iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 7 of 29 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 91 to 105 of 432

Thread: XBMC (KODI) za pocetnike

  1. #91
    iPhoneBigFan xejtep's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Age
    36
    Posts
    433
    Thanks
    301
    Thanked 364 Times in 206 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    Quote Originally Posted by zoric View Post
    Ne znam sta si hteo da kazes u ovom odgovoru ali ok...namesteno mi je sve kako treba koristim kodi vec dugo...u zadnjih par dana ne funkcionise mi najbolje opcija sa prevodima...npr hocu da gledam neku seriju S06E03,a titlovi.com mi izbace sve moguce prevode svih serija i sezona,cak i neke koje nemaju veze sa serijom...a opensubtitles jako dugo cekam da mi se pomudi opcija za skidanje prevoda i kada ga kliknem on se downloaduje vecno....sve ovo se desava u protekla dva dana...


    Sent from iPhone 6 using Tapatalk
    Probaj da izbises opensub addon mozda je malo "zaglupeo" pa ga instaliraj ponovo. Sve stvari gledam na genesis addonu i prevode uglavnom skidam sa opensub i zaista nemam nikakvih problema. Retko koja stvar nema odgovarajuci prevod.

  2. The Following User Says Thank You to xejtep For This Useful Post:

    smera (04-11-2015)

  3. #92
    iPhoneBigFan zoric's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Prigrevica
    Age
    40
    Posts
    258
    Thanks
    55
    Thanked 11 Times in 10 Posts

    Default XBMC (KODI) za pocetnike

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Koristi titlove.com, Ako npr gledas Breaking Bad S02E05, treba da ti izbaci sve prevode samo za Breaking Bad. Jos mi se nije desavalo da izbaci i za druge serije. Malo skrola i nadjes titl koji u imenu sadrzi S02E05 i eto. Ako je 720p onda je to obicno DIMENSION, ako je 1080p onda odgovara u 99% slucajeva bilo koji WEB-DL titl
    I izbaci samo za Recimo Big Bang Theory ali za sve moguce sezone i serije osim za tu epizodu sto sam trazio....obrisao sam addon i ponovo ga nabacio i nisam ga popravio....ranije je izbacivao samo za odredjenu epizodu.


    Sent from iPhone 6 using Tapatalk

  4. #93
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    za one koje bi voleli da promene ne samo skin vec i da imaju lepsi i potpuniji build XBMC-Kodi sa vise sadrzaja i Live TV addonse, preporucujem najnoviji koji se instalira uobicajeno ukucavanjem sledece adrese
    HTML Code:
    http://noobsandnerds.com/portal
    . Najbolje prvo idite na sajt 'noobsandnerds' i na njegovom forumu se registrujte. Zatim otvorite Kodi, kucajte navedenu adresu i instalirajte repo Community Portal. Posle toga ce vam traziti da se ulogujete sa vasim lozinkama sa kojima ste se registrovali na njihovom sajtu, a zatim odaberite build 'Spinz-TV premium lite', koji je u zivim bojama i ilustracijama i narocito dobar za one koji Kodi koriste na velikim ekranima. Prilikom instaliranja, ako zelite da zadrzite vase dosadasnje setup i libraries, kliknite potvrdno, inace ce sve izbrisati i postaviti samo one koje predvidja ovaj build.
    IMG_2196 - Copy.jpg
    Last edited by smera; 06-11-2015 at 15:33.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  5. #94
    iSrbijaHero Rookie's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Podgorica
    Age
    41
    Posts
    751
    Thanks
    355
    Thanked 158 Times in 96 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    Sta ima od addona, repo ili sta god da je trenutno najbolje... Kako vam rade linkovi, koliko dugo?!

    Dajte nesto najbolje sto ima trenutno da se ubaci?

    Hvala


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Storms come and go, the big fish eat the little fish and I keep on paddling.

  6. #95
    iSrbijaHero matrix's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Berlin
    Posts
    979
    Thanks
    148
    Thanked 978 Times in 360 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    Prelistas malo temu i sve je vec receno. Ubaci Navi-X i Genesis i nista ti vise ne treba.
    iPhone 13 mini /iPad Air2/ TV 4K/Mac Mini/ Watch 5/MacBookAir/AirPods Pro

  7. #96
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    Genesis, Navi X, Icefilms, Dexter TV, sve to do sada radi vrlo dobro. Za uputstva videti ranije postove ovde i na Youtube. Kucaj Kodi addons 2015 i izaci ce prikazi najboljih kodi addonsa, kao i to kako ih instalirati.
    Na sajtu husham.com i noobsandnerds.com dati su linkovi za IPTV za Ex-Yu TV, ali ja to nisam probao (mozda da vide kolege koji to bolje znaju).
    Last edited by smera; 08-11-2015 at 19:03.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  8. The Following User Says Thank You to smera For This Useful Post:

    xejtep (08-11-2015)

