PDA

View Full Version : Joikuspot i ipad



petar90
14-09-2010, 14:28
program joikuspot služi kad wifi ruter na symbian telefonima i tako faktički možete koristiti ipad za surfovanje netom iako nemate 3g ipad (ako ga nemate :)). mene zanima da li je neko ovo probao i da li se tu negde dolazi do gubljenja brzine ili bi to radilo isto kao da sufruješ preko 3g ipada?

sajt programa:
http://joikuspot.com/

sergejk
18-09-2010, 06:11
Ja licno nemam symbian vec Windows Mobile na HTC HD2 i kako on ima tu mogucnost mogu ti reci da je surf identican onome na 3G. Ja sam recimo uzeo mts postpaid internet i tu karticu stavio u telefon da bih onda pokrenuo program (Wi-Fi Router) i opusteno se kacio preko njega. U Americi postoje Wireless kartice koje izlgedaju nesto slicno tome i ljudi koji imaju Wi-Fi verziju kupuju kartice i nose je u dzepu(Naravno upaljene) i tako dobijaju signal. Sve u svemu , moze da se koristi i nema gubljenja brzine ,koja isto tako zavisi od pokrivenosti signala. (ali po celoj srbiji je manje vise signal prisutan stoga samo napred).. Pozdrav

siliconesoul
19-09-2010, 21:27
Ja koristim sve vreme Joikuspot i odlicno radi. Preporucio bih ti da skines premium verziju ( imas na torrentima) naravno ako ti je telefon hackovan. Free verzija ne podrzava youtube i mail.

petar90
19-09-2010, 23:45
sad gotovo :) prodao sam ipad :D
inače, koristio sam lite verziju i mogu vam reći da je radilo OČAJNO... :S uspeo sam samo jednom da je lepo upalim i malo da surfujem i posle toga mi nikada više nije ni proradilo...
sad sam u dilemi da li da uopšte kupujem ipad 3g ili da sačuvam parice... :)
izvinjavam se što sam otovrio temu, ali verujem da će još nekome koristiti :)
pozz :)

Nesha
20-09-2010, 00:25
Ko ima iPhone moze postojecu konekciju deliti sa iPadom, program se zove mywi (cydia), koristeci ga mogu reci da radion oliko dobro koliko imate dobar signal na iPhone. Umeo sam i 2mbita po bg da imam. Ako treba nekom dokaz imam iz speedtesta app na ipad :)

Znaci sto je joiku za symbian, to je mywi za iPhone.