PDA

View Full Version : iPhone 4 kamera, probelmi i garancija



Dexy
20-08-2010, 13:24
Ljudi moji nije ceo telefon vrhunski ..... jer ove serije zadnje imaju ozbiljnih ozbiljnih problema sto se tice kamere , i pitanje je da li je u pitanju softwareska ili hardwareska greska....

igne
20-08-2010, 13:26
Kao naprimer?

Dexy
20-08-2010, 13:28
Citaj i uzivaj u 26 stranica problema ....

http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2479908&start=0&tstart=0


Ljudi su znali i po 5-6 puta vracat telefone zbog greske na kameri , a niti sad nemaju ispravan model...

djalf
20-08-2010, 13:31
Problema uvek ima. Zato je tu garancija i treba izbegavati kupovati ga bez iste.

Dexy
20-08-2010, 13:32
Sta mi vrijedi garancija ako znam da cu opet dobit falš telefon i tako u krug...

djalf
20-08-2010, 13:35
Da, svi mi imamo sad falsh 3G i 3GS modele....
Ali valjda ce hatera uvek biti, to je prirodan balans stvari, ko Ying i Yang jebote :)

Sharky
20-08-2010, 13:39
Na kraju krajeva ko kupuje iphone zbog kamere?
Evo kod nas u oglasima ima olimpusov foto aparat od 12mpx za 30e

Dexy
20-08-2010, 13:41
Cekaj malo ...kupis telefon za 700e i na njemu ne valja kamera , to je tebi uredu?? svast vi pricate

iJova
20-08-2010, 13:42
pa dobro... ipak bi bilo lepo da ima i dobru kameru, Apple je to, kada bi dao 600€+ za telefon, ne zelim gresku na kameri, zeleo bi da sve funkcionise savrseno ali pretpostavljam da je i ovo sa kamerom neki hejt poput onoga "na 3gs-u baterija eksplodirala i povredila dete"

EDIT: dexy me pretece

Dexy
20-08-2010, 13:44
Kako moze bit hejt ...procitao sam svih 26 stranica i nije hejt ,problem postoji .... tj i moj je takav , i trenutno je na putu u apple store ....

djalf
20-08-2010, 13:45
I dobices drugi, gde je tu problem, ne vidim?

iJova
20-08-2010, 13:46
slazem se sa djalf-om, apple je po pitanju garancije super, uvek u ovakvim slucajevima da novi

Dexy
20-08-2010, 13:46
Kako gdje je problem ? problem je u tome sto moram cekat 60dana i sto i drugi moze doc sa greskom , u tome je problem .....

Ako mislite da pricam gluposti ,pogledajte onaj link sto sam stavio i bit ce vam sve jasno .... Nije mi u interesu 6 puta slati telefon u svicarsku zbog njihovog odnosa prema kupcima

Sharky
20-08-2010, 13:47
Problem je sledeci: pravi lose slike u zatvorenim tamnijim prostorijama.
A koji telefon pravi dobre? Cak ni amaterski foto aparati ne mogu u takvim uslovima da slikaju.
Ne kupujem i4 da bi se profesionalno bavio fotografijom.
A druga stvar i ovde se javljaju ljudi da im iphone baguje, nece da se upali ne rade app... I sta sada? Po tome cemo zakljuciti da iphone ne valja? A to sto ti ljudi ni ne znaju sta je iphone nema veze.

Dexy
20-08-2010, 13:49
Drugo je SW greska a drugo je HW greska , u tome je bit ....

lako za app ,izade nova verzija i stvar radi ali HW se ne rjesava tako

mallena
20-08-2010, 13:53
Dexy razumem da si ljut zbog telefona i razocaran ali opet docice ti novi i ako se greska ponovi mocices da ga vratis,zar ne? Svakome se greske desavaju...alio nemas potrebe da se nerviras bolje o njegovu "glavu" nego o tvoju ;) zar ne?

