PDA

View Full Version : os 3.1.2 ili 3.1.3



studioton
08-08-2010, 19:05
vratio bih se sa 4.01 na 3.1.2 ili 3.1.3, sta mi predlazete? cuo sam oprecna misljenja da je bolje na 3.1.2 a pre 4 sam bio na 3.1.3

neki predlog?

komsa
08-08-2010, 19:24
koji je iphone u pitanju......?:)

studioton
08-08-2010, 20:14
Izvinjavam se u pitanju je 3gs

komsa
08-08-2010, 20:25
...ako je GS u pitanju, 4.0.1 je najbolji izbor.......zbog cega bi da downgrade-ujes na 3.x?

studioton
08-08-2010, 20:36
4.0.1 sada imam ali mnoge aplikacije koje su mi bitne ne rade ili ne rade kako treba, recimo ibluenova, quickreplay sms(nasao sam doduse zamenu koja radi bitesms) a primetio sam i da mi delivery report sms ne radi kako treba,podesim ga da me obavestava na jedan nacin ali svaki put se opcija sama resetuje na "discreet" , sve mi je extra radilo na 313 a sada sve mi baguje na 401???

komsa
08-08-2010, 20:44
ibluenova-u svi cekamo(update za ios) u medjuvremenu sa iphone-a na iphone za bluetooth mozes koristiti ifile.......delivery ima na vise mesta(ja ga ne koristim) i citao sam ovde negde da su nasli verziju koja dobro radi na ios4(ako nadjem postovacu ti).....sta hocu da ti kazem......ios4.0.1 bolje i brze radi od 3.x , lepse izgleda a i komplikovano je raditi downgrade(pod uslovom da imas sacivan SHSH za 3.1.2 ili 3.1.3)....mislim da samo treba malo strpljenja pa ce svi developeri update-ovati verzije aplikacija koje jos ne rade na ios-u......kako hoces


"Takođe sada radi i Delivery report sa ovog repo-a http://iphonedelivery.advinux.fr/cydia/) na iOS4 ".....nasao sam...... :)

studioton
08-08-2010, 21:10
ibluenova-u svi cekamo(update za ios) u medjuvremenu sa iphone-a na iphone za bluetooth mozes koristiti ifile.......delivery ima na vise mesta(ja ga ne koristim) i citao sam ovde negde da su nasli verziju koja dobro radi na ios4(ako nadjem postovacu ti).....sta hocu da ti kazem......ios4.0.1 bolje i brze radi od 3.x , lepse izgleda a i komplikovano je raditi downgrade(pod uslovom da imas sacivan SHSH za 3.1.2 ili 3.1.3)....mislim da samo treba malo strpljenja pa ce svi developeri update-ovati verzije aplikacija koje jos ne rade na ios-u......kako hoces


"Takođe sada radi i Delivery report sa ovog repo-a http://iphonedelivery.advinux.fr/cydia/) na iOS4 ".....nasao sam...... :)

Da, isti delivery je i meni instaliran ali se sam iskljucuje posle par poruka, verovatno je potreban i za to update ..

Iskren da budem, meni je 3.1.3 odlicno radio,tj sve je radilo .. sada je istina potrebno strpljenje , videcu do sutra, otisao bih u servis da mi urade downgrade ne bih to sam .. pa kada bude trenutak da sve radi na ios4 lako cu ponovo da predjem.. za 15 min ... to su bar napravili da sve mozes sam.. i upgrade i unlock i jaibreak .. sve uradis u 3 koraka:) jako lepo

studioton
08-08-2010, 21:34
svaki dan otkrijem po neki bug uzrokovan nekompatibilnoscu app za ios4

Kada udjem na mail .. i kliknem dugme za replay , crachuje . samo se ugasi ..

Uzor tome je dodatak app koji mi je takodje bitan attachment saver . deinstalirao sam ga i sve je proradilo . :mad:

Ovo je za mene previse, jer telefon koristim i za posao umesto laptop-a :p
tako da sutra se hitno vracam na 3.13 a eto me opet na 4.01 kada ovde napisete da konacno sve radi :)

Hvala komsa na pomoci

p.s. promene koje sam bar ja primetio je multitasking (meni nije ni potreban), folderi i zaista lepse izgleda.. samo to .. sve ostalo mi je isto .. i nisu se nesto potrudili niti unapredili .. sve na kasicicu

komsa
08-08-2010, 21:39
...anytime :)

studioton
08-08-2010, 21:50
upravo otkrio .. ni safari download manager ne radi .

zanimljivo , svaka aplikacija se uredno instalira, pokaze se u setting-su ... ali ne radi :crash:

Bice da mora da se saceka mozda par meseci dok se sve sredi, ipak ..