PDA

View Full Version : Baguje multitasking



max_serbia
03-09-2010, 17:27
Da li je neko do sada imao problema na ip4 sa brisanjem apps iz multitaskinga?

Meni svaki 3-4 put dok brisem ikonice zakoci, i nece da reaguje, pa moram hard reset...

Onda sam u SBSettingsu skino "removeBG" toggle, koji omogucava da se jednim klikom obrise ceo "background" iz multitaskinga, ali i on na svaki 3-4 koriscenje zabode..

Pa da vidim da li ste i vi imali slicnih problema?

ip4 4.01 simfree.

studioton
03-09-2010, 19:12
cesto brisem i bas maximalno koristim .. nikada mi nije zabagovao

meni se desavalo nesto drugo .. kada instaliram aplikaciju .. smestim je u odredjeni folder .. i sve je ok , medjutim posle reboot-a ili respring-a , ikonica te aplikacije mi se prikaze van foldera, kao kada sam instalirao . .i tako nekoliko puta pa tek onda prihvati :confused:

Tako neke cudne stvari mi se desavaju

bkns
03-09-2010, 19:15
ja nemam slicnih problema, ali se nadam da su na ios 4.1 popravili ovakve gluposti...

max_serbia
04-09-2010, 02:02
dada ima tako nekih gluposti...
i desava mi se kad uradim hard reset da mi vrati na default zvono, i promeni zvono za sms ..

a ovo oko multitaskinga stvarno smara, jer svaki put mora da hard resetujem kad se ovako zakoci ..
valjda ce se to srediti na novom fwu

boko
04-09-2010, 03:09
i kod mene na i4 4.0.1 ima slicnih gluposti....
nesto se razmisljam da nije problem do SW vec do JB.ako pogledamo unazad 3.1.2 SW je u kombinaciji sa blackra1nom bio bagovit,dok sa spiritom je radio odlicno.isto tako mi se par puta desilo da na 3gs-u sa 4.0.1 i jailbreakme ima bagovanja,pa sam tako dosao na ovaj zakljucak.

max_serbia
04-09-2010, 11:16
jeste, vrlo moguce da jailbrake baguje telefon.

stefaneli
04-09-2010, 11:52
Meni se desava ponekad da kada udjem u instalus i kliknem na download da sam izadje na sbringboard i kada udjem ponovo radi sve kako treba. Isto to sam primetio sa fb, ali svremena na vreme... Ima neko slican problem?

Zilas
18-09-2010, 15:06
Meni se isto to desava, da mi zabaguje fon posto ugasim par aplikacija u multitaskingu!(FW 4.0) Poceo je da baguje pre 2 dana pa sumnjam da je mozda zbog nekog programa instaliranog, proucicu ga pa javim ako resim problem! ;)

boriskooo
18-09-2010, 17:07
Jailbreak baguje telefon. Usporava, ne radi fluentno. Ja nemam tih problema, ali mnogi imaju. Sve radi kako treba. :)

Zilas
22-09-2010, 23:29
Primetio sam da mi telefon zakuca konkretno prilikom gasenja aplikacije IPOD iz taskinga! Tako da se trudim da ne gasim ipod nikad, vec ga ostavim u bekgraundu! To je moje iskustvo!

Dexy
22-09-2010, 23:57
Meni nikad ne baguje sa defaultnim MT , nakon instalacije Multifl0wa zna se srusiti prilikom gasenja procesa

shomi22
23-09-2010, 08:47
Da li je neko do sada imao problema na ip4 sa brisanjem apps iz multitaskinga?

Meni svaki 3-4 put dok brisem ikonice zakoci, i nece da reaguje, pa moram hard reset...

Onda sam u SBSettingsu skino "removeBG" toggle, koji omogucava da se jednim klikom obrise ceo "background" iz multitaskinga, ali i on na svaki 3-4 koriscenje zabode..

Pa da vidim da li ste i vi imali slicnih problema?

ip4 4.01 simfree.

Jailbreak ti baguje multitasking, problem se dešava kod mnogih.
Da li imaš instaliran SKYPE? Od njega takođe hoće da se dešava ovaj problem, inače kod ne Jailbreak-ovanih telefona ovaj slučaj se ne dešava.