PDA

View Full Version : [Trazi se] Registracija na iTunes???



iphone-srbija
26-11-2008, 16:08
poshto izgleda da trenutno nema reshenja za free account za itunes, ovde postujte nova iskustva i tutorijale (ukoliko ih ima)!

pozdrav

jefs
26-11-2008, 16:21
Znaci ja uzalud cekam ucitavanje!? ??? ??? (postavio sam pitanje u prethodnoj temi registracije na iTunes)

chevu1990
30-11-2008, 01:45
Neam onih koji rade , ima samo tutorijala kako je pre u dobra stara vremena moglo da se registruje :-[ :'(

iShoe
30-11-2008, 16:06
1 iTunes account moze da bude koriscen na 5 racunara tako da mozda ima nekih dobrih dusa koje hoce da dele svoje naloge...

KARABAYA
01-12-2008, 21:34
Ako ima dobrih dusa da mi pozajmi account samo da bi instalirao jednu bespaltnu aplikaciju da bi mi radile crackovane. Smorio sam se kad sam skinuo brdo aplikacija kad ni jednu ne mogu da otvorim :-[.

lilici
01-12-2008, 23:15
Postavicu ovde facebook koji sam ja skinuo sa mog acc. To je free aplikacija. Mozda tako hoce da radi.


http://rapidshare.com/files/169300754/Facebook_2.0.rar.html]http://rapidshare.com/files/169300754/Facebook_2.0.rar.html


http://www.sendspace.com/file/5gqofv

hardmax
02-12-2008, 00:19
Jel i ovaj metod pukao ?

http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=607660

cobraje
02-12-2008, 00:41
Puko !

djape
02-12-2008, 12:50
@KARABAYA

Proveri PM.

Mystic
02-12-2008, 13:55
Ako ima dobrih dusa da mi pozajmi account samo da bi instalirao jednu bespaltnu aplikaciju da bi mi radile crackovane. Smorio sam se kad sam skinuo brdo aplikacija kad ni jednu ne mogu da otvorim :-[.



same here, ajde ljudi ako ima neko da nije iskoristio iTunes account na 5 kompova i raspolozen je da deli moze da se javi na pm :D

cobraje
02-12-2008, 17:26
Ako ko ima viska moze i ovde jedan!

javascript:void(0);
Smiley

ilki
02-12-2008, 17:50
takodje i meni :)

hvala

King
02-12-2008, 21:15
I meni :-\

iverlin
02-12-2008, 21:19
Nemojte pokusavati da napravite accaunt na sajtu iTunes, nego uradite sledece:

1. Upalite program iTunes na vasem kompu
2. Kad se upali iTunes, idite na iTunes store
3. Onda tu desno od iTunes store a imate App store idite na appstore
4. Onda u donjem desnom uglu iTunes prozora imate top free app. Izaberite bilo koju free app da bi napravili acount. Aplikacija mora da bude free da bi kasnije dobili opciju NONE
5. Kad izaberete free aplikaciju, onda idete na get app, i onda se pali prozor da se ulogujete, i tu imate opciju create acount, izaberete create acount
6. Onda tu radite po uputstvu unesite vas mail i sve po redu
7. Kad unesete mail i zeljeni password, idete na continue i tu se pojavljuje opcija da se izabere kreditna kartica, i na kraju cuvena opcija NONE, naravno izaberite NONE
8. Unesite slobodno vase ime i prezime, ulica moze i lazna, za City izaberete New York, State izaberete Ney York takodje, ZIP Code za New York je 10036 (to je jedan od mnogih) telefon ja sam uneo 518 555xxxx (bitno je da bude sedmocifreni)
9. Onda idite na continue, i tad treba da dobijete mail sa aktivacionim linkm
Bitno je da napomenem da je najbolje za zemlju da se izabere United States, i onda mozete sve free aplikacije da skidate bez problema, ali ko hoce moze po zelji da izabere bilo koju drugu zemlju.

Mystic
02-12-2008, 21:31
ma ta metoda ne radi...

iverlin
02-12-2008, 21:34
ja sam sada napravio acc na itunesu 8.0 upravo sada sam probao.

cobraje
02-12-2008, 21:54
Trazi gift card i sertifikat ....

iverlin
02-12-2008, 21:56
king jel radi?

cobraje
02-12-2008, 22:04
PONOVO RADI BIOSKOP !!!!

Upravo je proslo na NY !

Hvala Iverlin !!!

iverlin
02-12-2008, 22:11
evo sada sam i kinga regao i tako da radi

ilki
02-12-2008, 23:33
radi extra :D

Sena
03-12-2008, 00:30
hvala uspeo sam

lilici
03-12-2008, 09:15
Nemojte pokusavati da napravite accaunt na sajtu iTunes, nego uradite sledece:

1. Upalite program iTunes na vasem kompu
2. Kad se upali iTunes, idite na iTunes store (evo i slike)
3. Onda tu desno od iTunes store a imate App store idite na appstore
4. Onda u donjem desnom uglu iTunes prozora imate top free app. Izaberite bilo koju free app da bi napravili acount. Aplikacija mora da bude free da bi kasnije dobili opciju NONE
5. Kad izaberete free aplikaciju, onda idete na get app, i onda se pali prozor da se ulogujete, i tu imate opciju create acount, izaberete create acount
6. Onda tu radite po uputstvu unesite vas mail i sve po redu
7. Kad unesete mail i zeljeni password, idete na continue i tu se pojavljuje opcija da se izabere kreditna kartica, i na kraju cuvena opcija NONE, naravno izaberite NONE
8. Unesite slobodno vase ime i prezime, ulica moze i lazna, za City izaberete New York, State izaberete Ney York takodje, ZIP Code za New York je 10036 (to je jedan od mnogih) telefon ja sam uneo 518 555xxxx (bitno je da bude sedmocifreni)
9. Onda idite na continue, i tad treba da dobijete mail sa aktivacionim linkm
Bitno je da napomenem da je najbolje za zemlju da se izabere United States, i onda mozete sve free aplikacije da skidate bez problema, ali ko hoce moze po zelji da izabere bilo koju drugu zemlju.
Ako nesto nije jasno, javite mi pa cu se potruditi da sve razjasnimo.


Nije radilo samo jedan dan, nesto je bio problem do njih. Sada sve lepo radi i mozete da probate po uputstvu koje sam napravio.

milojko
06-04-2009, 00:48
Ljudi jel moze da mi neko postavi link zaverziju Itunes gde postoji opciija NONE posto na novijim verzijama te opcije nema!Unapred hvala

AwaX
06-04-2009, 01:46
Ljudi jel moze da mi neko postavi link zaverziju Itunes gde postoji opciija NONE posto na novijim verzijama te opcije nema!Unapred hvala

posta iznad tvog je extra objasnjenje kako to da uradis.
al evo ti jos jedan tutorila u slici i reci. ako sad ne skapiras prodaj iphone i kupi nokiu.
:)

http://www.isrbija.net/index.php/topic,3028.0.html

Bojan1389
07-04-2009, 04:56
Kako da aktiviram svoj postojeci account na iPhone a da ne izbrisem aplikacije koje vec postoje...? ???

milojko
11-04-2009, 01:08
Registracija radi.Uspeo sam.Hvala:)

hofman
11-04-2009, 01:29
Registracija radi.Uspeo sam.Hvala:)


Znači ništa od Nokije ? ;D

Proday
11-04-2009, 03:00
E bogu hvala konacno ukinuli onaj gift card code i slicne gluposti. Dobro da sam video da radi opet. Hvala u svakom slucaju!

batistakiller
09-05-2009, 00:54
EE.. Bedak.. Nisam neko vreme nista skidao preko iTunes-a na iphone-u i danaske se namestim u uglu caffe-a i lepo se conect-ujem na net i sve lepo ide, proverio mail,blah,blah.. i ajde kad sam vec tu i imam free vremena za dangubljenje da i skinem nesto preko tunija i nece.. Imam ovaj free acc sa koga sam vec skidao i sve je bilo kako treba.. Međutim danas kad sam usao u APPSTORE sve ide do onog kada kliknem na INSTALL necega i prebaci kao da hoce da instalira ali onda mi izadje not. da ne može da dowloaduje nego da to uradim preko iTunes-a.. Ajde ok, udjem na iTunes i tamo cim tapnem na ikonicu izadje mi not iTuens not availible in your country... >:( Ajde rekoh mozda je moj phone posto ga bacam stalno i svasta je preziveo, pa uradim reset network settings i ponovo nista... Neko nesto? Unapred vi fala mnogo.. ;D

zexx0r
09-05-2009, 02:31
EE.. Bedak.. Nisam neko vreme nista skidao preko iTunes-a na iphone-u i danaske se namestim u uglu caffe-a i lepo se conect-ujem na net i sve lepo ide, proverio mail,blah,blah.. i ajde kad sam vec tu i imam free vremena za dangubljenje da i skinem nesto preko tunija i nece.. Imam ovaj free acc sa koga sam vec skidao i sve je bilo kako treba.. Međutim danas kad sam usao u APPSTORE sve ide do onog kada kliknem na INSTALL necega i prebaci kao da hoce da instalira ali onda mi izadje not. da ne može da dowloaduje nego da to uradim preko iTunes-a.. Ajde ok, udjem na iTunes i tamo cim tapnem na ikonicu izadje mi not iTuens not availible in your country... >:( Ajde rekoh mozda je moj phone posto ga bacam stalno i svasta je preziveo, pa uradim reset network settings i ponovo nista... Neko nesto? Unapred vi fala mnogo.. ;D


"Mi Nismo Andjeli": Ma skoči jbt, možda znaš da letiš.

eto ti moj savet ;d

toxic06
28-09-2010, 17:31
da li neko od vas moze da mi napravi account jer meni nece da prodje ako ne unesem gift code a to nikako ne mogu da dobijem ni na onoj fb stranici ni na jos gomilu mesta na kojima se ranije moglo i ne mogu da nadjem nijedan generator kljuceva da da nije zarazen
zato bi voleo da mi neko napravi account
adresa [email protected],voleo bi da mi acount bude registrovan na ameriku
pasvord stavite koji god hocete ja cu promeniti posle
unapred hvala

komsa
28-09-2010, 18:08
http://support.apple.com/kb/ht2534registruj ga na koju zemlju hoces ali ti se moraju slagati grad i broj grada.....

OBRATI PAZNJU NA TACKU 4. i ne ukucavaj gift code !!!

toxic06
28-09-2010, 23:11
e hvala nisam uspeo preko onog prvog nego preko mobilnog sam uspeo hvala jos jednom

e sad imam sledece pitanje posto sam telefon kupio polovan i izlogovao sam se sa njegovog(nalog prodavca) naloga u settings-ima i ukucao moj nalog i tamo me obelezio kao ulogovan na Store medjuim kad mi sad nudi u app store update za 8 applikacija krenem da ih update e onda mi ponudi da otkucam shifru starog vlasnika a ne moju(moju ponudi samo kada skidam nove free app)
sta raditi?
da li da obrishem te app od starog vlasnika pa instaliram iste ponovo na moje ime ili ima neki drugi nacin