PDA

View Full Version : Pay&Go u Evropi?



igoR
02-08-2010, 11:57
Pozdrav, jel ima neko proverenu informaciju gde moze u Evropi da se udje u Apple store i da se odmah kupi ip4 bez predhodnog zakazivanja i tako necega? :confused:

Jer planiram da sednem u kola i da odem da ga kupim! :vb_exploder:

Ako je jos neko zainteresovan da krene mozemo da podelimo putne troskove... :vb_cheers:

djosavl
02-08-2010, 12:01
Mislim da je dobar predlog, neka se neko nadoveze oko pomoci....

djoole
02-08-2010, 12:11
Mislim da je to trenutno nerealno. Redovi za zakazivanje su katastrofalni, a ceka se po 10-15 dana na isporuku. Tj morao bi sada da odes, cekas kao mentol da bi ga zakazao, i kad te pozovu da se vratis. Najbolje bi bilo da nadjes nekog u inostranstvu i porucis preko interneta na njegovu adresu

igne
02-08-2010, 12:12
Ja sam vec pricao sa par clanova na forumu oko toga da sednemo u auto i odemo za Italiju samo je to uglavnom ostalo samo na tome ;) Bilo bi dobro sazneti da li ima u Madjarskoj ili Austriji koji su mozda i najblizi za odlazak.. U Austriji ima Apple Store ali nema cene za iPhone 4..

igoR
02-08-2010, 12:50
Mislim da je to trenutno nerealno. Redovi za zakazivanje su katastrofalni, a ceka se po 10-15 dana na isporuku. Tj morao bi sada da odes, cekas kao mentol da bi ga zakazao, i kad te pozovu da se vratis. Najbolje bi bilo da nadjes nekog u inostranstvu i porucis preko interneta na njegovu adresu


Pa zato sam i pitao da li negde moze odmah da se kupi jer to zakazivanje i cekanje mi nikako ne odgovara...

Mislio sam da odem, uzmem i odmah da se vracam.

igoR
04-08-2010, 01:33
Jel neko dobio neku info kad ce poceti negde da se prodaje bez pre-ordera?

U kom najblizem gradu u Italiji ima da se uzme?

Sharky
04-08-2010, 01:39
U Austriji se koliko ja znam najduze prodaje, tako da su po mojoj logici tamo redovi najkraci.
Mene mozes da racunas kao jednog suvozaca, a kad se umoris i kao vozaca. :)

igoR
04-08-2010, 02:11
Kako sam ja onda negde na sajtu procitao da nema u Austriji Apple store :crash:

Jel znas mozda koja je cena u Aust. i mislim da tamo nije simfree?

max_serbia
04-08-2010, 02:23
ne znam dal tako bez ikakvih podataka i bez licne karte mozete da udjete u radnju i uzmete telefon..

u vecini drzava je potrebno da ste njihov drzavljanin da bi ga uzeli (valjda)

boko
04-08-2010, 03:40
Jel neko dobio neku info kad ce poceti negde da se prodaje bez pre-ordera?

U kom najblizem gradu u Italiji ima da se uzme?


1.koliko ja znam,nigde.
2.milano