PDA

View Full Version : Removing Cydia Badge



koletaxi
05-09-2010, 19:21
Ovo pitanje sam vec postavio,ali da napravim u novoj temi jer mozda neko od vas zna lakse resenje...imam bite sms 4.98 cracked v
Cydia mi daje Upgrade za nju,naravno na 4.99,ali ja to opet naravno ne zelim..koji je najlaksi nacin da skinem obavestenje za upgrade ili tzv. Badge koji mi u vidu broja 1 stoji na Cydia..HVL

Lazar
05-09-2010, 19:24
ja sam se to mucio pre da skinem jer uvek imam nesto novo ali posto nisam naso onda sam morao da se naviknem :P

koletaxi
05-09-2010, 19:26
Ima hard way..za njega znam,ali ima dosta da se prcka,a ja nemam zivaca...jbg.Mislio sam nesto crnogorski,neka aplikacija preko Cydia koja jednostavno delete that...

Lazar
05-09-2010, 19:30
daj da vidim taj hard way :P ja volim da cackam :P

koletaxi
05-09-2010, 19:33
ili da odradis update ili da samo uklonis badge sa cydie pomocu programa appflow ili sbsettings toggle-a "Badge Remover, ali to nije bas najsrecnija opcija, posto se uglavnom nakon restarta ili ponovnog update-a cydie vracaju...ima i mogucnost da editujes neki .plist fajl (zavisi od aplikacije, koji je), u kom pise verzija aplikacije i tako zavaras cydiu da je novija verzija i da ti ne nudi update...
Copy Paste from Cjay


EDIT

edituj plist fajl...to me zamara....j***s iPhone kad nema cydia nesmor resenje...hihih

EDIT:
okic
da...pitaju me za signature...iPad je za sada samo debeli iPhone 3g...nema multitasking,nema cam i jos mnogo toga..da ne nabrajam....

EDIT:

Lazare...jel si iscackao neko resenje..?

Lazar
05-09-2010, 20:23
ma jok sva ta resenja su glupa... nisu hardcore nego su resenja posebno za svaki program i vrlo su debilna... mislim umem ja da stavim da nema balonce ali nije mi to zelja...

ma ja sam se naviko batalio sam to...

nemoj vise da pises post za postom nego koristi edit...

zexx0r
06-09-2010, 01:37
Ja sam rešio to :)
Izbriši source koji ti nudi update :)

koletaxi
07-09-2010, 17:57
Kako?Nije mi palo napamet...

zexx0r
07-09-2010, 23:57
Cydia > Manage > Sources > Edit

onda selektuješ source koji ti nudi update i izbrišeš :)