PDA

View Full Version : Iphone 4 Punjac za Kola ??



g.paganini
30-09-2010, 23:31
Da li neko zna eventualno gde moze da se nabavi iphone 4 punjac za kola.... .. Sve sto sam gledao po netu u legendi ne prikazuje kompatibilnost sa 4vorkom .
Pa ako neko ima neku ideju ili resenje .. nek se javi ... Hvala unapred ! :)

bkns
30-09-2010, 23:39
Znam da ti necu konkretno odgovoriti na pitanje ali ja sam probao punjac za auto koji mi je ostao od starog 3gs i radi potpuno normalno i na iphone 4... :)

studioton
30-09-2010, 23:42
punjac za auto za ip4 se definitivno ne preporucuje, neretko ali moze da se desi da telefon vrisne ..

ja sam iz tog razloga uzeo jedno alternativno resenje,externu bateriju (http://www.isrbija.net/showthread.php?t=12099) koja savrseno radi i bez ikakvih problema,prekida i sl. puni bateriju na telefonu a u isto vreme si mobilan i sasvim normalno koristis telefon dok se istovremeno i puni

djalf
01-10-2010, 00:13
Ako i uzimas punjac za kola, uzimaj samo original i sto kvalitetniji.

polut
01-10-2010, 10:11
Ja sam punjac za kola video u GlobeNet radnji u Strazilovskoj ulici u Novom Sadu, nije original Apple proizvodnje, ali oni garantuju za kvalitet i funkcionalnost. Prodavci tvrde da nemaju reklamacije na spomenuti punjac od strane kupaca. Sto se cene tice, mislim da se krece oko 1500 din (nemojte me drzati za rec), skupo kao i sve u Applle Authorised Reseller radnjama.

g.paganini
01-10-2010, 16:29
Hvala za info... sto se tice punjaca... vise sam mislio zbog navigacije u kolima..... al dobro nije frka... bolje ne rizikovati....

Thx all

peric92
02-10-2010, 00:07
ali cuvajte se i tih eksternih baterija, jer sam ja kupio u iShop-u i telefon mi je riknuo 3gs....

studioton
02-10-2010, 02:00
te kineske od 1000-1500 dinara ne da su totalno s'ranje nego ne mogu da verujem da iko sme da stavi ovo na telefon, meni je crkla davno jedna takva dok je bila na telefonu, samo pocela da smrdi na pregorelo .. i skinuo sam odmah i srecom nista se nije desilo, a baterija se istopila. neverovatno

Medjutim postoje vrlo kvalitetne i pouzdane baterije, ja sam jednu takvu uzeo za ip4 , platio sam 100 eur , u usa ko moze tamo da kupi za sebe kosta 75-80 $ , i ima nekoliko proizvodjaca, to su zaista vrhunske baterije .. naravno nista nije sigurno, nije sigurno ni na originalnom kucnom punjacu , ali iz mog iskustva, ove skupe baterije su veoma pouzdane, ja sam obavio vec nekoliko punjenja na ip4 preko externe baterije MiLi power spring4 bez ikakvih problema i bez i jednog jedinog prekida ili neceg nepredvidjenog, napunio sam telefon, a uz to sam bio mobilan, na putu , non stop razgovarao i koristio telefon, a baterija je i dalje punila telefon , veoma sam zadovoljan , dakle koliko para toliko muzike

iMorris
02-10-2010, 02:30
Ja i jos par drugara koristimo neku kinesku. Drug nam je nabavio za 300din komad. I radi dobro :)

WD-40
04-10-2010, 12:19
Jel sa zna kada ce se pojaviti ovi drzaci za kola u iSrbiji
http://www.njuskalo.hr/image-w450/mobiteli-oprema/iphone-4-nosac-auto-navigaciju-vakuumski-drzac-nije-3g-slika-3723254.jpg

iphone-srbija
04-10-2010, 12:29
imamo ih za iPhone 4 i za iPhone 3G/3GS - 1000din

WD-40
04-10-2010, 13:26
Video sam na sajtu da ima samo za 3G/3GS, nisam video da ima za ip4.
Ako je tako doci cu za koji dan da uzmem.

iphone-srbija
04-10-2010, 16:11
bice postavljeno i za iPhone 4 ...

