PDA

View Full Version : Kako da itunes nakon restore ne prebacuje automatski sve app!!!



dean
13-08-2010, 12:39
Da li netko zna kako isključiti opciju da itunes nakon restorea i pokretanja tel kao novog čim ga se spoji automatski mi prebaciva svih 447 aplikacija koje se nalaze u itunesu.

Naime čim spojim iphone, automatski napravi backup, i počne ubacivati sve app.Zatim ja poništim slideom sync i kada u itunesu u gornjem crnom tabu kliknem "aolikacije" da odredim koje želim on ne želi prebaciti na app nego jednostavno zablokira.
Da li se to može napraviti kad iphone nije spojen da se spriječi sync bilo kojih app.

Rakic90
13-08-2010, 13:18
Ne moze. A kazes, zablokira ti iTunes? Mozda mu je dobro dosao reinstall...

Ja to sync-ovanje resavam tako sto kada pocne da vraca backup, cekam sve da vrati osim aplikacija i kada dodje red na aplikacije, u itunes-u gore, gde se popunjava (ne znam tacno kako se to zove) tab koliko jos ima do kraja, stisnem na onaj X i prekinem sync. Ali mi sve ostalo ostane. Posle toga, se vratim na iphone meni u itunes-u, selektujem sync applications, i lepo rasporedim sta hocu, a sta ne.

dean
13-08-2010, 13:29
Pokušavam sve moguče sad čekam već dobrih 10-tak minuta možda prebaci na app da mogu zaklikati da ne sync-a app. Javim kaj sam rješio




Evo ovako:
Prvo otvoriti itunes i isključiti automatski sync, zatim spojiti iphone i stisnuti u gornjem crnom tabu "aplikacije" i čekati, čekati,čekati(ja sam čekao 22minute i uspjelo se prebaciti. Zatim zaklikate koje app želite , stisnete apply, zatim sync.
I to je to......

Nemojte ukoliko vam dugo neće prebaciti na aplikacije isključivati iphone ili gasiti itunes, samo budite strpljivi.