PDA

View Full Version : kako uopste ubaciti temu u iphone?



Sandra
23-09-2010, 23:31
pa htela sam da pitam imam iphone 3g od 16 giga vec godinu dana e i dobro radi nemam problema,osim sto mi u poslednje vreme cydia uopste ne radi a tu sam jedino skidala teme,i sad npr kad kliknem na cydiu ono zacrni na 2,3 sekunde i izbaci me i vrati na meni...e sad pokusavala sam sa neta da skinem teme,jer ne koristim mnogo telefon za neke ludacke opcije vise teme slike fejs i tako te stvari e i sada sam skinula iphone folders i probala da ubacim tako folder teme koje sam skinula ovako obicno sa interneta,medjutim ne vidim da se bilo sta promenilo...pa ako moze bolje da mi se objasni taj postupak bila bih vam puno zahvalna....hvala unapred...pozdrav :)

iKnez_95
23-09-2010, 23:48
Kad ubacujes teme preko iFun Box-a (ili Iphone Folders-a itd),moras ih staviti na pravo mjesto i moras ih aktivirati preko Winterborda.

Sandra
24-09-2010, 00:05
a koje je to pravo mesto?imam winterbord,i nema te teme koje sam pokusala da ubacim..:/

igne
24-09-2010, 00:17
Kada se ulogujes preko iPhone Folders nadji putanju var/stash/themes i tamo ubaci temu koju zelis sa kompjutera ;)

Sandra
24-09-2010, 00:28
e uspela sam sama to da uradim :D i oznacim je u winterboardu i nista se ne desi :S

igne
24-09-2010, 00:35
U Winterboardu treba da ti je SummerBoard Mode na ON a i probaj da temu, tacnije one 3 linije drzis i pomeris skroz recimo da bude prva na listi, nadam se da me razumes :)

Sandra
24-09-2010, 00:37
nemam to summerboard :S i stavila sam je da bude prva i opet nista :S

igne
24-09-2010, 00:48
Mislim da tebi treba jedan Restore ali to ako nikad nisi radila onda isprati sekciju tutorijali... Ako nisi sigurna da znas, onda nemoj da ne bi zakljucala telefon jer si tek onda uprskala stvar ;) Problem je sto je tebi zakucala cydia a i winterboard zajedno sa njom.. Za to ti treba ponovo uraditi restore pa jailbreak a ako si iz BG odnesi u iSrbija servis pa ce ti to oni srediti ;)

Sandra
24-09-2010, 00:50
moguce xDDD a jel se tad brisu neki podaci?:P

igne
24-09-2010, 00:52
Kada radis Restore brise ti se sve iz telefona.. Dobijes telefon sa fabrickom postavkom ;)