PDA

View Full Version : iphone 4 GPRS nece???



applemaniac
30-08-2010, 14:24
Podesim parametre lepo, i nece, uradio restore, i nece.Radio sam restore nekoliko puta, neki put hoce da radi GPRS u pocetku, ali kasnije prestane.Sada imam instaliranu cydiju, i u njoj ultrasn0w i hacktivation patch, i nece da radi, izbacuje: " safari cannot open the page because it is not connected to the Internet "
?????????????????????????

applemaniac
30-08-2010, 14:27
Ovo resava stvar
http://modmyi.com/forums/general-iphone-chat/725338-iphone-4-gprs-problem.html, ali ne razumem zasto se desava to sa GPRS-om??

dimitrijer
25-11-2010, 18:42
ne razumem.link koji si ostavio vodi samo ka temi u kojoj nema odgovar na postavljeno pitanje vezano za gprs problem.ako neko zna resenje i mene intteresuje,kolega ima isti problem

Belgrade011
28-11-2010, 11:46
Jel si probao sa restart network setings?
Ja sam imao slican problem na 3gs-u

bobo_zgb
28-11-2010, 11:52
Jel si probao sa restart network setings?
Ja sam imao slican problem na 3gs-u

Slazem se sa covjekom,tako je meni bilo isto na 3GS-u,resetirao sam network sett i radi normalno,probaj to napraviti nemas sta izgubiti

dimitrijer
28-11-2010, 17:30
To sam odmah probao ali i dalje nece,i u cydiji sam instalirao carrier reset i cak ni to nece,i tada sam u setings u about izgubio carrier sada pise nov avibable! Onda sam probao da preko itunes ubacim ippc cariier i tu mi je proradilo ali cim ugasim telefon opet nece! Uradio restor tri puta i dobio caarier 8.0 ali i dalje nece,moram da uvek vadim i ubacujem sim ili da ubacujem ippc carier! I onda sam ubacio preko cydije carrier fix t- mobail o2 mreze i tu sam ga sjebao skroz nemoze ni restorom da se izbrise jedino preko ifile da ga izbrisem ali ne znam gde da ne zeznem nesto skroz! Iphone 4 4.1 Ako neko ima predlog sta da radim ili da brisem u ifile neka kaze!???