PDA

View Full Version : [iTunes Account] Radi ponovo fora



lilici
03-12-2008, 08:27
Nemojte pokusavati da napravite accaunt na sajtu iTunes, nego uradite sledece:

1. Upalite program iTunes na vasem kompu
2. Kad se upali iTunes, idite na iTunes store (evo i slike)
3. Onda tu desno od iTunes store a imate App store idite na appstore
4. Onda u donjem desnom uglu iTunes prozora imate top free app. Izaberite bilo koju free app da bi napravili acount. Aplikacija mora da bude free da bi kasnije dobili opciju NONE
5. Kad izaberete free aplikaciju, onda idete na get app, i onda se pali prozor da se ulogujete, i tu imate opciju create acount, izaberete create acount
6. Onda tu radite po uputstvu unesite vas mail i sve po redu
7. Kad unesete mail i zeljeni password, idete na continue i tu se pojavljuje opcija da se izabere kreditna kartica, i na kraju cuvena opcija NONE, naravno izaberite NONE
8. Unesite slobodno vase ime i prezime, ulica moze i lazna, za City izaberete New York, State izaberete Ney York takodje, ZIP Code za New York je 10036 (to je jedan od mnogih) telefon ja sam uneo 518 555xxxx (bitno je da bude sedmocifreni)
9. Onda idite na continue, i tad treba da dobijete mail sa aktivacionim linkm
Bitno je da napomenem da je najbolje za zemlju da se izabere United States, i onda mozete sve free aplikacije da skidate bez problema, ali ko hoce moze po zelji da izabere bilo koju drugu zemlju.
Ako nesto nije jasno, javite mi pa cu se potruditi da sve razjasnimo.


Evo ljudi, po uputstvu koje sam postavio jos oktobra radi sve opet kako treba!

chevu1990
03-12-2008, 15:32
Fala bogu da sada moze da se napravi acc...
Napravio sam sada acc bez problema i rekose nije radio 1 dan, a ja se mucio vec dobrih nedelju ipo da napravim acc jer nije htelo uvek je ili reedem code ili credit card trazilo(u zavisnosti od zemlje).

Dziggo
04-12-2008, 14:09
Opet trazi redeem code ???

lilici
04-12-2008, 16:49
Sad sam otvorio jos jedan acc i ne treba da se unosi reedem code. Ljudi ako ne mozete da se snadjete, posaljite mi vas mail na PM pa cu ja da vam otvorim acc na taj mail. Nemojte ovde da pisete da ne radi ili nece ako se VI ne snalazite, dosta ce se ljudi snaci sa ovim uputstvom, jer je nemoguce uprostiti ga jos vise.

Djolenzi
09-12-2008, 19:17
Radi ljudi... Ja uspeo... A i ako trazi code, samo malo po netu procackate i to je to...

jova_zmaj
05-01-2009, 00:05
Radi. . . :)

shO
06-01-2009, 18:37
Radi... :D

Ja sam na adresi 5th and Madison :D

http://www.imagebee.net/images/gt1uib1pcuybzvhw4gj4.jpg

Stefan_88
09-01-2009, 17:32
Pozz ljudi!
Posto sam nov ovde a i skoro sam kupio Iphone, interesujeme vezano za iTunes i stvaranje accaunta? Za pocetak da li je bitna verzija iTunnes-a posto sam ja skinuo neku 8.0.2.20
Elem kada odem na Itunes store nemam nigde da nadjem opciju App store i ne mogu da sledim dalja uputstva koja ste naveli?

shO
09-01-2009, 17:58
Nebitno je koja je verzija iTunes-a...
Kada pokrenes i tunes i trebas danapravis acc kliknes na USA slicicu, posto treba da se izabere zemlja ( menije tako prvo pisalo ) i ond aimas app store, i izabrese free igricu i dalje ti je gore navedeno.. I sve mora da radi... Ako imas kakvih problema samo se javi.

Stefan_88
18-01-2009, 01:44
Uspeo posle dugog cekanja, al se isplatiilo. Pozz

iLuka
28-01-2009, 19:34
Otvorio iz prve. ;D
Hvala na detaljnom uputstvu.

GfxDesignz
24-02-2009, 15:01
Pozdrav svima,

sve sam uradio kako je navedeno gore, i kad dobijem mail da akvtiviram to...onda mi izbaci ovo - An Internal Server Error Has Occurred.-
kad kliknem na link. Dali ne radi vise to?

Hvala svima

zmaja
08-03-2009, 02:01
i sta se desava sada kada iTunes ima novi Terms of Service?

i ja imam navodno US account i pre nego sto zelim da skinem neku free app iskoci novi ToS, koji kaze da moram da pristanem da uslov da mogu da kupujem sa app store-a samo na teritoriji US i nigde drugde, i da ce apple tehnologijom (ne znam koja bi drugo mogla da bude osim geoIP) pratiti sve to (a verovatno i sankcionisati).

jeste vi to vec svi prihvatili ili ima neki novi korak za izbegavanje svega toga?


hvala.

Rela
06-04-2009, 13:25
A jel zna neko kada ce mozda biti Srbija medju ponudjenim zemljama, pa cemo moci ko ljudi da se registrujemo a ne da samo smisljamo kako da ih prevarimo :)

mmiljann
07-04-2009, 19:26
upravo sam sad probao da napravim acc ali nece!
jbg tri maila sam pokusao i opet k***c!
u cemu je fora?
sve sam odradio kako treba! bem ti itunes
oprostite na nervozi

pakodazna
16-04-2009, 11:48
Meni radi....evo sada sam uspeo...moze li neko da mi napise na brzaka, kako sada programe iz itunesa ( free koje sam skinuo ) na kompu, da prebacim u telefon..pozzz

iPhoneSA
16-04-2009, 11:51
Meni radi....evo sada sam uspeo...moze li neko da mi napise na brzaka, kako sada programe iz itunesa ( free koje sam skinuo ) na kompu, da prebacim u telefon..pozzz


Jednostavno, click SYNC i to je to...(naravno prikljucis iPhone na komp, mislim da to nisam trebao ni spominjati, al eto)

LP:)

dr4u
11-05-2009, 08:43
Kako da kreiramo free iTunes nalog?

