PDA

View Full Version : MiLi Power Spring 4 (HI-C23) unboxing



studioton
26-09-2010, 03:46
Najtanja i po mnogim testovima najbolja externa baterija/case za iphone4
Veoma kvalitetna izrada i vrlo privlacan dizajn

Baterija ima 1600/2000mAh sto u najmanju ruku obezbedjuje duplo koriscenje iphone-a 4. Za punjenje koristi standardni usb kabal preko kojeg se puni i baterija i iphone ..

Sa ovom baterijom sebi mozete pruziti pravi uzitak,ne razmisljajuci da li ce vam iphone izgurati dan, a uz sve to ova baterija je i sjajan case koji ce zastiti vas iphone od ogrebotina i drugih neprijatnosti

jedan video od mene za iclanove :)

B2Veahmn7vQ

doktor22
26-09-2010, 11:14
Ovo je fenomenalno, nemam jos 4 ali kad ju uzmem ovo je genijalnooooooooooooo

AwaX
26-09-2010, 13:06
odlicno odradjen unboxing

CiraEcchi
26-09-2010, 17:36
nice video i audio gj

Mophie vs MiLi

Mophie Juice Pack Air's superior build and flexible!! (http://www.engadget.com/2010/09/22/mophie-juice-pack-air-vs-mili-powerspring-4-review/)

markofpp
04-10-2010, 12:21
Jel ima ovo da se uzme kod nas....

studioton
04-10-2010, 14:03
Nema kod nas,

Ali momak od koga sam ja narucio je kupio par komada vise da ih proda, ako je neko zainteresovan neka mi se javi na PM da mu dam broj telefona

i jos jednom da potvrdim da je baterija vrhunska i pouzdana, veoma kvalitetna, i cesto je koristim

polut
07-10-2010, 10:04
@studioton, jel mozes da opises po kom principu radi? Dali prazni bateriju od iPhona prvo pa onda eksternu i kada se puni kojim redom se pune baterije, prvo eksterna pa iPhone? Moze li se napuniti eksterna bez prikljucenog telefona, ima li led diodicu koja svetli ili neki pokazivac kada je na USB napajanju?

studioton
07-10-2010, 11:41
Baterija se ponasa kao klasican punjac, kada se telefon stavi u case tj.bateriju, punjenje pocinje tek kada se aktivira na dugme sa strane. Ne prazni je do kraja vec nastavlja da se puni, sve isto kao i na klasicnom punjacu.

Kada se puni telefon u case-u sto se radi sa obicnim usb kablom, puni se i baterija i iphone, sve je isto samo duplo sporije,logicno :)

Moze i samo baterija da se puni istim pricipom, sa strane postoje led diode koje pokazuju stanje baterije ili svetlucaju kao pokazatelj da se puni .. :)

Ja je koristim par puta nedeljno da napunim telefon i sve besprekorno funkcionise, dok je telefon na bateriji, obavljam razgovore normalno,nista manje ne koristim telefon, a on se napuni do kraja za nekih sat-dva, onda skinem i nastavim dalje do kraja dana i sl..

Ono sto je jako vazno je da se ni jednog momenta ne prekine punjenje ili kao sto je slucaj sa drugim ex baterijama, da pokaze not supported, tj. da nije podrzano pa moras da ponovo spojis, pa da razmisljas zbog cega to prijavljuje,i da razmisljas da ti ne sprzi telefon, ovde toga nema.. platis debelo, ali i uzivas maximalno :)

Bateriju uvek nosim sa sobom, u torbici, uvek mi je pri ruci i u svakom momentu mogu da napunim telefon, a da ne primetim :)

iMorris
07-10-2010, 13:50
60$ je na Amazonu. Dobra je skroz...

studioton
07-10-2010, 13:56
i da ti neko donese i sl.. najmanje 90 eura.. otprilike.. 5-10 eur gore - dole ..

Sto naravno ne vazi za one koji uzimaju za sebe, a trenutno su u usa :)

iMorris
07-10-2010, 14:01
Online ;)
I ako imas srece da ti ne naplate carinu i porez :)

studioton
07-10-2010, 14:05
Ko zeli bateriju , decko od koga sam ja narucio, doneo nekoliko komada, i ima oglas ovde (http://www.isrbija.net/showthread.php?t=12374)