PDA

View Full Version : Screen shields for iPad

nemesis
08-09-2010, 17:38
Hello gang :D

Interesuje me da li je neko od vas ovde kupovao i aplicirao neki od ovih zastita za iPad ekran? Ja sam danas upropastio jedan no name i bacio pare sa njim tako da sam morao da narucim onaj Invisible Shield. Gledao sam na Youtube-u i deluje da je laksi za apliciranje od ovog no name djubreta. Topla preporuka da zaobidjete no name djubre koje pri tom kosta 1500 srbistanskih dinara. Invisible Shield za ekran samo je oko 2300 din. Nije neka razlika a dosta bolji je proizvod.

Pozz :vb_kez:

sergejk
20-09-2010, 07:20
Ja sam danas uzeo invisible shield u TC Usce... Pa sta da kazem..dobar je. Perforacija se lako skida i u paketu dobijes sprej sa tekucinom, shield, i gumu ili ti installation squeegee.. (Za sve oni imaju ime:) ) Unutra ti je i kao neko uputstvo i sam proces nije toliko komplikovan mada ce ti trebati jos par ruku ili neko sa strane, jer je shield urolan i kada se odlepljuje treba neko da ti pomogne. Ja sam u pocetku mislio da cu da ga upropastim ali ni sam ne verujem koliko je to samo jako. Elem.. kada odlepis i pospricas ga sa obe strane ide proces lepljenja. To radi polako i nema problema. Jeste da ce da ostane vazdusnih baloncica i te hajde recimo sitne kapljice u pocetku ali za jedno dan dva, vazduh izlazi a kapljice se suse i shield postaje ono sto zapravo i treba da bude. Uvek imam osecaj da cu da ga izgrebem ali ne...stvarno je odlican i mogu ga preporuciti. Naravno preko je cena oko 10 $ a kod nas kao i obicno uvek duplo pa i vise...=(..

Nadam se da sam pomogao u izboru.

Pozdrav

nemesis
20-09-2010, 09:22
Hvala puno Sergej! :)

Ja sam taj Invisible Shiled aplicirao dan posle postavljanja ovog thread-a ovde. Niko nije odgovarao pa se nisam ni javljao. Inace ovo je bas prava stvar. Bas sam ga lako postavio za razliku od no name sh1t-a i moze do poslednjg mehurica da se istisne ako so dovoljno navlazi sa tim sprejem koji daju uz Invisble Shield. Inace u uputsvu stoji da se ne prska po ekranu uredjaja dok sam ja prskao moj. Gledao sam neki video na Youtube-u gde tip kaze da se dosta bolje postavlja ako se isprska i ekran i zastitna folija.

Hvala puno na javljanju i na savetu. I za sve ostale koji planiraju da zastite ekran svog ljubimca imaju i moju preporuku za Invisble Shield. No name sh1t je 1500 din dok je ZAGG Invisible Shield 2300. Nije neka razlika ako se uzme u obzir koliko je kvalitetniji i bolji proizvod.

Pozdrav :)

vikhiiz
27-01-2011, 20:23
Gde na kraju mogu da se nađu ove folije?

Predrag
27-01-2011, 21:31
Ja sam kupovao i no name i Zagg i sve sam poskidao zbog feelinga koji se gubi sa shildom. Sa shildom imam osecaj kao da je ekran gumiran nekako tupo.... a bez njega je mmmmmm :) boli me uvo ako se izgrebe ja sam njega kupio ne on mene a barem hocu da mi bude lepo dok ga koristim. To je moje misljenje o zastiti ekrana :)

vikhiiz
27-01-2011, 22:06
Opet nisi rekao gde da ih nađem?