iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 9 of 33 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 121 to 135 of 487

Thread: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

  1. #121
    iSrbijaHero Kapetan's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Fa 0/1
    Age
    39
    Posts
    1,045
    Thanks
    202
    Thanked 475 Times in 324 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    .... i dokazacu ti sutra da se moze lepo obuhvatiti telefon i da ce on od 5 crtica signala spasti na 1 ili 2.

    Ja upravo probao sa mojim 3G, pao signal sa 5 na 2 crtice. Nalazim se nekih 500m od bazne stanice...

    Sve u svemu, mislim da se prevelika frka digla oko svega. Ljudi su rekli da TO NE UTICE na poziv i da se isti moze uspostaviti i odrzati...

    A realno, koliko ce te drzati telefon u tom stanju Pola sata??
    Ex praeterito praesens prudenter agit ni futura actione deturbet.

  2. #122
    Administrator 1024's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    the Internet
    Age
    35
    Posts
    4,833
    Thanks
    113
    Thanked 1,137 Times in 648 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Quote Originally Posted by vikhiiz View Post
    Drugo, pre par sati sam ti rekao da ne želim da se nastavljamo, jer nećemo odstupiti od svog stanovišta ni pedalj, ali ti si izazivao... (Ništa loše, naravno.. nego kao da namerno provociraš, jer ovo što pišeš...) I ovde ću staviti smajli
    To je bila druga tema Ovde pricamo o klipu koji ima gresku, a ti imas nesto protiv toga sto sam ja uvideo da klip ima gresku (i to si povezao sa fanizmom... ali o tome kasnije)

    ja sam čitao da WiFi preovlada i zato gubi GSM signal, štagod...
    Ima valjda neke veze sa frekvencijama, nemam pojma.

    Šta nije jasno u mom klipu ? Koliko to telefon treba da bude prekriven da bi "podržao" tu vašu teoriju ( koja bi na papiru bila tačna, ali praksa (što sam dokazao) pokazuje suprotno...) ??
    Gde treba da odem sa njim, u atomsko sklonište ?
    A gde ti je klip?
    Kljucna rec je "dovoljno" U zavisnosti od toga gde je telefonu antena, koliko je daleko od najblize bazne stanice, gde se nalazi (kako se signal odbija o... sve oko njega) prepreke ce manje ili vise da uticu na njega. Mozda se nalazis na mestu koje ima dovoljno jak signal da zaklanjanje rukom ne utice dovoljno na njega da dodje do primetnog gubljenja signala. Ne znam, u to se ne razumem. Moje selo, na primer, (konkretno moja kuca) se nalazi izmedju tri brda (a Telenorov predajnik je iza cetvrtog), tako da u kuci uglavnom imamo slab signal. Bukvalno u zavisnosti od toga pored kog zida stanemo zavisi da li ce signal da bude tri crte, dve crte ili da ga nema (nezavisno od telefona). Ocigledno, signalu smetaju i zidovi i brda i sta sve ne. Ovo sa prekrivanjem rukom je ista stvar, samo na mikro nivou, gde ruka sluzi kao zid
    Dok se ne nadjes na podrucju koje inace ima slabu pokrivenost signalom vrlo je verovatno da neces moci rukom da zaklonis signal, jer je i ono sto ostane posle zaklanjanja dovoljno jako.

    Znači, šta to dokazuje ? Da je tip varao ? Da ipak to što je prikazano, nije istina... ?!
    Nista od toga nisam rekao. Ono sto sam rekao je da je lik napravio gresku u klipu, konkretno sam se izrazio "amatersku" gresku.
    Sta to dokazuje? To dokazuje da lik nije razmisljao dovoljno kad je pravio klip nego je samo lepio "WRONG" nalepnice gde god je stigao. Meni se licno to (takav (amaterski ) nacin rada) ne svidja i zato sam primetio to.
    Takodje, to dokazuje i da ja volim da obracam paznju na detalje u odredjenim situacijama

    Medjutim, poenta price je da to nema veze sa iPhone-om 4. Iako je klip o njemu, moja primedba nema veze sa njim, vec sa nacinom rada (i razmisljanja, odnosno nedostatku istog) onoga ko je klip pravio. A ti si brze-bolje povezao to sa iPhone-om 4, i zato sam te etiketirao kao "dezurnog hejtera".

    A pogledaj koliki si ti amater, citiram: "Evo sta je bilo sa ekranima, odmah su krenuli hejteri, a ispade da se sve to osusilo za dva dana".
    Kako možeš ovako nešto da izjaviš ? Koji bre hejteri ? O čemu ti pričaš ? Kupiš telefon sa flekom, jer je ona projektovana da za 2 dana nestane.. Strašno ! Ja ne mogu da shvatim da ti stojiš iza ove svoje izjave.. Šta god što po konstrukciji u/na/iz sebi ima LCD, ne da ne sme da ima fleku, nego tačkicu koja se zove pixel... Zašto ih braniš... šta bre nestala... za te pare i taj renome, NE SMEŠ DA SANJAŠ da ti se tako nešto pojavi, a kamoli da otpakuješ nešto novo, i da čekaš da se osuši... Užas..
    Fleka je u stvari lepak koji se nije osusio do kraja, zato sto su poceli da salju telefone pre vremena (da bi ljudi koji su narucili unapred dobili telefone na vreme). Poenta price je da ce za dva dana da nestane, za nedelju dana ce svi i da zaborave na nju, ali to nije sprecilo ljude da u medjuvremenu navode "fleku na ekranu" kao "major flaw" iPhone-a 4. Flaw jeste, major nije.
    A zasto sam ja tu ispao amater? Ne mogu da povezem termin sa situacijom :S

    Dalje, ne znam kako si ti izvukao zaključak da si ti FanBoy jer napadaš video klip (koji po tebi ne valja)...
    To si ti rekao, a ne ja Poenta mog posta je bas bila da ja tebe pitam kako si ti izvukao takav zakljucak.

    Ja sam ti rekao da ne budeš toliko emotivan u ovom slučaju (iPhone4) i da sagledaš celu sliku, a ne to kako je neko, ko je sa pravom hteo da naudi Apple-u, u klip ubacio deo u kome za divno čudo, telefon prikazuje signal...
    Zar to nije deo cele slike? Ja sagledavam sliku vezanu za klip, a ne za nesto drugo. A deo cele slike je i greska.
    E, da, jos jedna stvar: neko je "sa pravom" hteo da naudi Apple-u? Kako "sa pravom" i kako da "mu naudi"? Taj lik je napravio klip da bi sabrao preglede na Youtube, a ne da bi naudio bilo kome.

    I za kraj: uopšte nisam dežurni hejter.
    Jesi. Kad god treba da se prica protiv iPhone-a tu ste ili ti ili... necu da navodim sad, ali otprilike se zna. Sad, da li je odgovarajuci termin "hejter", "partibrejker" ili "svadjalica", o tome moze da se diskutuje
    Ali izgleda kao da jedva cekas da se nesto lose desi sa iPhone-om da mozes da se zalis na to.

    Ako neko sjebe nešto (Apple), onda to treba da se kaže, i treba to svi da znaju...
    Primetices da kod "velikih igraca" ne samo da se to kaze, nego se to obicno i naduva i mnogo vise nego sto treba, jer novinama trebaju senzacionalisticki clanci. Da ne bi pricali o Apple-u, evo drugi primer: Google. Pre neki mesec u Google-u su konstatovali da su, prilikom sakupljanja StreetView fotografija i Wifi pozicija (za GPS) u Nemackoj, greskom pokupili i neke od podataka koji su se preko tih wifi mreza slali. Onda su objavili to na svom zvanicnom blogu, u vidu nekog zvanicnog saopstenja, izvinjenja i price da ce da obrisu podatke, da ne znaju kako im je to promaklo itd. Nedeljama posle toga sve moguce IT novine su bile zatrpane clancima kako "Google spijunira narod", kako "Google sakuplja privatne podatke" i kako nemacki zvanicnici razmisljaju o tome da zabrane da Google Street View radi u Nemackoj.
    O tome sta celokupna internet zajednica radi jadnom Mikrosoftu necu ni da pocinjem.
    Poenta price je da su najveci igraci uvek pod lupom i svi nekako jedva cekaju da nesto zeznu pa da to preuvelicaju. Ista stvar je i sa Apple-om. Kad god se tako neka "senzacija" desi, treba ocekivati da je stvarni problem jedno tri ili vise puta manji nego sto ga mediji prikazuju. I to obicno i bude tako (iskustvo je pokazalo)
    Nadam se da ti je sad malo jasnije zasto imam obicaj da budem skeptican kad neke IT novine krenu da bash-uju nekog od velikih igraca.
    A ne da se na svaki mogući nači, problem provlači kao nešto što je ili tako namerno urađeno (jer, hej, apple ide pravcem koji drugi ne idu), ili mi (korisnici) sa tim, ne bi trebalo da imamo problema, jer to je Apple !
    Ne vazi samo za Apple vec i za druge velike firme: Oni nisu idio... (forum maskira rec ako je napisem celu). Velike firme imaju gomilu i gomilu ljudi koji se bave raznim aspektima bilo cega sto rade. I oni uvek dobro znaju zasto su nesto uradili na odredjeni nacin. Samo zato sto neki average joe ne razume zasto je nesto uradjeno, ili mu se ne svidja, ne znaci da to ne valja.
    Pazi, ovde ne pricam o anteni iPhone-a 4, to je ocigledno propust, ali relativno lako resiv, ali i o tome kasnije
    Opet, da ne bi pricali o Apple-u, evo primer: Microsoft i Windows 7.
    Kad su dizajnirali Windows 7, ljudi iz MSa su sproveli detaljnu analizu toga kako korisnici koriste taskbar i start meni. Gledali su koliko milisekundi treba za otvaranje start menija (i posle koliko se ljudima cini da je spor), koliko otvorenih prozora prosecno imaju (manje od 14 je odgovor, inace ), kako ih rasporedjuju, koje ceste akcije rade sa njima, koje kontrole im trebaju da budu blizu, sta, kako, gde... ne znam ni sam. Uglavnom, posle svih tih ispitivanja i optimizovanja dosli su do onoga sto je danas taskbar Windowsa 7, i to su stavili u konacni proizvod.
    ...I onda, kad je Windows 7 izasao, internet zajednica je jednoglasno rekla "ma taskbar su samo ukrali od Apple-a". Cinjenica je da novi dizajn taskbara lici na Mac resenje, ali ne iz "kradeno" razloga. Naime, Mac resenje je dobro resenje. Windows staro resenje je bilo... manje dobro, ocigledno. Kada su vrsili ispitivanja sta je bolje, dobili su ono sto je bolje. I logicno je da su dobili slicno "bolje" kao i ono bolje koje vec postoji U Apple-u su ga smislili prvi, ali i u MSu su ga smislili, nisu ga ukrali. Ali to, naravno, ne sprecava siroke narodne mase da zakljuce da je to sve lepo ukradeno.
    Sad sam se izgubio pa ne znam zasto sam tacno ovo pomenuo. Mislim da je vise namenjeno onoj prosloj temi nego ovoj Uglavnom, poenta price je da "oni znaju sta rade, cak iako ti ne znas sta oni rade."
    Opet, ovo nema veze sa antenom za iPhone 4.

    EDIT: Uzmimo za primer kompaniju HTC... Svi sa ovog foruma bi pljunuli u HTC kad bi tako nešto uradio.. A ovo što je Apple uradio je ENORMNA STVAR ! I te fore, lakovi, selotejp i ostala budženja... pa o čemu mi pričamo.. Ne znam kako vam samo to pada na pamet... Ne bih ni pogledao da moram da uzimam devojci lak, ili ćaletu selotejp...
    Kad bi se tako nesto desilo nekom HTCovom modelu, definitivno ne bi ovoliko trubili o tome, problem bi izazvao generalno manje paznje i generalno manje ljudi bi stiglo da ga pljuje zbog toga.
    A fore sa lakom ili selotejpom su samo demonstracija da je problem lako resiv, sto dalje doprinosi tome da je problem prenaduvan u medijima bez (toliko) razloga. Sve sto Apple treba da uradi je da (na primer) premazu donji levi ugao telefona nekim izolacionim premazom i problema vise nema. Tako da problem ipak nije neresiv, iako i dalje jeste problem.
    Znaci, ne slazem se da je "enormna stvar", ipak je samo "stvar".
    iMisao dana*:
    Na sta se sveo ovaj svet kad mene mrzi da gledam Apple event?
    * ili nedelje, ili... necega

  3. #123
    iModerator Lazar's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Nis
    Age
    34
    Posts
    6,167
    Thanks
    561
    Thanked 1,105 Times in 681 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    off:

    znaci ako me neko odusevljava sa postovima na forumu to si ti

  4. #124
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2009
    Age
    41
    Posts
    4
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Koliko mi se cini ova slika jos nije nigde okacena a predstavlja revolucionarno resenje za ovaj problem...." Ihanger "


    http://www.brandontek.com/wp-content...06/ihanger.png :vb_smash:

  5. #125
    iSrbijaBigFan Shke's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Beograd
    Age
    48
    Posts
    493
    Thanks
    118
    Thanked 88 Times in 80 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Quote Originally Posted by vikhiiz View Post
    Ali tel je nov... Neki dan sam ga otljučao sa T mobile karticom... Ništa nije rađeno na njemu... Ima oficijalni 3.1.3
    Mali off

    Otkljuca li telefon druze? Citam tvoje postove i cutim, rek'o mozda nemas karticu ali sad vidim da imas sve preduslove za unlock. Pa i moj je 3.1.3 MC139DN 05.12.01 i vec par dana signal ubija (cak i kad ga drzim sa obe ruke mada ja imam Seidio futrolu)!?
    Last edited by Shke; 26-06-2010 at 08:56.

  6. #126
    Administrator 1024's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    the Internet
    Age
    35
    Posts
    4,833
    Thanks
    113
    Thanked 1,137 Times in 648 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    U cilju realnog sagledavanja situacije, evo jos jednog clanka na temu.
    Code:
    http://pogue.blogs.nytimes.com/2010/06/25/the-mystery-of-the-iphone-death-grip/
    Za divno cudo, u ovom clanku bas i nisu imali "srece" (ili nesrece?) da im uspe padanje signala. Mislim da je objasnjenje u sledecem pasusu:
    “The hand involved has to be a little sweaty to encourage conductivity, or the trick might not work,” says the tester. “This doesn’t have any effect on connecting voice calls in areas with a strong signal, but it can make the difference between connecting and not if you’re already in a fringe signal area.” He notes, however, that Internet download speed is cut by half or more when you do this.
    Vredi napomenuti i da je jedan od komentatora (lol) rekao da se njemu ponekad smanjuje signal hvatanjem, a sa druge strane ponekad (pazi sad ovo) se pojacava signal kad uhvati telefon.

    Inace, sto se tice redovne doze humora koju ovaj problem proizvodi, evo jeftinog resenja, koje (spoiler) opet ukljucuje selotejp:
    Code:
    http://www.bravelydone.com/2010/06/iphone-4-antennae-issues-fix/
    iMisao dana*:
    Na sta se sveo ovaj svet kad mene mrzi da gledam Apple event?
    * ili nedelje, ili... necega

  7. #127
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member woffer's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Split, CRO
    Age
    34
    Posts
    814
    Thanks
    146
    Thanked 198 Times in 121 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Ehehhehe

    Ovaj put su vrhunski odradili, bar po meni


  8. The Following User Says Thank You to woffer For This Useful Post:

    iPhon (26-06-2010)

  9. #128
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Nis
    Age
    33
    Posts
    1,215
    Thanks
    296
    Thanked 179 Times in 146 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Hold different, new lifestyle!



    HAHAHAAHHAHAAHHA!!!!!!!

  10. #129
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Nov 2009
    Age
    39
    Posts
    100
    Thanks
    5
    Thanked 6 Times in 6 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Quote Originally Posted by iSavcic View Post
    Posto od sinoc nisam pratio forum i sad se ukljucio vidim da je svasta pisano.
    E ovako razvoj mob.telefona varira od 1980god. kada su telefoni bili velikih dimenzija. Bezicni telefoni postoje dosta duze. Radio talasi se prenose preko primopredajnika. Predajnik proizvodi sinusoidne elektromagnetne talase. U njima se pobudjuju prinudne elektricne oscilacije velike snage sto uzrokuje zracenja EM talasa. U prijemniku EM talas indukuje prinudne visokofrekventne oscilacije veoma male snage. Telefonski aparati imaju slabiji primopredajnik, koji prima i salje glas i podatke do najblize mobilne radio stanice ne vise od 8-13 kilometara udaljene. Kada je mobilni ukljucen, registrovan je sa mobilnim telefonskim pokretačem. sa svopstvenom jedinstvenom identifikacijom preko koje će od mobilnog pokretača dobiti signale dolazeceg poziva. Telefonski aparat konstantno "slusa" jace signale primljene iz okoline centralne mobilne radio baze. Ukoliko se korisnik pomera unutar mreze, mobilni telefon ce prelaziti iz uticaja jedne baze do uticaja druge. Centralne baze imaju relativno niskonaponske radio primo-predajnike(najcesce 1 ili 2 vata)koji siri rasprostranjenost njihovih signala i omogucava prenos informacija izmedju mobilnog aparata i pokretaca.Pokretac direktno prebacuje poziv do lokalnog provajdera ili do javne telefonske mreze. Bilo koji predajnik da se uzme u ruke i da se sakom obavije izgubice signal, covek nije izolator, a po misljenju mnogih bi trebao da bude prenosnik talasa a to nije tako. Fixni telefon Panasonic KX-TG4500B je testiran hvatajuci ga za antenu celom sakom i signal je bio jako nizak i ako mu je baza bila na par metara od njega! Kad je mobilni telefon u pitanju baze (predajnici su jako daleko i svaka prepreka smeta) kao i kod Wirllesa. Postavljate Yagi antenu na krov i ne sme da bude neko drvo prepreka jer se signal gubi. Pitate se zasto se WiFi ruteri prave sa 2-3-5 antena pa ne zbog udaljenosti primopredajnika (laptop, iPhone, stampac,...) vec zbog samog gubljenja signala na nekom od hardantena. Pre 15min sam uzeo Nokiu 1112 i 1200 koje trenutno posedujem i stegao ih sakom sa svih strana i signal je opadao i pao na jedva jednu crtu i to se desilo na oba aparata!!! Steta sto sad nemam sa cime da snimim al sutra cu sigurno snimiti i dokazati to. Sto se tice iPhone-a 4 isto je i kod njega kad se uzme celom sakom on gubi signal sto je normalno tako da to nije nikakav problem. Taj problem ima i HTC i Google Nexus,... i svi ostali. Ko taj problem nema? NEMA GA VOJNI (AK-47) TELEFON KOJI IMA 600 mW pri 835 MHz jacine a to je JAKO stetno! Tako da nije ovo nikakav problem! A sutra cu postovati i video na kojima cete videti da vise telefona na isti nacin gubi signal-postavio bi i sad samo nemam sa cim da snimim!!! Za sve sto sam napisao imam i dokaz!!!
    A oni kojima se ne svidja iPhone nek idu dalje i nek budu ubedjeni da drugi telefon koji kupe ne gubi signal!
    A ovo je osmisljen nacin kako da ostete iPhone 4, kako su oni odmah dosli na ideju da uhvate telefon celom sakom i da vide da li gubi signal
    Pozz
    Evo matori, stiskam kevin samsung, i moj iphone sa svih strana, stojim u budzaku i obgrlio ga rukama, stavio ga u sherpu i u sudoperu,nisu se pomerile crtice.
    Ipak mogu da naprave da mu 200 grama mesa i kostiju od shake ne smeta,pa kad su mogli ranije mogu i sad da naprave, to sto sad nisu, a kosta ko djavo,ne vidim kako bilo ko moze da mu progleda kroz prste.

    Ja ne bih kupio moj ps3 kad bi mi neko reko: znas, sve je ok, ali ako hoces da ti cita Bluray-eve, moras da ga stavis pod ugao od 45%, i da zasadis kelerabu oko njega (karikiram)... Znaci,jel sam platio nesto sto vazi za TOP OF THE CLASS,nema izgovora matori poput tvog texta o frekvencijama, starim nokijama i predajnicima....itd! te price su za te zaposlene u apple kompaniji koji sredjuju probleme da bi radilo kao zavrsni produkt bez mane,a mene kao krajnjeg kupca interesuje samo to,da kad iskesiram toliku sumu, da radi na nivou 2g, 3g i 3gs, pa cak i kvalitetnije i to je KRAJ price. Kakva bre opravdanja
    Last edited by OTAC; 26-06-2010 at 17:58.

  11. #130
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    406
    Thanks
    51
    Thanked 23 Times in 13 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Quote Originally Posted by woffer View Post
    Ehehhehe

    Ovaj put su vrhunski odradili, bar po meni



    uuuuuuuuuuuu ovaj ti je za 10+
    svaka cast

    naravno i evo jos jedno novo resenje za signal na iPhone 4

    Last edited by iPhon; 26-06-2010 at 17:57.

  12. #131
    Administrator 1024's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    the Internet
    Age
    35
    Posts
    4,833
    Thanks
    113
    Thanked 1,137 Times in 648 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Da li ste primetili da svi pricaju o "crticama"? Vrlo malo ljudi je zapravo probalo kako se ponasa za vreme poziva. I od onih koji su probali, jedan broj je rekao da pozivu nista ne fali cak i kad se smanje crtice. Apple sad samo treba da promeni osetljivost pokazivaca crtica i svi ce da misle da je problem resen (ma koliko to glupo zvucalo).
    Kao da je bitnije da imate sve crtice nego da mozete da koristite telefon

    @humor: jos uvek sam razocaran sto se niko nije napravio sliku o "prstu od rukavice" za domali prst pri normalnom drzanju telefona
    iMisao dana*:
    Na sta se sveo ovaj svet kad mene mrzi da gledam Apple event?
    * ili nedelje, ili... necega

  13. #132
    iSrbijaBigFan iSavcic's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Beograd-Zemun
    Age
    37
    Posts
    484
    Thanks
    64
    Thanked 79 Times in 54 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Ok ok. Necu vise ni da pravdam ni da hvalim iP4, mislim da nisam relevantan da sudim o necemu sto nisam probao u ovom slucaju iP4. A samo da se vidim sa devojciom i napravicu snimak za ono sto sam u ranijim postovima naveo!
     iPhone 4 16GB simfree 

  14. #133
    iEntuzijasta nemanja22's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    56
    Thanks
    3
    Thanked 24 Times in 23 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    Ono sto bih preporucio svakome ko hoce da eksperimentise sa time, jeste da npr. preko sbesettingsa ukljuci opciju da mu jacinu signala prikazuje numericki odnosno umesto popularnih "crtica" pokazuje tacnu snagu prijema numericki u formatu "-xx" pa da vidimo kakvi ce biti rezultati.

    Evo kako ukljucujete to:



    Zatim izaberete "Numeric GSM"

  15. The Following User Says Thank You to nemanja22 For This Useful Post:

    1024 (26-06-2010)

  16. #134
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Nov 2009
    Age
    39
    Posts
    100
    Thanks
    5
    Thanked 6 Times in 6 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    @isavcic:
    ok, ali to i dalje nece smanjiti znacajnost njihove greske.

    ako nesto srede da to do kraja valja kao i prethodni telefoni, tj da ne bude ni najmanje mane...kupujem, ako bude i najmanja mana, velike su pare u igri, kupicu neki HTC sa isto 1ghz i dobrom rezolucijom ekrana, 5mpx kamerom i multitouch-om i necu biti osim po dizajnu bash puno u gubitku...
    that simple. nadam se da ce popraviti
    Last edited by OTAC; 26-06-2010 at 18:22.

  17. #135
    iSrbijaBigFan iSavcic's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Beograd-Zemun
    Age
    37
    Posts
    484
    Thanks
    64
    Thanked 79 Times in 54 Posts

    Default Re: iPhone 4 gubi signal ako vam je ruka preko antene

    A ajde sad ti mene reci nacin kako da to srede, kako da to izoluju? To zahteva ozbiljan rad i detaljnije izmene sto trazi i vreme... Ja mislim da im je najlaksi nacin da izlakiraju te spojeve bezbojnim lakom...
     iPhone 4 16GB simfree 

Page 9 of 33 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •