iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 61

Thread: Brzo se trosi baterija na 4G na iPhone-u 5s i poredjenje sa novijim modelima

  1. #16
    iDrugČlan urossantl's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    39
    Thanks
    25
    Thanked 7 Times in 5 Posts

    Default Re: Trajanje baterije na 6s - iskustva

    Evo mog iskustva. Presao sam sa 5s na 6s i ogromna je razlika u bateriji. Ne kazem da je baterija odlicna, mnogo bih vise voleo da je kao na + modelu.

    iPhone ima mnogo bolju optimizaciju od bilo kog androida. Galaxy s6 ima 2,550mAh i svi su se zalili na ocajnu bateriju. Toliko da ne moze da izgura ni 4h aktivnog koriscenja.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #17
    iSrbijaHero p.pera's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    43.85861
    Posts
    1,244
    Thanks
    668
    Thanked 2,500 Times in 820 Posts

    Default Re: Trajanje baterije na 6s - iskustva

    Ima moja koleginica J5, istina je da je baterija odlicna ali u te price kako gura dva i po dana uz 3g i mnogo koriscenja mogu da poveruju deca koja jos uvek veruju u Deda Mraza.

  3. #18
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,136
    Thanks
    614
    Thanked 616 Times in 372 Posts

    Default Re: Trajanje baterije na 6s - iskustva

    kul, ja sam stalno pored devojke i vidim koliko traje i uz kakvo koriscenje...
    ok, izlazim iz teme, nisam hteo da dignem prasinu samo sam prestao da zavaravam sebe da je baterija ok pa rekoh da vidim kakva je situacija ovde...

  4. #19
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: Trajanje baterije na 6s - iskustva

    Quote Originally Posted by DarkSide View Post
    5s, probao malo 6 i slicna prica... uvek je ovako radio, obicna 5-ica isto. tek u zadnje vreme ukljucim povremeno kad moram 3g/4g i vidim koji je to uzas sa baterijom...
    pominjem j5 bas zato sto kosta 170€ nov i gura dva i po dana. nema sanse da 6s uz bateriju sa 1700 mAh izgura vise od ovog samsunga sa 2650mAh...
    ebo iPhone kad sve pogasim i iskljucim da ustedim na bateriji a ona je i dalje dno... ozbiljno sam razmisljao o SE modelu ali ne verujem da ce se to desiti... + modeli nisu telefoni....
    ovo za J5 ako se prica o samsungu 2015 ne pije vodu :-D ali 2x dnevno ga drugar puni ;-) Decko jeste terorista i telefon mu izgleda kao da je nadjen na cernobilu ali vec oko podneva nema bateriju (posto radi od 5) :-D

  5. #20
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Trajanje baterije na 6s - iskustva

    @Darkside jeste da offujem sad ali brate taj telefon ima rezoluciju hd i plasikaner je nemoguci. Pre bih koristio 5s sa ovom baterijom nego tako nesto
    Inace videcu taj 6s+, verujem da je baterija 30-35% bolja

    I jos jedno pitanje za 6s korisnike. Da li je istina da je vibriranje sada mnogo lepse nego na starijim modelima
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  6. #21
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Trajanje baterije na 6s - iskustva

    Quote Originally Posted by DarkSide View Post
    da, baterija na svim iPhoneovima je sranje.
    j5 uz 3g + wifi i mnogo koriscenja izgura dva i po dana. onaj ko kaze da mu baterija na bilo kom iPhoneu traje toliko s....?
    Zamolio bi te javno da se malo smiris.......i da, meni traje baterija minimum 2 ili 3 dana i da, imam iPhone six....tako da bi i ja tebi mogao da kazem da S.......

  7. The Following User Says Thank You to bbrks For This Useful Post:

    Igor88bg (28-05-2016)

  8. #22
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,136
    Thanks
    614
    Thanked 616 Times in 372 Posts

    Default Re: Trajanje baterije na 6s - iskustva

    miran sam ja totalno, samo sam surovo iskren uvek bio...

  9. #23
    iEntuzijasta
    Join Date
    Oct 2015
    Age
    43
    Posts
    97
    Thanks
    91
    Thanked 52 Times in 38 Posts

    Default Trajanje baterije na 6s - iskustva

    Koristio si očigledno telefon sa riknutom baterijom i trebao si reklamirati. Uostalom offujes na ovoj temi buduci da nisi vidio 6S.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #24
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,136
    Thanks
    614
    Thanked 616 Times in 372 Posts

    Default Trajanje baterije na 6s - iskustva

    nije riknuta sigurno, identicna je kao na obicnoj 5-ici. slicna je i obicna 6-ica jer je skoro ista kao 5s samo veca. 6s nisam ni zeleo da vidim.
    nema vise offa, uzivajte u svojim baterijama, meni nije dovoljna i imam pravo da kazem da je losa...

  11. #25
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sarajevo
    Posts
    256
    Thanks
    189
    Thanked 113 Times in 89 Posts

    Default Re: Trajanje baterije na 6s - iskustva

    Imas pravo da kazes da je losa, tamo gdje se prica o bateriji na 5/5s, sta god. Obzirom da je ovo tema za bateriju na 6s koji ti nisi ocima vidio (nisi zelio da vidis) postovi su ti nebitni totalno.
    I jos jednom kazem testiraj ti to svoje cudo, skini battery life i vidi sta se desava. Svako zivi izvuce iz njega minimalno 5 sati aktivnog koristenja, a tebi iscuri za 3 pjesme i 10 minuta interneta.

  12. #26
    iPhoneBigFan Nosorog's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    378
    Thanks
    48
    Thanked 79 Times in 64 Posts

    Default Re: Trajanje baterije na 6s - iskustva

    Baterije na svim ajfonima (osim ovih sa precnikom ekrana od metar) su slabe u odnosu na konkurenciju i to je tuzna istina!

    Istina koju ni sam nisam samom sebi priznavao dugo vremena... Zbog cega? Zbog navike na odredjeni OS ili sami dizajn uredjaja? Zvuci logicno... Ili mozda zbog opravdavanja samom sebi jer sam dao velike pare za Ajfon? Takodje zvuci logicno...

    Ima sigurno i jednog i drugog i treceg.... Nego...

    Baterija od 1500 ili 1800 mah je jednostavno katastrofa samo po sebi, u startu. IOS xxx i prica o optimizaciji baterije je my ass prica iskreno... Tako se ispostavilo iz generacije u generaciju.

    Ljudi? Desava li vam se da kupite novi Ajfon, date 700e, otvorite vakum pakovanje i baterija vec nije neka? Siguran sam da ce mnogi reci da NE javno, dok ce u unutrasnjem dijalogu sa samim sobom znati da sam u pravu...

    Ta ista baterija posle godinu (da ne kazem 2) vec ne da nije neka, nego ne valja za k****.

    Uporedite npr bateriju starog 2 godine iphone 5s i njegovog konkurenta i vrsnjaka Samsunga s5... Razlika je nebo-zemlja!

    Politika Epla je da te sa skoro tehnicki neispravnim telefonom (cca 2 god stara baterija) 'motivise' za kupovinu novog modela.

    Pa ako Samsungovi 'fanovi' prelaze sa tog s5 (kom je tvrdim 2 godine koristena baterija bolja nego nego na iphone 6-6s PRVOG dana) mozda bismo i mi, jer i 'mi' takodje zelimo brze, novije i bolje... Ne moram da imam kantu da pozelim novi model.

    I pod tim ne mislim da je MOJ ajfon kanta sto se tice baterije. Vec tvrdim da je to PRAKSA.

    Steta... Inace odlicni uredjaji!
    Last edited by Nosorog; 29-05-2016 at 02:55.

  13. The Following User Says Thank You to Nosorog For This Useful Post:

    DarkSide (29-05-2016)

  14. #27
    iEntuzijasta
    Join Date
    Oct 2015
    Age
    43
    Posts
    97
    Thanks
    91
    Thanked 52 Times in 38 Posts

    Default Trajanje baterije na 6s - iskustva

    Definisi nam sta to znaci dobra baterija? Broj mAH ili koristenje telefona u praksi? Da li taj S5 izgura dva dana korištenja od jutra do mraka? Nije. Da li 6S izgura? Nije. Oba telefona ce pred spavanje na struju ako ih identicno koristis tog dana. U cemu problem?

    Ovaj gore sto izmuze bateriju za 10min 3/4G interneta je imao defektan telefon i tacka. Ne mora da bali po forumu zbog toga sto nije reklamirao.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by .12xx; 29-05-2016 at 09:53.

  15. #28
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,136
    Thanks
    614
    Thanked 616 Times in 372 Posts

    Default Trajanje baterije na 6s - iskustva

    ae iskuliraj se malo ti dole, nista te nisam pitao. telefon nije defektan i nisam lud. radi identicno kao iP5. baterija je losa. nosorog je sve lepo objasnio...

  16. #29
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Trajanje baterije na 6s - iskustva

    Kakav bre samsung, brat je 3 baterije promenio na s3..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  17. #30
    iDrugČlan urossantl's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    39
    Thanks
    25
    Thanked 7 Times in 5 Posts

    Default Re: Trajanje baterije na 6s - iskustva

    Pogledajte malo naslov teme.
    Ko vas pita za ip5, 5s, j5 ili s5...



    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •