iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 2 of 2

Thread: Problem sa restore zbog promene zemlje

  1. #1
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    131
    Thanks
    8
    Thanked 5 Times in 5 Posts

    Default Problem sa restore zbog promene zemlje

    Obzirom da mi je ovo jako vazno otvaram novu temu.. u tekstu dole postovi iz ranije teme:

    @EDIT:

    Izvinjavam se na duploj poruci...

    Napravio sam zajebanciju... Pre par dana sam se prebacio za USA na Hrvatsku da bi mogao da uradim kupovinu sa moje kartice. Danas sam zbog photo library i mesta koje je nestajalo (other i document su zauzimali 7gb) uradio backup na itunes pa erase all data i sada kad uradim restore on mi po prijavljivanju na app store izbaci da nalog mogu da koristim samo za Hrvatsku i nestanu sve aplikacije koje sam imao. To nebi bio problem da su mi bitne poruke koje imam u Viberu i Whatsappu

    Sta mi je ciniti?
    Uvek mi je sve povlacio i viber i whatsapp i sve ostale aplikacije se "svuku" sa svim podesavanjima i fajlovima. Sada ne, aplikacije se ponasaju kao da ih prvi put instaliram. Whatsapp hoce da povuce backup ali viber ne.
    Sad je glavni problem izgleda sto on ne moze sam da instalira aplikacije jer sam promenio zemlju samim tim i prodavnicu i izgleda da tu nesto zamrsi. Kada sam ranije radio restore on sam pocne da skida aplikacije a sada ne, samo izbaci da ima kao update a kad udjem vidim samo tri aplikacije koje sam skinuo posle promene zemlje.

    @EDIT:

    Sto se vibera tice, vidim da mi posle instalacije vibera stoje 4 ne procitane poruke ali posle verifikacije broja telefona pojave se samo prazne chat "sobe" a ostalo nema.

  2. #2
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    131
    Thanks
    8
    Thanked 5 Times in 5 Posts

    Default Re: Problem sa restore zbog promene zemlje

    Problem resen, moze lock.

    Koliko vidi na netu problem postoji. Ja sam ga resio tako sto sam kupio gift card za US i njega naveo kao nacin placanja u novoj zemlji. Sada je lepo svukao sve za backup-a i sve ok radi.

    Bilans = 13 dolara

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •