PDA

View Full Version : Cydia i installer



nenad.mreza
24-11-2008, 02:19
Imam sledeci problem:
U Cydia ne mogu da dodam source jer mi prilikom pokusaja izdaje sledece objasnjenje:
The respository did not find becouse you are trying to add legacy repository ( these are not supported ) Also, this interface is only capable of working with exact repository URLs. itd itd.....
Sto se tice installer-a on ne radi,startujem ga on krene da se pokrece i zatvori se.Kako da ga reinstaliram?
Pozdrav

nenad.mreza
27-11-2008, 15:37
Da li je moguce da niko nema resenje za ovaj problem?
Ajde dobri ljudi,ne treba mnogo vremena za odgovor..
Unapred hvala

Ognjeni
27-11-2008, 19:43
Imam sledeci problem:
U Cydia ne mogu da dodam source jer mi prilikom pokusaja izdaje sledece objasnjenje:
The respository did not find becouse you are trying to add legacy repository ( these are not supported ) Also, this interface is only capable of working with exact repository URLs. itd itd.....
Sto se tice installer-a on ne radi,startujem ga on krene da se pokrece i zatvori se.Kako da ga reinstaliram?
Pozdrav


Aloha...sto se tice instalera posle nekih mesec dana upotrebe ( da li zbog nekog updajta ili programa ko zna ) ni meni ne radi...krene ....beli ekran i izbaci me ....

ali uverio sam se ono sto ljudi kazu Cydia je 99 x bolja ne brini..... a za Cydiu.....ni meni ne rade svi jbg...probaj drugi....

Ali ako nece bas ni jedan da prihvati onda...proveri uopste da li imas mrezu, da li si na wifi-u....prvo pokreni Safari i ako on radi onda pokusavaj

ajd uzdravlje :)

nenad.mreza
28-11-2008, 18:12
Mreza nije problem,imam mrezu non stop.Nijedan nece da prodje i uvek je ova poruka koju sam napisao.
Da li postoji jos nesto jer ova poruka koju dobijam mi deluje bas karakteristicno a neko verovatno bolje zna sta znaci.
Pozdrav

aleksandar_so
22-12-2008, 16:34
I ja imam isti takoav problem sa cydiom! NE znam zasto uvek imam interneta ali nece ni jedan sors da mi prihvati :'( :-\ :'(

Sena
22-12-2008, 17:43
probaj restore mozda ce to pomoci ili nekoliko puta restart.stvarno redak problem

Petar
09-01-2009, 20:20
probaj restore mozda ce to pomoci ili nekoliko puta restart.stvarno redak problem



Probao i ja i ponovo mi se javlja isti problem. Stvarno bedak. Internet shljaka kao leptir al ni jedan source ne prihvata. Ako ima neko bar neku zamisao nek javlja, tezak je smor kad bas ne znas vise ni sta da pokusas