- Dobio sam jedan 3GS na koji se vlasnik zalio da mu se cesto prekida veza u sred razgovora i da se na kraju telefon samo ugasio i vise nije palio. Nakon pola sata na punjacu i crnog displeja, pojavila se baterija sa strujicom.

- Kada se upalio, ustekao se na jabuci, pa sam uradio restore na 5.0.1. Telefon je funkcionisao perfektno, sve dok na kraju nije jos ostalo da se instalira ultrasnow. Nakon instalacije, nikako nije hteo da pronadje mrezu.

- Baseband je 6.15. U about-u pokazuje IMEI, ali ne i ICCID. Za ICCID pise samo NO SIM, cak i ako je kartica ubacena, dok kod barova pise searching u nedogled. Cak i kada se kartica izvuce, ne izbacuje poruku NO SIM, vec i dalje stoji searching.

- Nakon jos nekoliko restore-a na 4.1, 4.3.5, pa ponovo na 5.0.1 problem je ostao, ali sam otkrio da kada u ICCID pise NO SIM, pa se ukljuci/iskljuci airplane mode, ICCID se pojavi. Takodje, u Settings>Phone se tada pojavi i SIM meni sa SIM aplikacijama i iPhone uspesno registruje My Number kartice. Isto tako, kada se kartica izbaci, searching predje u NO SIM. Dakle uspe da ocita karticu (probao sam sa 3 razlicite sim kartice), ali nikako nece da nadje mrezu.

Da li mielite da mu je odzvonilo da postane iPod ili ima nekog resenja?