PDA

View Full Version : Update ipad ?



angelordevil9
04-09-2010, 06:07
Ako se odradi upade ipad-a preko i tunesa sta ce mu se desiti ? Da li se i on zakljuca kao iphone ?

djalf
04-09-2010, 10:36
Ne jer iPad-ovi nisu zakljucani na mreze niti takvi postoje. Slobodno update i samo aktivacija preko iTunes-a i to je to.

veselinovic
04-09-2010, 12:22
Hahaha kakav savjet

NIKAKO ne radi update jer nije aktivacija problem nego jailbreak!!!

Ako nema jailbreaka nema ni igrica, aplikacija i sl...pa ti vidi:)

djalf
04-09-2010, 13:25
Ja ne vidim da je pitao bilo sta za Jailbreak, a ti? Naravno da nema Jailbreak-a ali ce mu iPad raditi i nece se zakljucati, to je pitao. Malo vodi racuna sta pises.

veselinovic
04-09-2010, 13:38
Ej u pravu si, izvini stvarno, mnogo vise cu u buduce paziti sta pisem :):):)


Iz posta se jasno vidi da momak i nije bas upucen u jailbreak, unlock i slicne stvari, pa ako vec dajes savjet, daj ga kako treba...

Objasni momku sta je sta, pa mu onda reci sta ce biti ako updateuje iPad...

Polovicne informacije nista ne vrijede

angelordevil9
04-09-2010, 14:43
ej ja ni ne zelim u njemu da imam cidiu i tome slicne stvari, imam i iphone koji je kupljen u tmobile i nije jilbrejkovan. zanima me sta ce se desiti ako ipad apdejtujem preko itunesa ? ja sada u njemu imam cidiu i nervira me to.

angelordevil9
04-09-2010, 14:52
kako nema igrica kada ih ima u aplikation stor

mallena
04-09-2010, 15:05
Ok...koliko vidim/o nemas tacnu predstavu sta predstavlja JB .... Iskren savet je da procitas Tutorijale...inace jb-kom mozes instalirati krekovane igrice,aplikacije ... toliko za pocetak...

zexx0r
04-09-2010, 19:25
Možda dečko ne želi piraterijom da se bavi, give him a break :)

Biću detaljniji.

Jailbreak ti omogućava da ubacuješ krekovane igrice, što znači da nema trošenja para,
nema ponovne kupovine istih, nego samo sync sa iTunesom. Omogućava ti mnoge
stvari koje ti Apple inače ne bi odobrio, tako da je moje iskustvo: Jailbreak je super.

Naravno, ako ne želiš te beneficije jailbreaka, niko te ne tera da ga jailbreakuješ.
iPad ćeš moći da koristiš i bez jailbreaka, samo ga updatuješ preko iTunesa i aktiviraš ga.

Tvoj izbor :)

angelordevil9
04-09-2010, 19:29
znaci on se nece zakljucati ako ga apdejtujem? a kako se instaliraju te igrice ja sam probao neke da skinem i kada sam isao synck sa itunesom izbacivao mi je gresku.

mallena
04-09-2010, 19:39
hm... koliko vidim ne znas sta i kako a i mrzi te da trazis :) prvo moras da ga JB: http://isrbija.net/showthread.php?t=8320
A onda procitas ovo : http://isrbija.net/showthread.php?t=8286
a onda odes ovde :
http://apptrackr.org/

angelordevil9
04-09-2010, 23:02
meni izbacuje gresku. znaci sme da se odradi update ?

mallena
04-09-2010, 23:21
A cekaj sto si lenj? :) Mozes da ga update-ujes ali onda nista od krekovanih aplikacija dok ne izadje Jb..."Prijavljuje mi gresku"-Hvala na obavestenju,na zalost carobni pasulj mi ne funkcionise pa da znam koja greska,mogao bi i to da napises :)!...Drugo da li si jb uredjaj,Trece da li si iz cydia skinuo installus,Cetvrto da li si skinuo appsync ,Peto da li si skinuo jednu free aplikaciju?
Kada sve to uradis otvoris opet cydia i kliknes na ''make my life easy'' da bi sacuvao SHSH's...

djalf
05-09-2010, 04:03
Ja sam lepo odgovorio na postavljeno pitanje a vi cete sada da ga naucite kako da napravi iPad. Tema ima svoje ime i smisao a za JB ima search, pisano vec bezbroj puta.

Sharky
05-09-2010, 04:12
Pisano je mnogo toga ovde, ali dzabe pisemo kad nema ko da cita.

zexx0r
05-09-2010, 04:24
Lock, čitaj.

Odgovor na tvoje pitanje, pošto si se već izjasnio da ne želiš Cydiju i jailbreak: Da, smeš da updatuješ, NE, neće da se zaključa.

Prijatno!

zexx0r