PDA

View Full Version : Prvi utisak..



max_serbia
01-08-2010, 22:17
Evo stigo mi je iphone 4 simfree iz UK.. pre 20 min..

telefon je sjajan, ali naravno prvo sto sam uradio jeste testiranje cuvene antene..

znaci mogu da kazem da: signal OCITO pada kad se uhvati taj deo antene, ali najmanje sto mi je pao (tj uvek tako padne) na jednu crticu.. nikad nije ispao iz mreze (no service) nego sa 5 padne na jednu crticu i tako stoji .. javicu ubuduce ako uspem da ga izbacim iz mreze.. ali mislim da je ovo ok, i da telefon moze da se koristi.. samo ipak jeste propust sto signal pada, pri dosta normalnom drzanju telefona..

javicu jos utisaka kad se malo bolje upoznam sa njim ;)

toliko za sad.

torla
01-08-2010, 22:24
otidyi na mjesto gdje je slabiji signal 3 crtice i ufati za antenu pa nam prenesi utisak.

max_serbia
01-08-2010, 22:32
cudno se ponasa signal, slobodno mogu reci.. evo sad mi stoji na stolu, ne diram ga uopste i stoji na jednoj crtici..

ali onda kad sam ga testirao bio je na 5, i naglo se spustao na 1 kad sam uhvatio za antenu..

ali ono sto je najbitnije za sada ja mislim jeste da nijednom nije ispao iz mreze, kolko god sam ga stiskao ili sta vec.. dokle god je tako, telefon je potpuno upotrebljiv.. ako krene da ispada iz mreze onda je to vec problem.. videcemo

.stefan
01-08-2010, 22:36
Cestitam max-e....u zdravlju da ga nosis,bolje da promenis!;)

iSavcic
01-08-2010, 23:21
Max da ga koristis u zdravlju i da budes prezadovoljan...
Pisi utiske, bas me zanima. Meni treba tokom sledece nedelje da stigne tako da jos koji dan i ja cu da kazem svoje utiske!!! :D

iphone-srbija
01-08-2010, 23:54
ja sve mislim da ce nekom revizijom tj. modeli koji se prave sada napr. da budu manje zahvaceni tom falinkom

pa reko' da sacekam sa nabavkom... mada sam nestrpljiv jer telefon izgleda bruka! :)

Exileus
02-08-2010, 00:00
Max, samo reci sto realnije ovako, kad ga koristish normalno (desnoruk si verovatno?) da l ima opadanja signala ?

Je l' ti prestavlja bash neki problem to ili.. ? Kako se sve tacno ponasha ?

Posebno me zanima kad ga drzis levom rukom, i desnom cachkash po njemu (ko sto se svaki mob drzi kad ne telefonirash jelte), da li opada signal ?

iSavcic
02-08-2010, 00:22
ja sve mislim da ce nekom revizijom tj. modeli koji se prave sada napr. da budu manje zahvaceni tom falinkom

pa reko' da sacekam sa nabavkom... mada sam nestrpljiv jer telefon izgleda bruka! :)

Tesko da ce se tu ista promeniti, sve je u toj spoljnoj anteni. Da bi se to resilo mora i dizajn da se menja, ili jedino da necim izoluju antenu. Kako god oni iznutra izolovali antenu ostaje spoljni deo koji pravi spoj. Meni ovo i nije neki problem.
Pogledaj video koji je napravljen pre neki dan, neces italijanski jezik razumeti al' gledaj i bice ti sve jasno!!!

Video 1:iPhone antena Video (http://www.geektv.info/video/recensioni/iphone-4-iphone-4-problema-antenna-italia-con-h3g-con-e-senza-custodia-bumper)

F4DYGEhdMTM

max_serbia
02-08-2010, 06:05
Pa ovako, nisam ga bas mnogo koristio pa da mogu da kazem, ali.. Skoro sve vreme mi je slab signal, oko 1-2 crtice, jedino kad izadjem na prozor nesto ojaca.. Tokom poziva pokusavam da obuhvatim to falicno mesto da vidim dal ce ispasti sa mreze.. Mogu reci da mi je za sada jednom prekino razgovor(ne znam dal je do iphona posto je u tom trenutku imao 2-3 crtice, ili do telefona druge osobe, al u svakom slucaju se razgovor prekinuo) i druga stvar sto sam uspostavio vezu a nisam mogo da cujem nista ovog na drugom telefonu. Sad dal je to zaista do iphona-ne znam za sad, al ce se najverovatnije videti kroz par dana.. Inace signal mi je dosta slab svo vreme, ali nijedanput nije izgubio potpuno signal(no service) sto je dobro.. Uglavnom, apple jeste zasrao sa ovom antenom-mogu oni da pricaju sta god oce, ali tako je..

Edit: da jos jedna stvar, da li se zna da li bumper definitivno resava ovaj problem? Posto mi u svakom slucaju treba zastita, a bilo bi sjajno da resava ovo, pa ako neko zna nesto vise o ovome neka napise.

djalf
02-08-2010, 09:06
Naravno da resava problem kada izoluje dodir ruke sa antenom. Jedino sto je steta da ovako lep telefon nosis u futroli ali sta da se radi, nije sve u izgledu ;)

Rakic90
02-08-2010, 09:20
Znaci InvisibleShield resava problem, proverno... ;)

priest77
02-08-2010, 09:32
Bolje kupi invisible shield koji ne kvari izgled telefona i resava problem sa antenom. Citao sam da mnogi koriste i bezbojni lak za nokte da bi izolirali taj problematicni deo.

igne
02-08-2010, 09:58
Jbg.. A bas kod mene kuci u nekim prostorijama signal bude slab, cak mi se desava da mi i 3GS nekad ispadne iz mreze kada mi je u kupatilu telefon dok na 2G je redovna pojava, udjem u kupatilo i odma no service :D Zanci verovatno ce tako biti i sa i4 ::)

djalf
02-08-2010, 10:11
Meni danas dolazi drugarica koja ima iPhone 4 pa cu malo da se i ja igram sa njim. Javicu utiske.

djosavl
02-08-2010, 10:12
Nadam se da cu uskoro imati i4 i isprobati signal, ali sa iphone 3g kod druga koji jedva da i ima signal na mob, samo prima poruke a razgovor je misaona imanica, sa iphone 3g sam uspeo da uspostavim vezu i razgovaram bez problema, sto me je i odusevilo.... a mislim da i4 ima bolji signal od 3g tako da ne treba dizati galamu oko toga... mislim da se i previse prica naduvava.....

igne
02-08-2010, 12:05
Naravno da telefon nije neupotrebljiv i da recimo u centru grada gde je signal sigurno makar na 90% nema problema, ja sam malo dalje od centra, ne mnogo, nekih 2 km i u nekim prostorijama u kuci nebitno na spratu ili dole imam na svim crtama signal a recimo u nekim kao npr u kupatilu dole udjem i na 2G redovno odma usledi no service :D 3GS ponekad ispadne iz mreze pa kontam da ce biti i sa i4 kada ga se jednom docepam (nadam se u sto skorije vreme) da ce biti barem kao na 3GS.. Sam od sebe ne verujem da ce ispadati iz mreze ali ako me neko nazove i kada uhvatim telefon zanima me onda da li ce biti upotrebljiv za razgovor, da problem bude veci je to da bas dosta koristim telefon za razgovor..

iJova
02-08-2010, 12:21
Cestitam max-serbia, srecno sa koriscenjem i4, nadam se da ti taj antena problem nece zadavati muke :)

ja cekam da vidim, ako stvarno dodje u septembru u telenor, ima da ga uzmem i da se resim ovog matorog dosadnog 2G-a :D

iSavcic
02-08-2010, 12:27
max_serbia reci mi da li je to mesto u kome zivis inace dobro pokriveno signalom, da li drugi telefoni imaju pun signal? Kod mene u Zemunu dok sam imao 3Gs nije stalno bio pun signal max 3 crtice i ispdao je telefon iz mreze ponekad. Zanima me kako radi kad je na mestu gde je dobra pokrivenost.

djalf
02-08-2010, 14:38
Probao sam malo iPhone 4, zaista prelep telefon uzivo. Na zalost nisam imao mnogo vremena da se igram sa njim ali sam probao lagani dodir prstom na ono mesto i - crtice itekako padaju dole. Sa 5 crtica je palo na 2 i mogu reci da sam zabrinut. Bez Bumper-a ili neke futrole bice muka ovo koristiti.

woffer
02-08-2010, 14:44
ajme neznan sta se svi toliko uvatili ti crtica, svaki tel koji se uhvati za antenu past ce mu "crtice", applova je greska sta je ucinio antenu vidljivom i to je sve! dosta ljudi po drugim forumima pisu da imaju bolji signal nego ikad sa i4, a vi svi samo gledate crtice, cin su 2 crtice odma nevalja, odma e signal los i iphone 4 nevalja.

amo provat zamislit na nepostoje crtice nego samo, IMA SIGNAL / NEMA SIGNAL
i kad bi i4 uhvatio sa dead gripon on bi dalje pokazivao IMA SIGNAL i mogao bi normlano vrsiti funkciju telefona

Exileus
02-08-2010, 15:02
Zato lepo uzmemo invisible shield i reshen problem :)

max_serbia
02-08-2010, 16:32
pa ja vam kazem da ima problema sa ovom antenom.. a inache zivim na vozdovcu, i dobar je signal ..
al dobro, mislim da smo se preopteretili time, da nismo culi za tu famoznu antenu i pad signala, nikada ali NIKADA to ne bih primetio.. tako da..

djalf
02-08-2010, 19:42
ajme neznan sta se svi toliko uvatili ti crtica, svaki tel koji se uhvati za antenu past ce mu "crtice", applova je greska sta je ucinio antenu vidljivom i to je sve! dosta ljudi po drugim forumima pisu da imaju bolji signal nego ikad sa i4, a vi svi samo gledate crtice, cin su 2 crtice odma nevalja, odma e signal los i iphone 4 nevalja.

amo provat zamislit na nepostoje crtice nego samo, IMA SIGNAL / NEMA SIGNAL
i kad bi i4 uhvatio sa dead gripon on bi dalje pokazivao IMA SIGNAL i mogao bi normlano vrsiti funkciju telefona
Kako god da uhvatis 3GS, ne mrda signal ;)
Nebitno, ja sam narucio iPhone 4 i pored toga.

iSavcic
02-08-2010, 19:51
max_serbia reci mi da li si razmisljao da taj delic izlakiras bezbojnim lakom i vidis da li je tako sve ok, mislim da je to najbolje resenje, jednostavno najbolji moguci lak i samo na tom spoju namazes???

max_serbia
03-08-2010, 02:16
ne brate, kao sto neko skoro rece, da stvar koja kosta 700 eur premazujem nekim lakom (???)

najverovatnije cu uzeti neku futrolu, jer ako mi ispadne ovako moze lako da pukne, necu da rizikujem, a pritom resavam problem antene.. videcemo

mada mogu reci da ipak malo zeza ovako u svakodnevnom koriscenju.. danas sam zvao kevu i napisao mi je "number busy" a ja sam njoj bio nedostupan, i nije mogla da me dobije..
znaci ipak tu ima nesto.. al valjda ce se sve srediti koriscenjem bumpera..

iSavcic
03-08-2010, 02:26
Videcemo. Ja ne mogu da docekam da meni sad stigne i da testiram sve. S'kim god da sam pricao a da ima iPhone 4 nije se zalio toliko na antenu. Kazu da im je cak to bilo i neprimetno! Mada najvise cu verovati sebi kad licno to istestiram!!!

fatcat
03-08-2010, 02:29
Desava se i meni na 3g da sam busy,nedostupan i ostale gluposti sa mrezom pa nisam dizao frku,a verovatno i niko od vas.

Uzivajte sto mozete da ga imate pre svih nas i neopterecujete se ociglednim problemom svih telefona.

iSavcic
03-08-2010, 12:14
Ne znam sta da ti kazem, sem da meni to nije nikakav problem. Kad uzmem svoj siguran sam da drugog dana necu obratiti paznju na antenu. Al i detaljan review cu napraviti sa svim snimcima i utiscima o svemu! ;)

Shke
03-08-2010, 14:20
Potpuno neocekivano upravo sam imao priliku da se licno upoznam sa iP4 :) Telefon uzivo izgleda vrlo lepo, tanji je i deluje bas nezno :) Bio je u providnom case-u, ali izvadio sam ga i malo procackao. Vlasnik je potvrdio da ima "problem" sa signalom (kad nije u case-u), sto smatram za objektivno misljenje, jer nije ni Apple fan ni hater, jednostavno ga koristi jer mu se dopada.

djoole
03-08-2010, 14:22
Zato lepo cekamo svi fix u Oktobru :)

iSavcic
03-08-2010, 14:26
Docekaces ga,... :)

djoole
03-08-2010, 14:32
Objasni onda zasto posle 30.09 nece vise deliti bumpere ?

iSavcic
03-08-2010, 14:34
Potpuno neocekivano upravo sam imao priliku da se licno upoznam sa iP4 :) Telefon uzivo izgleda vrlo lepo, tanji je i deluje bas nezno :) Bio je u providnom case-u, ali izvadio sam ga i malo procackao. Vlasnik je potvrdio da ima "problem" sa signalom (kad nije u case-u), sto smatram za objektivno misljenje, jer nije ni Apple fan ni hater, jednostavno ga koristi jer mu se dopada.

Moram da kazem das sam drzao iPhone 4 u radnji i malo cackao isti, nije imao sim da bi mogao da testiram antenu al evo svi u IT kazu da nema nikakvih problema sa antenom.

rv4I4zb9bbk&feature=related

m44yr6Skgd0&feature=related

Izgooglajte malo iPhone 4 Italia i pogledajte sta ljudi kazu!


Objasni onda zasto posle 30.09 nece vise deliti bumpere ?

Ne znam zasto vise nece deliti bumpere al' da ce da naprave novi iPhone tesko, da bi se resio problem antene potrebno je promeniti dizajn telefona tj antena ne sme da bude sa spoljne strane!!!

djoole
03-08-2010, 14:58
Pa samo ce izolovati celu antenu nekim providnim izolatorom ili samo ono kriticno mesto. Mislim da je glupo da ogranice deljenje bumpera bez fix-a, nema mi smisla...

iSavcic
03-08-2010, 15:02
Hmmm to je vec moguce, mada nisam siguran da ce proces proizvodnje da se promeni. Robokalupi kostaju za jedan model kao sto je iPhone 7 miliona dolara, i tek tako da se to promeni tesko. Mada sta je tebi problem da ti to kriticno mesto izolujes nekim dobrim lakom (bezbojnim). To je bukvalno 1,5cm ne vise.

djoole
03-08-2010, 15:13
Pa problem je jer necu da se igram majstora i da pravim budzevinu od svog telefona vrednog 600-700 eura. A i glupo mi je da ga stalno nosim u futroli, jer sa njom se tesko stavlja i vadi iz dzepa, a da ne pricam o dizajnu. Ovako ga lepo u fabrici srede i on bude kao sto su i zamislili. Plus sto ce se do Oktobra znati da li dolazi u Telenor ili ne. I da ne dodje, cene u oglasima ce mu pasti pa ce se lakse dolaziti do njega. Oktobar deluje daleko, al' eto njega za cas.:) Nazalost. :)

A valjda ce i beli biti dostupan do tada :)

Shke
03-08-2010, 15:23
Slazem se, od reci do reci! ;)

iSavcic
03-08-2010, 15:24
Ne znam kakva budzevina, to neces ni primetiti al ok. A ja ne znam ovde na forumu da je iko nosio 2G, 3G, 3Gs bez futrole. Ja moj 3Gs nikad nisam spustio na sto ili nesto tvrdo bez futrole i kad sam ga prodavao bio je potpuno nov. Cekaj ti da oni srede to pa ces na kraju uzeti ovakav kakav je, a sto se tice Telenora videcemo. :)

max_serbia
03-08-2010, 15:24
ma mogu da kazem ovako u svakodnevnom koriscenju, ne predstavlja neki veliki problem..

signal pada-to stoji, ali nikad do sad nije ispao iz mreze, tako da bez frke ..

jos kad se stavi ovaj 4.0.1 kapiram da ce i cuvene "crtice" stajati kako treba, i to je to.

iSavcic
03-08-2010, 15:29
Jos nisi stavio 4.0.1? Stavi to pa javi sta je i kako!!! Ja cu moj da sprzim koliko cu da ga testiram prvih dana! :P

Shke
03-08-2010, 15:31
@iSavcic
Nije tu pitanje da li ce se primetiti ili ne. Najblaze receno, smesno je da doneses kuci uredjaj koji kosta kao dve prosecne plate u Srbiji i kazes zeni/devojci/ljubavnici/sta god... :) daj 'vamo taj lak da prelakiram k'o covek da mogu da pricam bez problema :)

max_serbia
03-08-2010, 15:32
evo radim restore sad upravo..
ma nema tu mnogo sta da se testira- a i samo ces se nervirati..

djoole
03-08-2010, 15:35
Ne znam kakva budzevina, to neces ni primetiti al ok. A ja ne znam ovde na forumu da je iko nosio 2G, 3G, 3Gs bez futrole. Ja moj 3Gs nikad nisam spustio na sto ili nesto tvrdo bez futrole i kad sam ga prodavao bio je potpuno nov. Cekaj ti da oni srede to pa ces na kraju uzeti ovakav kakav je, a sto se tice Telenora videcemo. :)

Futrola i postoji da mozes da je skines! :) A ti je, brate, zalepi "Smrt" lepkom za tel da definitivno budes miran. Sta, nece se ni primetiti :D

iSavcic
03-08-2010, 15:37
@iSavcic
Nije tu pitanje da li ce se primetiti ili ne. Najblaze receno, smesno je da doneses kuci uredjaj koji kosta kao dve prosecne plate u Srbiji i kazes zeni/devojci/ljubavnici/sta god... :) daj 'vamo taj lak da prelakiram k'o covek da mogu da pricam bez problema :)

Nikad ne bi trazio zeni, devojci, ljubavnici,.... lak za nokte da bi namazao na iPhone, ako bi to radio onda bi uzeo pravi smak lak koji se ne vidi i koji se ne skida. A pogledaj klipove koje sam postavio ja mislim u ovoj temi i videces da nema prekida veze tokom razgovora. A i max_serbia je rekao da nema izbacivanja iz mreze!
:D

djoole
03-08-2010, 15:38
To je zato sto nije bio na mestu gde je signal sam po sebi slab...Samo zbog toga!

Edit: Evo koliko ne utice na signal:

http://www.youtube.com/watch?v=kYmVpoccPnc

max_serbia
03-08-2010, 15:45
pa moguce, al kapiram da i sa drugim telefonima gde je signal sam po sebi slab bi imao problema..

a i to mesto gde dolazi do problema, je skroz dole na telefonu, i pri normalnom drzanju (desnorukih) ne dodiruje se..

iSavcic
03-08-2010, 15:48
Futrola i postoji da mozes da je skines! :) A ti je, brate, zalepi "Smrt" lepkom za tel da definitivno budes miran. Sta, nece se ni primetiti :D

Futrolu ne skines vec telefon iz futrole izvadis, a Case se sa telefona skida. Ovde svi ozbiljniji forumuasi koje ja znam koriste bilo kakvu vrstu zastite za iPhone dal' to bio InvisibleShild, Case, futrola, folija za ekran,... e sad da dam 500,600,700e za telefon i da ga akam i gulim ne ide. A znam i one koji nisu koristili nista i telefon im je haos, izguljen, izlomljen,...

djoole
03-08-2010, 15:52
Ajde, posto si tako pametan, prevedi mi Case na srpski jezik. I to je sada totalno nebitno, poenta nije u tome. I meni ne pada na pamet da dajem 500,600,700e za telefon koji ima manu poput ove sa antenom. P.S. Pogledaj video koji sam postovao gore, bice ti sve jasno

iSavcic
03-08-2010, 15:52
To je zato sto nije bio na mestu gde je signal sam po sebi slab...Samo zbog toga!

Edit: Evo koliko ne utice na signal:

http://www.youtube.com/watch?v=kYmVpoccPnc


Ne ja sam ti pokazao da ne ispada iz mreze i da ne gubi signal mnogo. A ovo sto si mi ti pokazao moglo je biti u podrumu 10m pod zemljom, i ja sam gore lepo napisao da se niko u IT nije zalio a ne USA.U USA je poznato da je ATT krs mreza! I ne znam kako se to GSM testira speedtest-om! :D

djoole
03-08-2010, 15:54
Nebulozu zboris, sinak. Ne zelim vise da se raspravljam.

srbinovic
03-08-2010, 15:55
A zar ne bi bilo korisnije da neko od ponosnih vlasnika ip4 kada se nadje na mestu sa slabijim signalom napravi poziv i kaze da li se tokom poziva losije cuje/prekida/nedostupan je itd, a onda uporedi sve navedeno sa nekom npr Nokiom sa istom mrezom na istom mestu. Po meni je to jedino bitno i relevantno.