Sharky
20-08-2010, 13:53
A ko je rekao da je problem hardverski?

Shke
20-08-2010, 13:54
I dobices drugi, gde je tu problem, ne vidim?

Sigurno vidis problem ali neces glasno da kazes ;)

Ako se sa jedne strane pravi fama o Apple kao neprevazidjenom brendu, ne mogu da se njegovi propusti pravdaju argumentima: gde je tu problem (dobices novi za 2 meseca), koji telefon pravi dobre fotografije u mraku, ko jos kupuje telefon zbog fotki, stavi bumper pa ces imati ok signal.....ne ide... :)

1024
20-08-2010, 13:54
Oni koji se zale su uvek glasniji od onih kojima je sve OK. Koliko strana bi imao topic "iPhone 4 radi kako treba"? Ali naravno, takav topic ne postoji.
Ti pricas kao da je svaki ili svaki drugi telefon falican. Medjutim, postoje na stotine hiljada (da ne kazem "milioni") prodatih iPhone 4 telefona na svetu. U topicu na koji referises se zalilo koliko razlicitih ljudi? Neka bude ~100 (odokativno). To cini toliko malli procenat celokupnog trzista da ga je tesko napisati.

U cemu je onda problem?

djalf
20-08-2010, 13:54
Ako niste primetili, otisli smo debelo u off ;)

Dexy
20-08-2010, 13:56
@mallena - heh naravno da je tako , samo sto mi nije u interesu da ga vracam stalno tamo ,jer ovakva stvar se ne smije dogodit takvom telefonu

@sharky - discussions.apple.com

woffer
20-08-2010, 13:58
Mislin da bi tribali otvoriti temu za novu za ovaj problem a ne offtopic ovdi!
Gledajuci dexy link i citajuci problem stvarno postoji i nije ugodan! Izgleda da ga imaju samo noviji iphone 4! Ja sam dobio iphone 4 sa 4.0 sw i to bi amo rec bio stariji i kada slikan sliku u potpunom mraku slika odlicno ispadne!
E sad, od iphona se ocekuje da sve funkcije koje ima rade savrseno isto kao sta ocekujete od nekoga mercedesa... Sve zavisi ko sta koristi, neki vole dosta slikavat sa mob i to im je veliki problem i kad vrate mobitel dobiju iphone sa istim problemon sta je prelose, neki vole surfat sa mob pa bi ima veliki problem bio wifi cip da neradi a nekima negdi...
Moje osobno misljenje je da je ovo problem i nije bas dobar, sad koliko se ko sluzi sa kameron toliki mu je problem!
Dexy ti si dobio skroz hardwareski zeznutu kameru, oni prijavljuju problem samo da u losem svitlu ima je slika skroz zuta, a tebi su po kameri stalno neke crte

1024
20-08-2010, 14:00
@djalf:
Vise nismo :eyebrows:

Dexy
20-08-2010, 14:01
@woffer - konacno jedan koji razumije da se radi o problemu :)

Ima tamo na linku bas jedan link u kojem se ukuca serijski broj telefona i onda se izbaci datum proizvodnje ,pa bi me zanimalo kada su vasi ispravni i4 proizvedeni jer moj je 8mj bio ....probat cu naci link

Jest , moja je greska ajmo reci bila"nova" i nitko nije imao takav slucaj i vjerovatno se radi o HW gresci , zato sam ga i vratio ......

EDIT - Nasao sam link ,pa bi molio korisnike koji imaju i4 da ukucaju SN i pogledaju mjesec proizvodnje ....moj je 8mj

http://www.chipmunk.nl/klantenservice/applemodel.html

iAlfa
20-08-2010, 14:07
Nisam siguran da sam u pravu, ali negdje postoji objasnjenje ( kad nađem stavim link) zvanicno od apple, da pojava zutih i sl. tački i na ekran i prilikom slikavanja kamerom dolazi od velike potražnje za iphonom, pa stakla ili objektivi ili ostale komponente ne stignu da odleze koliko bi trebalo u proizvodnji, vec odmah idu na trziste, te da će ti problemi nestati za sedmicu dvije dok stvar "nalegne na svoje mjesto"

Shke
20-08-2010, 14:08
Pa sto ne naprave zastoj u prodaji dok ne osuse delove, nego uvaljuju felericnu robu i glupa objasnjenja. Bezveze.

Dexy
20-08-2010, 14:09
@woffer - konacno jedan koji razumije da se radi o problemu

Ima tamo na linku bas jedan link u kojem se ukuca serijski broj telefona i onda se izbaci datum proizvodnje ,pa bi me zanimalo kada su vasi ispravni i4 proizvedeni jer moj je 8mj bio ....probat cu naci link

Jest , moja je greska ajmo reci bila"nova" i nitko nije imao takav slucaj i vjerovatno se radi o HW gresci , zato sam ga i vratio ......


EDIT - Nasao sam link ,pa bi molio korisnike koji imaju i4 da ukucaju SN i pogledaju mjesec proizvodnje ....moj je 8mj

http://www.chipmunk.nl/klantenservice/applemodel.html

komsa
20-08-2010, 14:09
....procitao sam na sta se zale:confused:...... to je problem sa automatskim white balance-om,srpski receno aparat ne moze(ili ne dobro) automatski da odredi koje vrste je osvetljenje u prostoriji u kojoj se slika pa su zbog toga slike zute,zelenkaste .....to ce da poprave update-om software-a posto je to software-ska a ne hardware-ska greska..........:)




dexy nazalost,vrlo verovatno da ako ti uopste zamene tel,taj novi koji ces dobiti ce da slika isto....osim ako u medjuvremenu ne izbace update i stave ga na i4...........

Dexy
20-08-2010, 14:12
To je sto se tice zute i bijele

A sta je ovo onda:

http://img838.imageshack.us/i/photo5g.jpg/

http://img837.imageshack.us/i/photo4wr.jpg/

http://img12.imageshack.us/i/foto2hu.jpg/

komsa
20-08-2010, 14:22
pa,za ove ne znam sta da ti kazem.......kao da je paleta boja smanjena na 256 boja.....ovakvih nije bilo kad je S.Jobs predstavljao i4........

da li su ove slike sa tvog i4?

woffer
20-08-2010, 14:25
Moj je 7 misec! A citajuci temu vidin da ljudi pretpostavljauju da je doslo do nekog prepravljenog iphona 4 zbog antena probelma i da je odtada seriski broj skroz drugaciji...

Dexy
20-08-2010, 14:57
@komsa - nisu s mojim nego sa foruma applovog ..... te slike izgledaju katastrofa

@woffer - izgleda da ovi zadnji modeli ne valjaju ..... sad nisam pametan sta da radim ...bilo bi najblje da mogu naci 86031 serijski broj, taj radi sigurno....

igne
20-08-2010, 15:57
Ja mislim da ako se stvarno pojavi kod nas u telenoru da cu da lepo sednem tamo kod njih ko neki streber i da ga dobro istestiram pa ukoliko nesto ne valja imam pravo na licu mesta da dobijem novi :eyebrows:

shusha
20-08-2010, 16:23
Moj telefon ima oznaku MC603FD/A, da li to nesto govori o tome kada je proizveden, serijskom broju ili mogucem problemu sa kamerom?

iAlfa
20-08-2010, 17:28
Evo info, meni je serijski broj 86031xxxxxx, po ovom linkubprozveden 31 nedelja ( avgust ) sve radi odlicno.

Dexy
20-08-2010, 17:56
Zanimljivo ...moj je bio 32 tjedan i ima problem ....

@shusha - imas i serijski broj pa navedi ovdje koji je .....

igne
20-08-2010, 18:09
Ja mislim da to nema veze sa datumom proizvodnje, takve stvari su random, kao i one sa 3GS koji se nisu budili na punjacu kad se isprazni baterija.. Uostalom, kao i svaki drugi proizvod, u milionskim primercima nadje se i neki sa greskom..

