PDA

View Full Version : FIX za stare AV kablove?



veselinovic
03-08-2010, 10:55
Pozdrav,
interesuje me da li je neko od vas koristio nekakve 3rd party AV kablove za iphone/ipad koji, poslije updatovanja softwera, prestaju da rade...

To je uobicajen problem sa Apple-om koji malo po malo iskljucuje kompatibilnost sa sve vise 3rd party dodataka, kablova... (Snow Leopard vise ne podrzava vecinu nonApple monitora i sl)

Imam iPhone/iPad AV kabl koji vise ne radi na ovim uredjajima, pa bih volio znati postoji li ikakav bilo harwerski bilo sofwerski fix za ove stare kablove da opet prorade???

Nekakav elektroinzinjer bi bio more then welcome :vb_cheers:

nenad.jokic
03-08-2010, 12:11
Meni savrseno radi :) ne znam sto ne bi radio. Kabal sam ranije koristio za iPhone, a sad je prikacen konstantno na TV u dnevnoj sobi, i pored stoji iPad dock, na koji je zakacen kabel sa druge strane. iPad samo zabodem na dock i sve sljaka kako treba... :)

veselinovic
03-08-2010, 14:26
Pa onda pretpostavljam da imas originalni apple kabl (koji je usput receno - PRESKUP)... a ja pricam o svim drugim kablovima :), najcesce kineske proizvodnje

nenad.jokic
03-08-2010, 16:15
Aaaaa... ok... jeste, kupio sam ga u applestoru... nisam zeleo da imam problema sa kinezima :) pa trebalo bi da postoje fixsevi u cydia za ovakve stvari... znam bar da je bilo... :)

veselinovic
03-08-2010, 16:26
Haha i ja sam mislio...procitao negdje o tvout app u cydiji, medjutim to je tweak da bacis sliku na tv iz bilo koje aplikacije a ne samo iz onih koje apple dozvoljava ali SA ORIGINALNIM kablom hahah

Ode 15 evrica kao da nikad ni postojali nisu :)

nenad.jokic
04-08-2010, 15:14
Znaci, bas su ga sredili da se koristi samo oridjinale... eee.. ludi li su ovi iz apple-a :)
da nisi kupio taj od 15 evrica, sad bi imao u steku za original... ja se ne zezam sa kopijama... kad kupin nesto bar znam da ce imati podrsku zauvek (sto se tice takvih stvari kao video kablova itd)

Mada u TVOut iz cydije imas opciju make my apps work with non original cable, br bi trebalo...