iSavcic
03-08-2010, 16:02
Ajde, posto si tako pametan, prevedi mi Case na srpski jezik. I to je sada totalno nebitno, poenta nije u tome. I meni ne pada na pamet da dajem 500,600,700e za telefon koji ima manu poput ove sa antenom. P.S. Pogledaj video koji sam postovao gore, bice ti sve jasno

Ja sam mislio na ovakvu futrolu i iz ovakve futrole se telefon svaki put vadi.
http://i27.tinypic.com/2vskcoj.jpg

Case jeste futrola al kad kazes to misli se na ono plasticno gde je telefon stalno i samo ekran je slobodan!

djoole
03-08-2010, 16:05
OMG, to je totalno nebitno!

@srbinovic mislim da ti vise od ovoga nece trebati


http://www.youtube.com/watch?v=DmDtOao36Mc

iSavcic
03-08-2010, 16:09
A zar ne bi bilo korisnije da neko od ponosnih vlasnika ip4 kada se nadje na mestu sa slabijim signalom napravi poziv i kaze da li se tokom poziva losije cuje/prekida/nedostupan je itd, a onda uporedi sve navedeno sa nekom npr Nokiom sa istom mrezom na istom mestu. Po meni je to jedino bitno i relevantno.

Apsolutno si upravu, to je jedino relevantno i ekvivalentno svemu.


OMG, to je totalno nebitno!

@srbinovic mislim da ti vise od ovoga nece trebati


http://www.youtube.com/watch?v=DmDtOao36Mc
djoole necu vise da se raspravljam s'tobom nema nikakvih resenja to, vec samo koliko god ti postavis da gubi signal ja cu toliko da ne gubi signal i tako cemo u krug. Ja sam postavio na ovoj temi vec 2 klipa i mislim da je dovoljno!
Ocito je da ima problema sa signalom al ne toliko koliko ti pricas! ;)

Shke
03-08-2010, 16:17
Umesto da se prepirete, bolje da se zapocne tema: Koji vam je omiljeni lak za Iphone 4 :)

iSavcic
03-08-2010, 16:21
Da Shke to bi bila prava tema! :D

max_serbia
03-08-2010, 16:54
drugo je att, drugo je evropa..

evo sad cu upravo da uzmem da istestiram da li ce poziv da dropuje kad ga uhvatim za antenu, isto kao sto je i ovaj batica uradio na tvom klipu djoolee.


edit: evo sad sam odradio, padne na jednu crticu, ali ne dropuje (call failed)

desilo se jednom da je prestao da se cuje zvuk, al nije ispao iz poziva..
sve vreme sam drzao telefon u levoj ruci, jako stisnuto to mesto kod antene, i nijednom nije dropovao..

iSavcic
03-08-2010, 17:33
Djole ja mislim da je sad sve jasno! Pozzzz

djoole
03-08-2010, 17:49
Jeste - cekam fix! :)

iSavcic
03-08-2010, 17:50
Bravo, cekaj! ;)

Shke
03-08-2010, 17:50
Nemoj da se fix-as, bolje sacekaj da poprave iP4! :)

djoole
03-08-2010, 17:58
Shke, na to sam i mislio! :) Savcicu, ti nemoj previse da se uzbudjujes ako si ga vec narucio - kad budes video da telefon gubi signal, lako ces ga prodati za 1.000e. Budala ovde ima na pretek :)

Shke
03-08-2010, 18:00
Znam, znam, salim se malo! :)

Ala ce Telenor da se izvlaci zbog lose mreze kad pocne da prodaje iPhone: "Sta, gubite mrezu, gospodine a koji telefon koristite? Iphone 4!! Eeeee, pa to vam je do telefona, nase mreza je savrsena...." :)

iSavcic
03-08-2010, 18:36
Sta je sledece lose? Losa mreza, los iPad, los iPhone,... sve je lose pa cemu vas zivot. Manite se tehnike --- brate krava, ovca i pasnjak je zakon! :D
Iskreno meni je skroz ok Telenor, nisam nikakvih neprijatnosti imao sa njima i signal je uvek full, paketi najbolji i najpovoljniji,... sta ces vise!! Al ok ima ovde onih koji su tu samo da pljuju nesto!!!

Djole ako budem imao bas toliki problem kolikim se pretstavlja prodacu ga za pare koje sam dao to ce biti najveci moguci poklon nekom!!!

Shke
03-08-2010, 18:42
Ti bre Savcicu mnogo licno shvatas ovo zezanje ;) Telenor je sasvim ok, a iP4 mi sad nudi lik za 700 dolara, doneo ga iz USA, ali mrzi me da se kombinujem sa parama sad dok 3gs radi kako treba, ima vremena :)

iSavcic
03-08-2010, 18:51
Heh ;)
Nista nisam licno shvatio vec mi je tako samo zvucalo! pozz
Ja da sam na tvom mestu uzeo bi za 700$.

Sharky
03-08-2010, 19:02
Shke ako ti neces hocu ja da gakupim, i ovako ga jurim kao lud u 3 drzave :)

fatcat
03-08-2010, 19:13
Uzimaj za 700,to je jako povoljno.

Shke
03-08-2010, 19:31
Pitacu sutra kolegu (njegov prijatelj iz USA) da li je 16gb ili 32gb, pa ako hoce zaista da ga se resi dok je u Srbiji javicu vam. Mislim da je doneo i stari 3G ili 3GS i njega hoce da proda. Samo da dobijem tacne informacije.

Exileus
03-08-2010, 19:31
Ti bre Savcicu mnogo licno shvatas ovo zezanje ;) Telenor je sasvim ok, a iP4 mi sad nudi lik za 700 dolara, doneo ga iz USA, ali mrzi me da se kombinujem sa parama sad dok 3gs radi kako treba, ima vremena :)


Je l mozes ti da kazes nama kako je taj lik doneo to iz amerike ? Je l' zakljuchan, pitaj ga pliz :)

fatcat
03-08-2010, 19:32
Mene vise zanima gde ga je uzeo za te pare.

igne
03-08-2010, 19:32
Ma ljudi, ja sam uzeo pored 3GS-a jos jedan lepo ocuvan 2G i mogu vam reci da je telefon mama za plasticni 3G-3GS http://www.isrbija.net/images/icons/icon10.gif

djoole
03-08-2010, 20:05
Pitacu sutra kolegu (njegov prijatelj iz USA) da li je 16gb ili 32gb, pa ako hoce zaista da ga se resi dok je u Srbiji javicu vam. Mislim da je doneo i stari 3G ili 3GS i njega hoce da proda. Samo da dobijem tacne informacije.
Mene interesuje taj 3GS. Javi ako ga nije prodao

fatcat
03-08-2010, 20:08
Ma ljudi, ja sam uzeo pored 3GS-a jos jedan lepo ocuvan 2G i mogu vam reci da je telefon mama za plasticni 3G-3GS http://www.isrbija.net/images/icons/icon10.gif

2g po meni je nekako najvise smekerski,mozda malo deblji al sta je tu je :)

iMorris
03-08-2010, 20:10
Svi telefoni iz USA su zakljucani. I svi znaju da tamo kosta 599$ i 699$

fatcat
03-08-2010, 20:11
Da,ali GDE!?

iMorris
03-08-2010, 20:37
U svakoj Apple radnji. Drug je bio, cekao 20 sati i uzeo dva komada.

igne
03-08-2010, 21:48
2g po meni je nekako najvise smekerski,mozda malo deblji al sta je tu je :)

Pa iskreno nisam imao pre 3G-3GS-a 2G ali stvarno mi se svidja, malo je tezi i nekako bezi iz ruke (nije mi jos ispao) ali je nekako cvrsci i imas neki bolji osecaj u ruci, i nema prasine ispod dipleja dok se na 3G ili 3GS posle par meseci obavezno pojavi prasina pogotovo ako se koristi vibracija i to bas zna da nervira kad si recimo napolju :mad:

Exileus
03-08-2010, 21:53
U svakoj Apple radnji. Drug je bio, cekao 20 sati i uzeo dva komada.


Kako ce sad da ga otkljucha ?

Sharky
03-08-2010, 21:56
Jailbreakme+ultrasn0w

igne
03-08-2010, 21:56
Pa vec ima napravili su unlock

Exileus
03-08-2010, 22:45
A kul kul :)