Dexy
20-08-2010, 18:10
Bolje receno nadje se neki i ispravan :)

djalf
20-08-2010, 20:00
E jebiga, znaci ima velike sanse da narucen u utorak sad meni stigne sa greskom, u qrac! Bas sam neke srece. Valjda ce da me usere da ne bude problema, ako ne, ima da furam Nokiju samo tako (dok je na reklamaciji ;) ).

igne
20-08-2010, 20:16
Ma daj opusteno druze, pitaj Savcica da li ima problema ili bilo koga drugog na forumu ko ima i4 i siguran sam da nece ti reci da imaju slican problem, da neko ne kaze da postoji buva nikoga ne bi svrbelo nego sad odma se svi hvataju za glavu kao i sa famoznim signalom..

studioton
20-08-2010, 20:37
Evo info, meni je serijski broj 86031xxxxxx, po ovom linkubprozveden 31 nedelja ( avgust ) sve radi odlicno.

i moj takodje, i sve radi savrseno


Serial number: 86031xxxxxx
Name: iPhone 4
Group1: iPhone
Group2:
Generation: 4
ModelCode: iphone_4
Family name: A1332
Screen size: 3.5 inch
Screen resolution: 940x640 pixels
Colour: Black
Capacity: 32GB
Factory: 86 (China)
External link: Technical specifications by apple-history.com
Model introduced: 2010
Production year: 2010
Production week: 31 (August)

djalf
20-08-2010, 21:19
Ma daj opusteno druze, pitaj Savcica da li ima problema ili bilo koga drugog na forumu ko ima i4 i siguran sam da nece ti reci da imaju slican problem, da neko ne kaze da postoji buva nikoga ne bi svrbelo nego sad odma se svi hvataju za glavu kao i sa famoznim signalom..
Nadam se da je tako.

nelinjo
20-08-2010, 21:49
O cemu vi pricate kakav problem sa kamerom? Imam vec mesec dana iphone4 i nema ama bas nikakvih problema. Opusteno Djalf telefon radi perfektno!:vb_avatar:

Dexy
20-08-2010, 22:52
Naravno da radi ....ali zamisli koliko znam trojca imate 86031 SN koji rade ..... ovi koji su ga kupili prije mjesec dana rade ali ove zadnje serije nesto kakaju..... vidjet cemo kad mi stigne novi oce imat isto problem ,ako da ima da mi pare vrate

djalf
20-08-2010, 23:01
Necu pare, hocu iPhone 4!

milan64586
20-08-2010, 23:18
Daj meni pare. :)

boko
21-08-2010, 04:32
Kako gdje je problem ? problem je u tome sto moram cekat 60dana i sto i drugi moze doc sa greskom , u tome je problem .....

Ako mislite da pricam gluposti ,pogledajte onaj link sto sam stavio i bit ce vam sve jasno .... Nije mi u interesu 6 puta slati telefon u svicarsku zbog njihovog odnosa prema kupcima


ako ti je sta za utehu,i ja sam cekao jedan uredjaj 60dana,pa je ispala neka greska,pa jos 15dana,u medjuvremenu pala cena puno,pa sam bio debelo u minusu.sta ces takav je zivot,opusti se i bice sve ok ;)

p.s.to je cena rizika koja se placa kada se kupuje na nevidjeno...

WD-40
22-08-2010, 13:33
Moj telefon ce ici na reklamaciju u sredu/certvrtak. Trazicu da mi odmah daju novi fon. Ako slucajno kazu da mora da se ceka neko vreme dok mi oni kao poprave trazicu pare nazad.

x3mwoman
22-08-2010, 13:41
Iskreno, ako budu hteli da ti popravljaju i imaš pravo da tražiš pare nazad, ali mislim da će ti u tom slučaju dati drugi telefon jer im se više to isplati nego da vraćaju novac.

Tebi svaka čast za izdržljivost i strpljenje, ja bi poludela.

djalf
22-08-2010, 15:25
Ja samo molim Boga da bude sve ok, ko da vraca za Svicu :(

nelinjo
22-08-2010, 17:57
Serijski vroj: 7R0291WYA4S i sve radi fenomenalno!

woffer
22-08-2010, 18:27
Te serial number sa slovon R upocetku se misli da su "refurbished" modeli koje je apple radio zbog onoga problema sa antenom...

nelinjo
22-08-2010, 18:31
:vb_kez::vb_kez::vb_kez: Tesko da ce u Kanadi biti refurbished. Pozzz:vb_cheers:

x3mwoman
22-08-2010, 18:41
Ja samo molim Boga da bude sve ok, ko da vraca za Svicu :(

Pa znaš kako, isti đavo i kod mene ali kad se pomislim koliko je to para i koliko sam dugo čekala da stigne još ako ne valja, prvim autobusom za Švicu nazad pa nek vide šta im je činiti.

studioton
22-08-2010, 18:44
Te serial number sa slovon R upocetku se misli da su "refurbished" modeli koje je apple radio zbog onoga problema sa antenom...

A sta to opet znaci :confused:

Nove serije koje budu od septembra radice hardverski potpuno ispravljene,gde ce raditi i antena i kamera i sve sto nije radilo ..

A ovih par miliona prodatih ostavljaju tako? ono u fazonu, prvi macici se bacaju u vodu ? a mi koji smo kupili medju prvima, da se slikamo:crash:

nelinjo
22-08-2010, 19:16
Covek se ocigledno nije dobro izrazio. "Refurbished" znaci da je produkt vracen i da je moguce da su ga sto bi rekli osvezili. Uglavnom mislio je verovatno da sledece ture verovatno nisu i nece imati slicne probleme, mada ja nikada nisam ni video ni cuo da neko ima slican.

BorisMarkus
23-08-2010, 12:38
Pa znaš kako, isti đavo i kod mene ali kad se pomislim koliko je to para i koliko sam dugo čekala da stigne još ako ne valja, prvim autobusom za Švicu nazad pa nek vide šta im je činiti.

Blago vama, ako i moj bude los, ja ga moram nazad za Floridu....nego jel moze taj yellow/orange hue da se donekle "ispravi" Photoshop-om?

x3mwoman
23-08-2010, 13:56
Može i to u rekordnom roku ;)

Dexy
23-08-2010, 14:11
Eto ja sam svog poslao za Svicu ali jos nista ne znam i koliko mi se cini morat cu cekat ..... Di je njima pamet nije mi jasno ...pa ako ne mogu dati odma drugi telefon to je stvarno u qrc jer ovaj sad nema 5min koristenja i ima 0min razgovora ....

shusha
23-08-2010, 14:23
Kada je Apple prdstavljao novi telefon bili su fazonu imamo najbolje ovo, najbolje ono ispre smo konkurencije itd. Sada smo dosli u situaciju da smo narucili telefone i ne znamo sta cemo da dobijemo, koji preoblem ce da imaju? Promenio sam ko zna koliko telefona do saa sto skupi sto jeftinih i nikada nisam ima nikakvih problema a sada kada sam mislio da kupujem najbolji tel na trzistu, od proizvodjaca sa takvim renomeom kakav ima Apple, ziv nisam sta cu ustvari da dobijem i kako stvari stoje vrlo verovatno ga vise nikada necu kupovati na ovaj nacin!

@Dexy sta je problem kod tvog telefona?

WD-40
23-08-2010, 14:30
Skroz si u pravu:crash:. Kupovina ip4 se pretvorila u lutriju, ne smem ni da mislim o tome sta ce da mi daju kad zamenim ovaj. Mislim da cu da ga razbijem o zid ako opet nesto ne bude valjalo.

fatcat
23-08-2010, 14:32
Ja razumem tvoj bes zbog pokvarenog telefona,ali ne moras siriti toliku paniku da ljudi misle da ce svaki koji kupe biti sa greskom.