  9. #97
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    Ako instalirate Kodi build 'Spinz TV' (o tome sam dao informaciju gore, post 93), dobicete, pored ostalog, 'iVue TV guide', koji sadrzi mnostvo TV americkih i britanskih kanala, medju kojima mnogi u HD (HBO, SHO, Cinemax, Starz, a ima i Arenasport 1-4). Mozda je to resenje za one koji bi hteli da gledaju stranu Live TV, a ne samo serije i filmove preko addonsa. Razume se da se nikada ne zna koliko ce ti linkovi trajati, ali mozda vredi pokusati (za sada skoro sve radi).
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  10. #98
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,335
    Thanks
    1,649
    Thanked 1,624 Times in 1,004 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    A šta je sa našim kanalima, jel neko uspeo da ga napravi da radi? Ako jeste neka javi..

  11. #99
    iSrbijaHero Rookie's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Podgorica
    Age
    41
    Posts
    751
    Thanks
    355
    Thanked 158 Times in 96 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    Quote Originally Posted by smera View Post
    Ako instalirate Kodi build 'Spinz TV' (o tome sam dao informaciju gore, post 93), dobicete, pored ostalog, 'iVue TV guide', koji sadrzi mnostvo TV americkih i britanskih kanala, medju kojima mnogi u HD (HBO, SHO, Cinemax, Starz, a ima i Arenasport 1-4). Mozda je to resenje za one koji bi hteli da gledaju stranu Live TV, a ne samo serije i filmove preko addonsa. Razume se da se nikada ne zna koliko ce ti linkovi trajati, ali mozda vredi pokusati (za sada skoro sve radi).
    Rade li vise ti streamovi?!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Storms come and go, the big fish eat the little fish and I keep on paddling.

  12. #100
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    Mislim da trenutno nema prave Live TV preko tzv. m3u liste koja radi. Dok je bilo takvih lista, odnosno dok su one redovno apdejtovane, bilo je i nekih nasih kanala. Sada ima Live TV kanala, naravno stranih, preko pojedinih addonsa, kao sto je Dexter TV ili kao sto sam naveo prethodno u okviru builda Kodi Spinz TV koji ima iVue TV guide. Treba sve probati i videti da li rade. Na youtube skoro redovno izlaze prikazi najnovijih kodi addonsa od kojih neki imaju Live TV. Samo kucajte u youtube search 'latest kodi addons' i izaci ce video klipovi sa uputstvima kako ih instalirati. Trenutno sam na putu i ne mogu da proverim sta od toga radi, a sta ne.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  13. #101
    iSrbijaHero Rookie's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Podgorica
    Age
    41
    Posts
    751
    Thanks
    355
    Thanked 158 Times in 96 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    Ok hvala


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Storms come and go, the big fish eat the little fish and I keep on paddling.

  14. #102
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    Za one ljubitelje XBMC - Kodi koji zele redovno da prate sta se dogadja u toj oblasti, relevantni su sledeci sajtovi:
    Za pocetno instaliranje Kodija i addonsa:
    HTML Code:
    http://kodi.tv/
    i
    HTML Code:
    http://www.tvaddons.ag/
    Za instaliranje ili apdejtovanje repozitorijuma i/ili addonsa:
    HTML Code:
    https://seo-michael.co.uk/
    i
    HTML Code:
    http://spoonfedproduction.com/video-addons/
    .
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  15. #103
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    Ako vam slabije radi addon Genesis, skinite na ovoj adresi novi addon Movie Teathre koji je jedna vrsta Genesis klona
    HTML Code:
    http://bit.ly/1SBntBj
    . Zatim ga iz Kodija instalirajte kao zip fajlu koju ste skinuli. Posle toga nacicete ga u okviru video addonsa.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  16. #104
    iSrbijaHero stefan.gricko's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Kikinda, Srbija
    Posts
    1,038
    Thanks
    754
    Thanked 443 Times in 281 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    Jedno pitanje: Koristim Genesisa vec neko vreme i sve je OK, ali imam jedan problem. Uvek odaberem HD stream ali on ne pusta u HD-u. Primetim to kad gledam na laptopu, a isto tako i kad preko HDMI-a pustim na TV. Jel zna neko kako bi to mogao resiti?
    Life begins where fear ends

  17. #105
    iSrbijaHero Vaskemld's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Beograd
    Age
    36
    Posts
    772
    Thanks
    312
    Thanked 205 Times in 151 Posts

    Default Re: XBMC (KODI) za pocetnike

    Meni je uvek tako. Retko kad sam nasao da je pravi HD film. Uvek je kao neki snimak izmedju 720 i hdrip

Page 7 of 29 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •