PDA

View Full Version : iTunes problemi sa transferom



skoricnik
01-08-2010, 03:21
Imam jailbrekovan iPhone 3G, 3.1.2 firmware, i imam problema sa iTunesom.
Imam najnoviju verziju iTunesa.
Problem se javlja pri prebacivanju video klipa.
Hocu da prebacim video klip velicine 250mb.
Krene, pise "UPDATING FILES ON IPHONE", ispuni 1/4, i stane.
Ako kliknem, sa leve strane, pod DEVICES, na iPhone, krug pored njega prestaje da se vrti, i program blokira, moram ga killovati pomocu task managera.

Pomoc?

.stefan
01-08-2010, 04:17
probaj reinstaliraj itunes...nista mi drugo ne pada napamet...

skoricnik
01-08-2010, 15:44
Probao, i ista prica.

marko_grcich
01-08-2010, 16:31
par stvari koje mi padaju na pamet..

1. Probaj da "sveže" konvertuješ neki klip slične veličine, pa da prebaciš.. Možda je problem u samom klipu, tačnije možda je sam format tog klipa za nijansu drugačiji od podrazumevanog, pa ga to koči... Generalno probaj više klipova slične veličine da prebaciš (jedan po jedan) pa vidi šta se dešava..

2. Možda te zeza USB port, probaj da uključiš telefon na drugi usb, pa probaj ponovo..

3. Možda je problem u samom iTunes-u, tačnije kažeš da imaš "najnoviji" , što je u trenutku pisanja iTunes 9.2.1... Pošto nisam siguran kako se ponaša sa JB telefonima, probaj da staviš verziju 9.2.0 pa probaj isto..

stariju verziju možeš skinuti http://forum.gsmhosting.com/vbb/archive/t-1028451.html

skoricnik
02-08-2010, 14:06
Probao sam stariju verziju, i nije mi dopustio da otvorim jer mi je library napravljen na novoj verziji. Probacu iskonvertovati neki drugi klip, mada, sumnjam da je do toga jer sam preko Internet Video Convertera iskonverovao u Appleov podrazumevani format (*.mp4).

Hvala na pomoci i pozdrav!

iPhonovic
02-08-2010, 14:11
Pa probaj samo da cekas... Mozda je program "No respoding" zato sto je komp "preopterecenj" prebacivanjem...