Sacekaj svoj,i opusti se,bice sve ok :)

WD-40
23-08-2010, 14:55
Ja razumem tvoj bes zbog pokvarenog telefona,ali ne moras siriti toliku paniku da ljudi misle da ce svaki koji kupe biti sa greskom.

Sacekaj svoj,i opusti se,bice sve ok :)


Naravno da nije svaki telefon sa greskom, i ne mislim da sirim paniku nego suprotno, pricam iz svog iskustva i mislim da to ljudima koji razmisljaju da kupe ip4 moze samo da koristi, jer ce biti oprezniji pri kupovin.:vb_rtfm: A sto se tice besa, u pravu si, to je normalna reakcija s obsirom na pare koje sam dao.:vb_exploder::vb_vomit::)

shusha
23-08-2010, 15:37
Pa u svakom slucaju je vise onih koji imaju neki problem od onih kod kojih sve radi glatko i bez problema!

x3mwoman
23-08-2010, 15:40
Ali to je zaista bruka za tako veliku kompaniju koja je na jakom glasu :(
Ne bi smeli takav luksuz sebi da dozvole.

1024
23-08-2010, 16:26
Pa u svakom slucaju je vise onih koji imaju neki problem od onih kod kojih sve radi glatko i bez problema!
Otkud znas?
Ili drugacije pitanje: Kad nemas problem sa telefonom, da li bi osecao potrebu da to sa nekim podelis kao sto osecas kad imas problem?

shusha
23-08-2010, 16:39
Pa tu donekle jesi u pravu ali imas i onih koji ce ako im nesto ne radi na telefonu da kazu da im to ionako ne treba i da im tel radi savrseno!
U sustini opsti utisak koji sam ja licno stekao od kako je izasao novi iPhone da tu nesto ne stima kako treba! Ja sam svoj porucio i ocekujem da ce da stigne pocetkom septembra i molim boga da nema nekih problema jer bi mi vracanje telefona i reklamacija bila bas cimanje!
Poenta je u tome da za takav telefon sa takvom reputacijom nebi smeo u nijednom trenutku da pomislis da ce ti stici nov a neispravan!!!

1024
23-08-2010, 16:51
Pazi, razlicita stvar je kad telefon nesto nema nego kad telefon nesto ima a ne radi dobro. Ovo za "to mi ni ne treba" se koristi u situacijama kad telefon nesto nema.

Sta god da kupujes moze da ti se desi da dodje sa greskom pa da moras da ga vracas. Jedino sto ljudi generalno ne razmisljaju o tome (i ne treba) jer se retko desava.
Sa druge strane, novinari vole da prave senzacionalisticke price jer to dovodi klikove. A videli su da iPhone dobro prolazi u takvim stvarima, i otud medijska pomama za problemima.
Sa trece strane, uvek su glasniji oni koji se zale od onih koji se ne zale, pa i to doprinosi pogresnom utisku.
Poenta price je da ne bi trebalo da bude problema i zato ne treba brinuti dok problema ne bude. A ako ih ipak bude, jednostavno nisi imao srece, i tad na scenu stupa garantni rok, reklamacija i sl.

fatcat
23-08-2010, 17:11
Neces biti ostecen uglavnom.
Broj telefona koji Apple proizvede je nehuman,nije ni cudo sto imaju poneku gresku sto ne znaci da su u pitanju velike brojke. Baksuz si,nista drugo.

shusha
23-08-2010, 17:22
Ovde na forumu svega par ljudi ima iP4 i od njih nekoliko ima onih koji imaju problem sa svojim telefonom tako da ako se to pretvori u ukupan broj prodatih telefona ne bih rekao da nisu velike brojke!

Shke
23-08-2010, 17:27
Pa da, takodje "svega par ljudi" se slupalo ili poginulo zbog greske u konstrukciji Toyotinih vozila, pa je fabrika povukla milionske kolicine sa trzista. Toyota takodje proizvodi nehuman broj automobila svakodnevno. Ozbiljna firma ne moze da koristi takve izgovore (velika kolicina, baksuzluk i sl....) da bi pravdala svoje promasaje.

1024
23-08-2010, 17:30
Jedna studija na nekom britanskom (valjda) fakultetu je utvrdila da se na nekom smeru 75% studentkinja posle fakulteta udalo za svoje profesore. (insert :eek: here)

Ono sto su zaboravili da pomenu je da je na tom smeru bilo samo 12 studentkinja.

---
Cuvajte se statistika kojima su uzorci malobrojni.

fatcat
23-08-2010, 17:32
Recimo da je prodato nekoliko MILIONA telefona, a da greskom ih ima nekoliko HILJADA.Desava se jer pokusavaju da nasviraju proizvidnju do maskimuma.Budimo srecni sto vracaju i menjaju telefone..
Ne branim ih,ja bih muda svoja odgrizao da mi je stigao falican ali opet..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Shke
23-08-2010, 17:34
...ja bih muda svoja odgrizao da mi je stigao falican ali opet..

U tom slucaju obavezno prvo proveri da li je sve ok sa telefonom kad budes kupovao!! :)

shusha
23-08-2010, 17:49
Ma ako bude nekih probelema ja trazim pare nazad, pa cu polse da vidim ako se pojavi kod nas mozda, a mozda i sacekam novi model :) ali nadam se da ce sve biti ok i od 2.sep da se okitim za iP4!!

Dexy
24-08-2010, 13:21
@susha - ja sam imao problem s kamerom , i to hardverski , neke linije su bile na ekranu kad upalim kameru ....ali kako sad doznajem ,zamjenili su mi uredaj odmah,bez slanja na reklamaciju :) ...e sad kad bi ovaj novi valjao i imao 4.0.1 bio bi presretan :)

WD-40
24-08-2010, 13:25
Jobs je na poslednjoj konferenciji za stampu rekao da jel samo 0.5% telefona vraceno zbog raznih problema. To i nije tako mnogo, zar ne?
E sad, da predjemo na malo konkretnije brojke, da kazemo da je do sad prodato 4 miliona ip4 (a verovatno i vise do sad), znaci odprilike 200000 telefona je imalo neki problem zbog kog je telefon morao biti vracen.
Ova statistika je od pre mesec dana, ko zna sta se sad desava.

@Dexy jel si vec vratio telefon? Kad pre? Znaci bez problema su dali novi? Moj ce ici na reklamaciju sredu/cetvrtak i skoro sigurno ce biti 4.0.2.

fatcat
24-08-2010, 14:11
WD=40
Preterujes sa teorijom zavere,opusti se :)

Dexy
24-08-2010, 16:48
Jesam , poslao sam ga neki dan prijatelju i on ga je odmah odneo u store i zamjenili mu nakon sat vremena muka i prepiranja s njima :/ ..... nisam ga trazio da pogleda SN niti ista , kakav bude bude ,dosta mi je tog vise , imam pametnijeg posla sada rjesavat faks

Dexy
25-08-2010, 11:10
Samo da kazem da sam dobio drugi telefon i sve radi ....plus na njemu je 4.0 :) ....29 tjedan proizvodnje ,tocnije 7mj ...

woffer
25-08-2010, 15:44
Isti moj! Heheh! Ajde drago mi je da sada sve je dobro, i brzo su ti ga zaminili...

1024
25-08-2010, 17:47
Eto, i cemu onda dizanje ovolike prasine? :) Garancija radi kako treba, dobio si nov telefon, sve super. Ajde sad idi na temu "iPhone 4 radi kako treba" i pohvali se, a ovu cemo da zakljucamo.