ak skrinova.
dali je imao neko ovakvih problema, i kako bih mogao to da resim?

igne
12-10-2010, 12:12
Navedi sta si instalirao iz cydia, mozda neki program pravi taj bug

slavke1976
12-10-2010, 12:28
Izgleda da sam resio problem.
Obrisao sam sve theme koje sam instalirao, zatim obrisao sve te bookmarks ikonice i uradio restart , i sad ih vise za sada nema. Moguce da je neka od thema bila problem.

igne
12-10-2010, 12:31
Nemoj preterivati sa instaliranjem svega i svacega sa Cydia.. Zna da zaglupi telefon.

CJay
12-10-2010, 15:46
Meni ovo smrdi na iBlank...

slavke1976
12-10-2010, 16:08
i sta je to iBlank?
instalirao sam illuminate temu, i iHTC, kao i iNav, i od kako sam ih izbrisao nemam vise problema sa tim blank ikonicama

studioton
12-10-2010, 16:25
Problem sa ikonicama ume da se pojavi i od infinifolders aplikacije..

takodje recimo, kada sve grupisete u foldere.. iz cista mira posle neke instalacije deb fajla ili uopste, sve se pomesa i ikone razbacaju po screen-u tako da mora ponovo da slazete .. i problemi slicni tome..

to ne vazi za infinidock ili board