iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 8 of 8

Thread: Mob. sam brise brojeve iz imenika

  1. #1
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    233
    Thanks
    4
    Thanked 12 Times in 10 Posts

    Default Mob. sam brise brojeve iz imenika

    Pozdrav drustvo, u poslednjih 10 dana sam slucajno shvatila da mi fale kontakti u imeniku... I to bar 5-6 koje sam trebala da pozovem jednostavno su nestali... Nisam brisala i niko mi nije cackao mob da bi mogao da izbrise desilo se samo od sebe, a to je za brojeve koje sam trazila pa ih nije bilo ko zna koliko mi je izbrisao kontakata za koje i ne znam? Da li ima neko savet sta da radim?

  2. #2
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: Mob. sam brise brojeve iz imenika

    Ne znam kako je to moglo da se desi. Imas li neki backup na iCloud-u, vidi od kada je pa probaj tu da pronadjes.

  3. #3
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: Mob. sam brise brojeve iz imenika

    I ja sam nedavno pisao o slicnom slucaju. http://www.isrbija.net/showthread.ph...ika-u-telefonu. Nestala su mi samo neka imena, ali su ostali brojevi telefona, naprimer neki koje imam u okviru 'favorites'. Nisam to jedno vreme primecivao, ali kada sam hteo da pozovem neke kolege, primetio sam da postoje samo neki brojevi telefona ali ne i njihova imena. Mozda to ima veze sa apdejtovanjem softvera na telefonu?
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  4. #4
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    233
    Thanks
    4
    Thanked 12 Times in 10 Posts

    Default Re: Mob. sam brise brojeve iz imenika

    Softver mi je na 9.3.1 mislim da kontakte nisam stavljala na iCloud,ili mozda i jesam idem da pokusam da pronadjem to, nikada nisam cackala po iCloud-u
    a gde da pogledam kontakte na iCloud-u?
    image.jpg
    Last edited by ivanica28; 24-05-2016 at 13:30.

  5. #5
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member apple ios's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    2,966
    Thanks
    376
    Thanked 1,773 Times in 1,278 Posts

    Default Re: Mob. sam brise brojeve iz imenika

    Uloguj se sa tim Apple ID-em na kompjuter u iCloud i vidi koje kontakte imas sacuvane.


    Sent from my iPhone 6

  6. #6
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    233
    Thanks
    4
    Thanked 12 Times in 10 Posts

    Default Re: Mob. sam brise brojeve iz imenika

    Ok, uradila sam to i obnovila kontakte na iCloud-u, ali kada pogledam na broj kotakata u mob 228 a na iCloudu 222 6 fali ������ Za 2 znam koja fale ali za ostale ne znam

  7. #7
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: Mob. sam brise brojeve iz imenika

    Cisto kao ideja.
    Da se izlogujes sa Apple ID-a i iCloud-a (prvenstveno) na telefonu i kad te pita da li da ostavis kontakte na telefonu, to prihvatis.
    Skini neki program za backup kontakata sa telefona - pogledaj na App Store-u (ili ih eventualno prebacis u Outlook), cisto da bi imala backup.
    Logujes se ponovo na iCloud i, kad te pita da li da spojis kontakte na iCloud-u i telefonu, to prihvatis.
    Vidi onda da li ti se poklapa broj kontakata na oba mesta.

    Pre svega ovog, uradi backup telefona preko iTunes-a i eksportuj te kontakte sa iCloud-a (preko kompa) da bi i njih imala sacuvane.

  8. #8
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    233
    Thanks
    4
    Thanked 12 Times in 10 Posts

    Default Re: Mob. sam brise brojeve iz imenika

    Ok, pokusacu ovih dana sada sam bas u nekoj frci... Skontala sam da mi je maminu sliku koju sam joj dodelila i kada me zove bide preko celog ekrana sada sam izbrisao sa njenog kontakta... Slika postoji u galeriji ali je nema u kontaktu... Skroz mi je poblesavio mob...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •