PDA

View Full Version : pomoc sa itunesom i prebacivanjem



corto
27-08-2010, 17:44
dobio sam ipod 3g 32 gb i na otkljucan je i ima software 4.0. ja mislim....ima na njemu dosta igara i aplikacija.....ali stavr je u tome da ne mogu na njega da prebacim neku novu aplikaciju ili igru jer pise da ce mi se izbrisati postojece, a to mi se ne radi.....MOLIM ZA POMOC ....moze li se to ikako prevazici??

bg_boy
27-08-2010, 22:24
Ne znam kako ti se to desava, ali koliko sam te razumeo (a tesko mi je, jer stvarno pravis mnogo gresaka u kucanju...da ti mozda nick nije i "iphon"? :) nije ti jailbreakovan Itouch?

Uradi jailbreak..zavisno od OS-a koji imas...izasao je univezalni jaibreak za 4.0 i ....imas na forumu sva upustva.

Skini App Sync sa Cydie-a

Da bi mogao da dodajes crack-ovane igrice/aplikacije jailbreak i App Sync su ti potrebni...
ili da skidas besplatne stvari sa Itunes-a....

U svakom slucaju ti preporucujem da odvojis par sati i iscitas malo forum, sva pitanja ce ti se odgovoriti. Postoji i search. Glupo da ti odgovaramo na svako malo pitanje koje imas....

I pokusaj da ne dupliras postove....

corto
29-08-2010, 15:45
izvinjavam se greskama, a tema je bila postavljena na pogrsnom podforumu pa sam rekao da se izbrise od strane administratora, ali je prebacena ovde. a nisi me razumio .....ipod je otkljucan i software je 4.0. , ima cydia i skidam igre preko instalusa. ali pitao sam kako preko itunesa da dodam aplikacije jer sam dobio ipod i registrovao ga na svoj acc, ali kad hocu da dodam nesto preko njega izbrisat ce mi aplikacije koje su na njemu dodane ranije preko drugog acc....kako to da se zaobide...

AleksandarTesic
29-08-2010, 15:57
Ne mozes iPod otkljucat, samo iPhone

To ti covjek govori..