PDA

View Full Version : Sinhronizacija Slika



Srdjaan
15-08-2010, 20:05
Imam problem sa sinhronizacijom slika preko Itunes. Imam vise od 300mb slobodno na iphonu medjutim prilikom sinhronizacije nece da mi prebaci sve foldere sa slikama koje sam oznacio, jel ima neko reshenje mozda ?

dean
16-08-2010, 10:28
Napraviš na kompu u "My Pictures" folder "iPhone Pictures" te u njega staviš foldere po želji te ih imenuješ kako želiš. O brišeš ono "cache".
Otvoriš iTunes, odeš u gornji tab pod "Photos" zaklikaš sync Photos pa selected photos i zaklikaš koje foldere želiš da ti prebaci.

Sve će biti na iPhoneu ali će ti biti i folder "album" koji će biti prazan te će se u njega spremati sve slike koje ćeš kasnije slikati sa telefonom. Ja sam tako jedino uspio to složiti.

novi sad
19-09-2010, 14:21
ne znam da li je ovde pravo mesto pa ako nije prebacite ili brisite
kako da prebacim slike sa telefona na kompjuter ?

stefaneli
20-09-2010, 23:20
ne znam da li je ovde pravo mesto pa ako nije prebacite ili brisite
kako da prebacim slike sa telefona na kompjuter ?

Ja kada nakacim telefon na komp otvori mi itunes, ali mi otvori i prozor kao kada ubacis CD u komp, tako da mogu da otvorim telefon kao folder sa slikama... I onda klasika, copy-paste... :D

iAlfa
20-09-2010, 23:36
Odes u "My computer" ili na Vistu "computer" i trebalo bi da ti vidi iphone, dva klika na iphone, pa internal storage (Vista), pa DCIM itd. dok ne dodjes do slika, posle copy/paste. Uslov iphone mora biti kablom povezan na komp.

dario-ri
30-09-2010, 06:26
imam jedno pitanje:
- imam folder od slika, ali u tom folderu jos podfoldera u kojima su slike razvrstane po datumima putovanjima i tako...
kako to sinkronizirat da budu folderi(albumi)?
znam da ce on sve foldere nazvat tako ali u tim folderima ih imam jos...

npr imam (dubrovnik) pa u tom dubrovnik folderu imam ( 1.1, 2.1) i tako...
kako napravit da on nazove album DUBROVNIK a u tom albumu jos albuma?

vikhiiz
23-11-2010, 21:14
I mene zanima kako da u nekom folderu izaberem određene podfoldere!
KAKO JE GLUPOOOO!!!
POMOĆĆĆĆ....

pentium4
14-05-2011, 19:14
Ja kada nakacim telefon na komp otvori mi itunes, ali mi otvori i prozor kao kada ubacis CD u komp, tako da mogu da otvorim telefon kao folder sa slikama... I onda klasika, copy-paste... :D
pa ima li kakav jednostavniji način,tako da nemoram razmišljati koju sam zadnju sliku prebacio,već da itunes automatski synconizacijom doda samo nove slike