PDA

View Full Version : iphone tunnel problem!



TaleFirefighter
30-11-2008, 01:47
Skinula sam iPhone Tunnel 2.7 i pratila uputstva koja mi je izbacio pri prvom koriscenju (ime tel, tip....) kada startujem program i odaberem bilo sta npr files ne dozvoljava mi ulazak vec mi izbacuje gresku da ne moze da se konektuje (tip konekcije je preko wi-fi).
Moze neko da mi pomogne?

Niko
30-11-2008, 04:45
Skini iz Cidiya-e SSH (ako već nisi) i instaliraj Winscp. wifi ti ne treba onda jer sve možeš prebaciti i kablom

Sena
01-12-2008, 17:06
jel mozes da stavis neki link za winscp???????? :)

TaleFirefighter
01-12-2008, 17:23
Pokusavam da pronadjem detaljno upustvo za iPhone Tunnel i WinSCP i uopste za povezivanje, posto nemam apsolutno nikakvo predznanje o tome, a na forumu ga nema? Jel ima neko neki link ili bilo sta sto bi moglo da mi pomogne?

Niko
02-12-2008, 22:43
Pokusavam da pronadjem detaljno upustvo za iPhone Tunnel i WinSCP i uopste za povezivanje, posto nemam apsolutno nikakvo predznanje o tome, a na forumu ga nema? Jel ima neko neki link ili bilo sta sto bi moglo da mi pomogne?

Topic je http://www.isrbija.net/index.php/topic,1454.0.html

donatium
20-04-2009, 19:57
e kako da ja nadjem cydiju?? kada je nemam na iphonu dali da je sinem preko safarije ili ?? dali mi netko moze reci... hvlaaa

Niko
27-04-2009, 11:27
e kako da ja nadjem cydiju?? kada je nemam na iphonu dali da je sinem preko safarije ili ?? dali mi netko moze reci... hvlaaa

Znači da ti fon nije jailbrake-ovan. Svi jailbrake-ovani telefoni imaju Cydia.... :(

Ognjeni
27-04-2009, 14:27
Skinula sam iPhone Tunnel 2.7 i pratila uputstva koja mi je izbacio pri prvom koriscenju (ime tel, tip....) kada startujem program i odaberem bilo sta npr files ne dozvoljava mi ulazak vec mi izbacuje gresku da ne moze da se konektuje (tip konekcije je preko wi-fi).
Moze neko da mi pomogne?



2.7 meni ne radi na win 7 i na Visti .....da nemas mozda ove operativne sisteme ? Stara verzija je i dalje best