iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 7 of 33 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 91 to 105 of 487

Thread: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

  1. #91
    iSrbijaHero vikhiiz's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Novi Sad
    Posts
    969
    Thanks
    96
    Thanked 60 Times in 45 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Izvoli

    iPhone4 user + Hackintosh user + Apple keyboard user + sync cable user + apple trackpad wanna be user

  2. #92
    iSrbijaBigFan iSavcic's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Beograd-Zemun
    Age
    37
    Posts
    484
    Thanks
    64
    Thanked 79 Times in 54 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Bravo
    Sutra ti dokazujem suprotno i to na vise uredjaja (3).
    Kako ne shvatas da covek skuplja talase kao i elektricitet. Mada da se ne bi prepucavali videces sutra klip!
     iPhone 4 16GB simfree 

  3. #93
    iSrbijaHero vikhiiz's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Novi Sad
    Posts
    969
    Thanks
    96
    Thanked 60 Times in 45 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Ok... Šta god i ko god da skuplja, ti si rekao svoje, ja sam to demantovao... Idemo dalje..
    To što ti preporučuješ (kao i lik sa klipa) da se kupi bumper za 30$ nije nikakvo rešenje..
    To i dalje ne popravlja grešku Apple Dev.Team-a...
    Šta ako neko ne želi da stavi bumper ?

    A i ne mogu da verujem da se od jednom pokreće priča oko prijema signala..
    Jbt, kao da je sa ovim iP4 izašao i prvi telefon u svetu, pa nas sad svi ubeđuju da je to normalno
    Ama o čemu mi to pričamo... Jbt, imao sam 3g i sve je bilo u redu, a da ne govorim koliko sam pre toga imao jeftinog smeća, pa nikad bre nisam ni razmišljao o signalu, a kamoli o tome kako ću da uhvatim telefon dok pričam, ili koju ću masku da mu stavim da bih imao full signal...
    Dajte mani te se tih priča... Apple je zasrao, a Steva se popišao...
    Toliko o njima svima...

    EDIT: Ja ću biti presrećan kada konačno budem mogao da koristim svoj 3gs, a takođe i kada se reši problem sa iP4...
    Last edited by vikhiiz; 25-06-2010 at 22:14.
    iPhone4 user + Hackintosh user + Apple keyboard user + sync cable user + apple trackpad wanna be user

  4. The Following User Says Thank You to vikhiiz For This Useful Post:

    Rakic90 (25-06-2010)

  5. #94
    iSrbijaBigFan iSavcic's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Beograd-Zemun
    Age
    37
    Posts
    484
    Thanks
    64
    Thanked 79 Times in 54 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Ja ne preporucujem Bumper, a lik je rekao da moze da se stavi. A videli smo i da je bez bumpera signal bio ok. Ja iPhone koristim od prve generacije pa do 3GS-a, i 3GS mi je nekad gubio signal pa mi nikad nije palo na pamet da je zbog obrucivanja celog telefona!
    A to sto si ti demantovao je ok i ja cu sutra samo da se vidim sa devojkom koja ima 3GS i koja ce da snimi!!!
     iPhone 4 16GB simfree 

  6. #95
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Visoko
    Age
    38
    Posts
    1,117
    Thanks
    179
    Thanked 140 Times in 97 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Quote Originally Posted by 1024 View Post
    Mada mi cudno dodje da to nisu testirali, tj. primetili do sad. Od onolikog testiranja, nosenja po barovima i sl.
    Nije ni cudo kad su pijani tester nosali iphone

  7. #96
    iSrbijaHero vikhiiz's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Novi Sad
    Posts
    969
    Thanks
    96
    Thanked 60 Times in 45 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    @torla: HAhaha :d
    @iSavcic: Jaooo pa ja tek sad kapiram zašto ti braniš 4ku... Pa ti si na listi čekanja... Priznaj da si se malko usr.
    Šalim se bre.. No hard feelings... Ja sam samo realan na ovom forumu, i trudim se da razmišljam svojom glavom, i da ne padam pod uticaj Steve i cele njegove buljumente

    Ajde snimi to sa 3gs, jer me sad baš zanima.. Kažem ti, 10 meseci sam koristio 3g. Uvek sam ga držao levom rukom i nikad ovo nisam primetio.. Ali... prodao sam ga, pa kupio 3gs... Pa tačno ću da ga razlupam ako bude imao problema kao svi ovi ljudi što se javljaju...

    EDIT: Govorim u budućem vremenu, jer je PROKLETO ZAKLjUČAN !!!! =)(/&%$#$%&/&%$#"$%&/()= ! Valjda će uskoro i taj unlock... mada ljudi, moram vam priznati da je ova Nokia 1200 BOLI GLAVA... ej, ne razmišljam ni o čemu.. Bacam je, šutam je, ispada mi, baterija 6 dana, telefon, sms, ma sve + Sony w350 fotoaparat sa 14mpx + iPod shuffle... Divota... sve imam sa tim malim sranjcetom
    Last edited by vikhiiz; 25-06-2010 at 22:20.
    iPhone4 user + Hackintosh user + Apple keyboard user + sync cable user + apple trackpad wanna be user

  8. #97
    iSrbijaHero F117's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Banja Luka
    Age
    37
    Posts
    514
    Thanks
    425
    Thanked 307 Times in 161 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Ja ne znam zasto se ovoliko polemise o ovome Ljudi kad kupite iPhone 4 sami prosudite (ili kad ga neko drugi kupi,koga licno znate i kaze vam)...jer je ovo izgleda bas gubljenje vremena.

    Over&Out


  9. #98
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    406
    Thanks
    51
    Thanked 23 Times in 13 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    evo pazi te ovo u APPLE radnji covjek demonstrira.



    ljudi ovo je hardwer problem i trenutno imaju milion ipo prodanih telefona u USA
    hardwerski problem se nemoze rjesti sa softwer tako da se pitam kako ce ga da rijese. taj slucaj kod bielog se nece desit jer oni jos nisu ni izasli tako ko je narucio bieli bit ce sretan jer ce odma svi na traku i rijesit proble.a sa crnim bogami NAJEBALI SU.

  10. #99
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    406
    Thanks
    51
    Thanked 23 Times in 13 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Naravno i jedno od rjesenja signal odvaljuje do daske. mislim nista licno.


  11. #100
    iSrbijaHero vikhiiz's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Novi Sad
    Posts
    969
    Thanks
    96
    Thanked 60 Times in 45 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Ma daj, ovaj video je FAKE LOL...
    Pustićemo iSavcica da ga kupi... On je rekao da želi lično da se uveri... u protivnom kupuje Sagem

    Šala mala...
    iPhone4 user + Hackintosh user + Apple keyboard user + sync cable user + apple trackpad wanna be user

  12. #101
    iSrbijaBigFan iperza's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Beograd
    Age
    35
    Posts
    138
    Thanks
    9
    Thanked 4 Times in 4 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Ja ne kapiram oko cega se dize tolika fama...
    Svakom telefonu opadne signal kad se uzme u ruke. Kod nekog je to vise izrazeno, a kod nekog manje, u zavisnosti od polozaja antene. Na youtube ima mnogo klipova sa raznim telefonima kako gube signal kada se uzmu u ruke ili se stisnu.(samo u ovoj temi ima nekoliko takvih primera)
    Kod cetvorke se to dogadja kada se uhvati za donji levi ugao jer tu ima jedan mali zarez koji razdvaja 2 antene, i kada se tu stavi ruka, napravi se kratak spoj. I niko od ljudi koji su postavili klipove gde opada signal, ne navodi to kao neku smetnju koju je doziveo u toku razgovora, nego eto, cisto se desilo da je to neko otkrio.

    garantujem vam da kad niko od nas ovde bude ima novi iphone (a ja se nadam da ce to biti uskoro) u zivotu nece doziveti da mu se prekine veza tj da izgubi signal u toku razgovora. Uostalo i ako se to bude desavalo, dovoljno je da se kupi bumper ili da se jednostavno stavi parcence izolir trake, selotejpa ili neceg slicno...

  13. #102
    iSrbijaBigFan iSavcic's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Beograd-Zemun
    Age
    37
    Posts
    484
    Thanks
    64
    Thanked 79 Times in 54 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Tako je... Kad ga budem kupovao prvo cu ga probati ako se ispostavi da je tacno da kad se normalno uzme telefon u ruke i gubi signal samo cu reci dominDzenja... I kupujem Sagem PW 3020,... po mogucstvu zakljucan na neku cigansku mrezu!!!
     iPhone 4 16GB simfree 

  14. #103
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Nis
    Age
    33
    Posts
    1,215
    Thanks
    296
    Thanked 179 Times in 146 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Quote Originally Posted by vikhiiz View Post
    @torla: HAhaha :d
    @iSavcic: Jaooo pa ja tek sad kapiram zašto ti braniš 4ku... Pa ti si na listi čekanja... Priznaj da si se malko usr.
    Šalim se bre.. No hard feelings... Ja sam samo realan na ovom forumu, i trudim se da razmišljam svojom glavom, i da ne padam pod uticaj Steve i cele njegove buljumente

    Ajde snimi to sa 3gs, jer me sad baš zanima.. Kažem ti, 10 meseci sam koristio 3g. Uvek sam ga držao levom rukom i nikad ovo nisam primetio.. Ali... prodao sam ga, pa kupio 3gs... Pa tačno ću da ga razlupam ako bude imao problema kao svi ovi ljudi što se javljaju...

    EDIT: Govorim u budućem vremenu, jer je PROKLETO ZAKLjUČAN !!!! =)(/&%$#$%&/&%$#"$%&/()= ! Valjda će uskoro i taj unlock... mada ljudi, moram vam priznati da je ova Nokia 1200 BOLI GLAVA... ej, ne razmišljam ni o čemu.. Bacam je, šutam je, ispada mi, baterija 6 dana, telefon, sms, ma sve + Sony w350 fotoaparat sa 14mpx + iPod shuffle... Divota... sve imam sa tim malim sranjcetom

    Vik, na kakav unlock mislis? Ako mislis za 3.1.3, ima ga vec skoro 7 dana...

  15. #104
    iSrbijaHero vikhiiz's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Novi Sad
    Posts
    969
    Thanks
    96
    Thanked 60 Times in 45 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Nemojmo diskriminisati rome, i nije lepo nazivati ih tim imenom...

    @iperza: Haha.. ma o čemu mi pričamo.. da dam za telefon 600€ i da lepi izolirku.. Ovde nekim forumašima stvarno nisu sve ovce na broju... Ok je da ne čuješ sebe šta izgovoriš.. desi se u afektu da svašta kažeš.. Ali forum omogućava da pročitaš to što si napisao/izrekao/zamislio... Ovo je strašno šta vi pišete...
    Ne znam kako ti ne vidiš da u roku od 15 sekundi padne ceo signal.. nije valjda da razgovaraš za 5 sekundi...

    EDIT: @Rakic90: A nema za moju verziju... imam 3.1.3 (MC) 05.12.01.. damn ! Evo stoji mi na stolu.. radi kao iPod

    EDIT2: Ljudi što sam srećan sa ovim iPod Shuffle-om 4gb 3rd gen... Strašno nešto... Brutalna stvar..
    Last edited by vikhiiz; 25-06-2010 at 23:08.
    iPhone4 user + Hackintosh user + Apple keyboard user + sync cable user + apple trackpad wanna be user

  16. #105
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Nis
    Age
    33
    Posts
    1,215
    Thanks
    296
    Thanked 179 Times in 146 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Ima vik. Pogledaj malo forum covece. Pa svi smo otkljucali!

    Edit: Ej za ovo mi dodjes COKOLADU! Sta bi bilo da ti nisam rekao...

Page 7 of 33 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •