Imam veliki problem.
Na zalost nemam iskustva sa apple proizvodima vecinom zbog cene pa sam posegnuo na internetu da nadjem ono sto mi treba i iskrsao je problem.
Dobio sam na poklon laptop, i posto je bilo svacega u njemu a meni nije trebalo hteo sam da ga resetujem. Isao sam po ovom postupku: CE05PY75mW0 ">CE05PY75mW0 " type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
Dosao sam do dela kada treba da se ukuca username i password. Napravio sam na Apple-ovom sajtu account, ali kada ukucam email i pass izbacuje mi ovo: Laptop je sada beskoristan, kada god ga upalim ulazi u taj neki "boot" ili "recovery" appleov a nece normalno da se upali.

Molim vas da mi pomognete da resim ovo, jako se grozno osecam vec nekoliko dana jer nije laptop samo moj nego ga delim sa sestrom, pa me grize odgovornost, ne mogu ni da spavam mirno... Hvala svima u napred.

Molio bih admine ako sam pogresio u necemu u postu da me isprave, nov sam, pre posta sam procitao upustva, i poruku koja mi je stigla. Sve sam uradio kako treba, ako nesto nije u redu molio bih vas da me uputite i ispravite.