magistar0
13-11-2010, 05:34
Taj drzac gore na slici je meni moj iphone 3 gs dobro oglodao okolo o e metalnog okvira i ispod na prijelazu na plastiku.tako da ga ne preporucam.Masu puta po zimi mi je ispao s sofer sajbe jer se odvakumirao valjda.U svakom slucaju ne vrijrdi nista.Decki moraze shvatit da sto se tice opreme za iphone tu nema stednje.Nemozete kupit tel za 600 eura ili vise manje i onda kupovat puniace za auto od 50 kn kineske itd,drzace koji ce vam ishabat tel.eksterne baterije mao tze tung proizvodnje itd.Nema tu stednje decki i vjerujte da kad jednom platite nesto kvalitetno neete se pokajat i to je cijela filozofija.Ako nekog zanima ja imam za prodat 2 komada stealthguarda invisible shielda za iphone 4.Znaci to je shield za back i front stranu i super su.Materijal je fantastican,na tel .se i ne vidi.To ke proizvod firme koja je konkurent zagg invisible shieldu.Ako koga zanima moze poslat poruku ovdje a moze i na mail [email protected]


Sent from my iPhone using Tapatalk

vladastosic
13-11-2010, 06:46
Pregledao sam sve postojece uredjaje koji postoje i ovo je jedini komplet za kola za iPhone 4 koji valja:

http://us.kensington.com/html/17803.html

Cena je oko 58 evra u Evropi. Bice i kod nas uskoro u prodaji vec su mi rekli u domacoj firmi www.gausi.com, naravno u slucaju da bude skuplje od 60 evra kod njih nemojte namerno da kupite. Moze da se naruci preko neta na vise mesta i svi salju u Srbiju ili moze neko da donese.

polut
15-11-2010, 09:04
ovaj punjac kensington izgleda jako korektno i kvalitetno, nadamo se da ce u srbiji neko preuzeti distribuciju ovog uredjaja. vidim da ima i bluetooth funkciju, takoreci 3u1.

Ripper
06-12-2010, 02:15
Stvarno fina džidža...mada garant i oni Kensington punjači iz IphoneSrbije od pre nekoliko meseci pune 4ku bez problema :)

pile20
06-12-2010, 22:55
Sigurno je dobar, ja imam ovaj


http://us.kensington.com/html/17593.html i dobro me sluzi (kako punjac tako i drzac). Kad sam kupovala ovaj nisam mogla da nadjem po pristojnoj ceni nesto poput ovog sto je @vladastosic postavio... Mozda sad uzmem ovaj novi.

P.S. jedina mana je sto je "ruka" drzaca dosta dugacka - vidim da je ista kao i na mom drzacu, pa se moze desiti da vam odskace - zbog rupa na putu i sl. nasi putevi nisu isto sto i u belom svetu :D :D :D ali se to da lako resiti, malo vise muke oko namestanja ili nesto zaglavite ispod i stvar resena ;)

boko
07-12-2010, 02:08
ja koristim griffin i odlican je,osim sto kada sam stavio bumper,ne moze konektor punjaca da dohvati telefon :(

ovaj kensington kupujem obavezno!!!

Ripper
07-12-2010, 13:27
Samo kad li će se pojaviti kod nas :) Mogao bi iPhoneSrbija da se potrudi ;)

zmajcek
05-01-2011, 20:25
Jel ima jos iskustava oko koriscenja auto punjaca za 3gs na iP4?
ili da li ste negde u srbiji videli u prodaji punjac za 4ku? koliko para?

neko je kazao u nekom od ranijih postova da se desava da rikne 4ka ako se koristi punjac od 3gs, ne razumem zbog cega?

:confused:

Ripper
06-01-2011, 01:50
Pa kao možda ima osetljiviju bateriju ili elektroniku... Ma radi to 100% :D

zmajcek
06-01-2011, 11:19
pa nema tu kao ili ne kao, valjda se tacno zna koji je napon punjaca, koliko baterija trpi i sta s cim moze a sta ne moze
ili to samo tako ja naivan mislim da treba biti?
mozda ipak treba pogledati u pasulj :brickwall:

djipi72
06-01-2011, 16:38
ja koristim punjac za kola kupljen u iphone srbija za 3gs kensington i sada ga koristim na 4ci i radi bez problema!