Da bismo kreirali free iTunes nalog,treba da uradimo sledće-u stvar:

Pod broj jedan,potrebno je da se registrujemo na Facebook,ukoliko već nismo registrovani.Zatim treba da postanemo „Apple students“ fan posle čega ćemo dobiti kod za skidanje 20 besplatnih pesama sa iTunes-a.Taj kod ćemo iskoristi kasnije za registraciju!

Nakon toga treba da skinemo iTunes i da ga instaliramo,ako to već nismo prethodno uradili.
Zatim otvaramo iTunes,Otvorite iTunes Store kliknite na “Flag icon”, izaberite zemlju "United States".Zatim idemo do sekcije „top free apps“ koja se nalazi u donjem desnom uglu.Tu ćemo da kliknemo na jednu od besplatnih aplikacija i izabraćemo opciju gett app.iTunes će potom tražiti da se ulogujemo,mi to naravno nećemo uraditi.Kliknućemo na opciju create account koja se nalazi na istom prozorčiću.Ispunićemo tabelu za registraciju(NAPOMENA: u polje gde se traži adresa i br. telefona moramo da upišemo validni američki broj i adresu koju bez problema možemo da nađemo preko google-a).

Na istoj strani se vidi i opcija Credit Card,pojaviće se nekoliko tipova kreditnih karticam,a na kraju niza se nalazi „none“.Tu opciju treba da obeležimo!
Nakon ovoga,kod koji smo dobili preko Facebook-a treba da upišemo u polje „Code“.
Posle toga treba kliknemo na potvrdu cele registracije i naš free iTunes nalog će biti kreiran!:)

ja sam sledio ova uputstva i napravio account za par minuta

TrtaMrta
11-05-2009, 11:50
Kako da kreiramo free iTunes nalog?

Da bismo kreirali free iTunes nalog,treba da uradimo sledće-u stvar:

Pod broj jedan,potrebno je da se registrujemo na Facebook,ukoliko već nismo registrovani.Zatim treba da postanemo „Apple students“ fan posle čega ćemo dobiti kod za skidanje 20 besplatnih pesama sa iTunes-a.Taj kod ćemo iskoristi kasnije za registraciju!

Nakon toga treba da skinemo iTunes i da ga instaliramo,ako to već nismo prethodno uradili.
Zatim otvaramo iTunes,Otvorite iTunes Store kliknite na “Flag icon”, izaberite zemlju "United States".Zatim idemo do sekcije „top free apps“ koja se nalazi u donjem desnom uglu.Tu ćemo da kliknemo na jednu od besplatnih aplikacija i izabraćemo opciju gett app.iTunes će potom tražiti da se ulogujemo,mi to naravno nećemo uraditi.Kliknućemo na opciju create account koja se nalazi na istom prozorčiću.Ispunićemo tabelu za registraciju(NAPOMENA: u polje gde se traži adresa i br. telefona moramo da upišemo validni američki broj i adresu koju bez problema možemo da nađemo preko google-a).

Na istoj strani se vidi i opcija Credit Card,pojaviće se nekoliko tipova kreditnih karticam,a na kraju niza se nalazi „none“.Tu opciju treba da obeležimo!
Nakon ovoga,kod koji smo dobili preko Facebook-a treba da upišemo u polje „Code“.
Posle toga treba kliknemo na potvrdu cele registracije i naš free iTunes nalog će biti kreiran!:)

ja sam sledio ova uputstva i napravio account za par minuta

Neso mi je poznat ovaj tekst...Kao da sam ga ja pisao... :)
Izvor:
http://ajfon.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=321

AwaX
11-05-2009, 12:53
Kako da kreiramo free iTunes nalog?

Da bismo kreirali free iTunes nalog,treba da uradimo sledće-u stvar:

Pod broj jedan,potrebno je da se registrujemo na Facebook,ukoliko već nismo registrovani.Zatim treba da postanemo „Apple students“ fan posle čega ćemo dobiti kod za skidanje 20 besplatnih pesama sa iTunes-a.Taj kod ćemo iskoristi kasnije za registraciju!

Nakon ovoga,kod koji smo dobili preko Facebook-a treba da upišemo u polje „Code“.


ovo pod broj jedan uopste ne treba. code field moze da ostane prazno.

TrtaMrta
11-05-2009, 12:56
ovo pod broj jedan uopste ne treba. code field moze da ostane prazno.
Uspeo si da se registrujes bez koda?

iPhoneSA
11-05-2009, 12:58
Uspeo si da se registrujes bez koda?


I ja sam se registrovao bez code-a. I sasvim normalno mi radi account.

TrtaMrta
11-05-2009, 13:05
I ja sam se registrovao bez code-a. I sasvim normalno mi radi account.
Znaci samo si izostavio taj korak i to je to?Sve ok?

iPhoneSA
11-05-2009, 13:29
Znaci samo si izostavio taj korak i to je to?Sve ok?


Upravo tako, sve bez problema...radi ko doxa:)

bend3R
27-05-2009, 10:58
Meni je uspelo iz keca :) haha