PDA

View Full Version : Screen shields for iPad



nemesis
08-09-2010, 18:38
Hello gang :D

Interesuje me da li je neko od vas ovde kupovao i aplicirao neki od ovih zastita za iPad ekran? Ja sam danas upropastio jedan no name i bacio pare sa njim tako da sam morao da narucim onaj Invisible Shield. Gledao sam na Youtube-u i deluje da je laksi za apliciranje od ovog no name ******ta. Topla preporuka da zaobidjete no name ****** koje pri tom kosta 1500 srbistanskih dinara. Invisible Shield za ekran samo je oko 2300 din. Nije neka razlika a dosta bolji je proizvod.

Pozz :vb_kez:

sergejk
20-09-2010, 08:20
Ja sam danas uzeo invisible shield u TC Usce... Pa sta da kazem..dobar je. Perforacija se lako skida i u paketu dobijes sprej sa tekucinom, shield, i gumu ili ti installation squeegee.. (Za sve oni imaju ime:) ) Unutra ti je i kao neko uputstvo i sam proces nije toliko komplikovan mada ce ti trebati jos par ruku ili neko sa strane, jer je shield urolan i kada se odlepljuje treba neko da ti pomogne. Ja sam u pocetku mislio da cu da ga upropastim ali ni sam ne verujem koliko je to samo jako. Elem.. kada odlepis i pospricas ga sa obe strane ide proces lepljenja. To radi polako i nema problema. Jeste da ce da ostane vazdusnih baloncica i te hajde recimo sitne kapljice u pocetku ali za jedno dan dva, vazduh izlazi a kapljice se suse i shield postaje ono sto zapravo i treba da bude. Uvek imam osecaj da cu da ga izgrebem ali ne...stvarno je odlican i mogu ga preporuciti. Naravno preko je cena oko 10 $ a kod nas kao i obicno uvek duplo pa i vise...=(..

Nadam se da sam pomogao u izboru.

Pozdrav

nemesis
20-09-2010, 10:22
Hvala puno Sergej! :)

Ja sam taj Invisible Shiled aplicirao dan posle postavljanja ovog thread-a ovde. Niko nije odgovarao pa se nisam ni javljao. Inace ovo je bas prava stvar. Bas sam ga lako postavio za razliku od no name sh1t-a i moze do poslednjg mehurica da se istisne ako so dovoljno navlazi sa tim sprejem koji daju uz Invisble Shield. Inace u uputsvu stoji da se ne prska po ekranu uredjaja dok sam ja prskao moj. Gledao sam neki video na Youtube-u gde tip kaze da se dosta bolje postavlja ako se isprska i ekran i zastitna folija.

Hvala puno na javljanju i na savetu. I za sve ostale koji planiraju da zastite ekran svog ljubimca imaju i moju preporuku za Invisble Shield. No name sh1t je 1500 din dok je ZAGG Invisible Shield 2300. Nije neka razlika ako se uzme u obzir koliko je kvalitetniji i bolji proizvod.

Pozdrav :)

vikhiiz
27-01-2011, 21:23
Gde na kraju mogu da se nađu ove folije?

Predrag
27-01-2011, 22:31
Ja sam kupovao i no name i Zagg i sve sam poskidao zbog feelinga koji se gubi sa shildom. Sa shildom imam osecaj kao da je ekran gumiran nekako tupo.... a bez njega je mmmmmm :) boli me uvo ako se izgrebe ja sam njega kupio ne on mene a barem hocu da mi bude lepo dok ga koristim. To je moje misljenje o zastiti ekrana :)

vikhiiz
27-01-2011, 23:06
Opet nisi rekao gde da ih nađem?