Aconi
05-03-2011, 01:27
Ja sam imao na 3g-u punjac, kupljen u iphone srbija, uz drzac za kola... Lepo su ljudi od davnina rekli kol'ko para tol'ko muzike... Posle nepunih 10 dana, drzac je pukao pa seta levo desno, a punjac je punio kako se njemu prohte, nekad radi nekad ne radi, i brze vuce bateriju nego sto moze da napuni dok radi navigacija... tako da je iskreno bilo baceno to nesto para... Sad imam 4g i planiram neku valjanu opremu za kola da uzmem, da ne razmisljam kad ce mi se ugasiti i kad otpasti sa soferke... :brickwall:

P.S. Moze savet sto se tice punjaca-dobio sam uz telefon americki punjac, vredi li uzeti samo adapter ili bi valjalo kompletan evropski punjac uzeti?

piksifort
05-03-2011, 13:34
A jel sigurno kaciti telefon preko original iphone kabla ako kola imaju usb ili generalno iphone i napajanje preko automobila nije dobra ideja ?

Aconi
09-03-2011, 02:21
meni 3g je jako slabo punio na kolima, al preko upaljaca... ne bih znao sta da kazem. a sta misli ko za punjac, da li na americki staviti adapter ili uzimati evropski?

anri1
09-03-2011, 23:09
Ja sam narucio ovaj preko eBay-a, pa ce mo vidjeti da li valja.

Model: HY-001
Fit for iPhone 4G. Pls note this, just very few car chargers can fit iPhone 4G


http://i932.photobucket.com/albums/ad162/jerryvonn/Mini--Black-2.jpg


Features: Universal Mini USB Car Charger Adapter


Fit all electronic appliances that use a USB charging cable

Use your car to charge any electronic devices

Works with digital cameras, PDAs, mobile phones, USB accessories and more that can rely on USB for power

This adapter plugs into your car's cigarette lighter jack to become a powered USB port

USB car charger adapter charges your PDA from any standard cigarette lighter in any vehicle

Use together with USB charging cable

Use your car to charge any devices (digital cameras, PDAs, mobile phones, USB accessories and more) that can rely on USB for power! This adapter plugs into your car's cigarette lighter jack to become a powered USB port.

USB car charger adapter charges your PDA from any standard cigarette lighter in any vehicle. (Use together with USB charging cable.)

Patented circuit board designed to protect your valuable gadgets from short circuits.

Input: 12V - 24V DC

Output: 5V DC / 1000mA

anri1
01-04-2011, 21:34
Samo da potvrdim da sam dobio punjač i da radi perfektno (puni čak i kad radi navigacija) za samo 2$.
Kod mene u BL sam u istoj radnji probao 4, 3 različita punjača i nijedan nije valjao.

toscana
17-04-2011, 21:46
Evo ga odlican punjac za Iphone/Ipod

http://www.isrbija.net/showthread.php?p=183649

ganedra
17-04-2011, 23:07
Ljudi nemojte se zajebavati i puniti vase iphone-ove(300-600€) sa punjacima od 2.€,bice vam zao kad riknu,ali kasno.
Ja imam kensington(isrbija) i za ip4 i 3gs,i ekstra dobar je,ali citao sam da su belkin i grifin provereno dobri.Pre nego sto sam uzeo svoj auto punjac prvo sam trazio na Apple-u sta oni prodaju.
http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/iphone_accessories/power?mco=MTcxNjEzMjQ

toscana
28-04-2011, 11:32
Onaj link vise ne radi iz prethodnog posta, evo odlicnog punjaca za IP 4.
http://www.isrbija.net/showthread.php?p=193646

Ripper
22-05-2011, 02:26
Ja sam pazario ovaj Toscanin Belkin...radi ko zmaj ;)

cyhaber
22-05-2011, 11:41
Sta mislite o Capdase-ovom punjacu za kola, nisam ga jos probao, ne bih se bas zezao a ne znam jel ga neko probao ? Pakovanje je zajedno da kablom, kabl sam probao i ok je !


Sent from my iPhone using Tapatalk

.stefan
22-05-2011, 11:48
Svi markirani su dobri,ne bi trebalo da predstavljaju problem...Capdase je takodje poznat brend....kao sto rece neko gore,nemojte samo puniti jeftinim kineskim i sve ce biti ok...

Neko je ovde prodavao i belkin ovde za ok cenu...

cyhaber
22-05-2011, 11:59
Ovakav, samo sa 2 usb porta, cenim da je ok !

http://www.isaactan.net/2011/03/capdase-iphone-car-charger.html


Sent from my iPhone using Tapatalk

toscana
22-05-2011, 17:12
Evo ga taj BELKIN koji radi bez greske :)

http://www.isrbija.net/showthread.php?p=193646

Brdja
17-06-2011, 10:02
Kensington AssistOne u Nemačkoj košta 80 evra. A dobar je za sve pare ;)