PDA

View Full Version : Produzite vreme trajanja baterije sa AUTO 3G



Predrag
05-09-2010, 20:25
Naleteo Sam na ovo pa Vam prenosim informaciju.

Auto3G is a new tweak in Cydia which helps extend the battery life on iPhone 3G, 3GS and 4. Auto3G works by turning off 3G radio (leaving 2G radio on) when you lock your iPhone, and automatically turns back on when you unlock it.

“As explained by Apple, this results in up to 100% greater battery life: “7 hours of talk time on 3G, 14 hours of talk time on 2G.” (apple.com/batteries/iphone.html)”

Auto3G is available in Cydia via BigBoss repository for $5.99

Predpostavljam da ima I neki crack pa ako nekoga interesuje da proba neka potrazi.

koletaxi
05-09-2010, 20:35
Hoce li moci na 3gs?Zanimljivo....ja placem za duzim trajanjem baterije jer mloogooo campri

Predrag
05-09-2010, 22:15
Kazu da moze probaj

Shomsyo
05-09-2010, 23:19
Evo ja upravo instaliram, pa cu videti kako radi. Skoro sam instalirao onaj mod da vibrira iPhone kad kucas poruke i od tada mi se cini da krace traje baterija, ali nisam siguran. Tako da bi ovo posluzilo, ako radi :)

Tek sad skontah da ovo radi po principu sto iskljuci 3G, a ja meni je 3G svakako bio iskljucen, jer slabo koristim internet(izuzimajuci wireless) na telefonu :D tako da :brickwall: meni ovo i nije trebalo xD

P.S. Radi tako sto iskljucuje i ukljucuje 3G kao sto je napisano, pa ocekujte stalno nestajanje i vracanje signala prilikom otkljucavanja, kao kad manuelno iskljucujete 3G. Malo smara, ali kome treba moze da posluzi ;)