iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 104

Thread: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

  1. #46
    iSrbijaHero kursula82's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Nis
    Posts
    869
    Thanks
    487
    Thanked 426 Times in 263 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Ma jesi pokriven al ja evo cekam petu po redu zamenu, ako mi zamenu uopste. Svaki put po dve nedelje, vise mi telefon bio na reklamaciji nego sto sam ga koristio a evo vec treca rata stize na naplatu.

  2. #47
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    @rascsnin nisam siguran za ovo...ne bi trebalo da bude problem ako si fiz.lice njima je uglavnom potreban samo racun...ali veoma je moguće da se nadje neko da te zeza zbog toga
    Ako je tel uzet preko firme i zalomi se da si taj uzeo onda sigurno nece da ti vazi garancija jer ti je potrebno ovlascenje

  3. #48
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    945
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Njima je potreban samo garantni list,ne treba im racun,posto u vecini slucajeva telefoni se uzimaju na rate i onda se ne izdaje fiskalni racun vec samo garantni list. A mozes i bez garantnog lista da ga odneses u istyle ,jer tamo ide po seriskom broju,to je za prvu godinu garancije a za drugu ti je potreban samo garantni list i to je to,nema veze da li je kupila telefon firma ili fizicko lice.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #49
    iSrbijaHero Azimuth's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,161
    Thanks
    536
    Thanked 723 Times in 403 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Jesi siguran da onaj ciji je potpis na ugovoru ne mora biti tu prilikom reklamacije?
    Note 8 DS

  5. #50
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Ako ideš direktno u servis ne treba im ništa osim garantnog lista i fiskalnog racuna ukoliko ga imate zbog gore navedenog razloga plaćanja na rate
    Ono sto bih ja preporučio za bilo koji telefon, nevezano za iphone da se raspitate ko servisira tu marku i direktno u servis....time zaobilazite operatera i potencijalne neprijatne situacije...

  6. #51
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    A, A
    Age
    37
    Posts
    1
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    ne zvecka sočivo kamere neko mali motorčić koji je za vibraciju telefona i to zvecka svima i meni i tebi i svakom ko ima taj tel...
    a što se tiče odvajanje ekrana iphone je uvek imao taj problem jer telefon nije namenjen da se nosi u džepu od farmerica... ne možeš da raskineš ugovor na osnovu telefona jer tebi telekom srbija ne prodaje telefon kao telofon telekom srbija prodaje tebi telekomunikacione usluge uz koje si povlašćen da kupiš telefon za umanjenu vrednost zavisnosti od pakete (ja sam se sa samsung tab 7+ sa telenorom natezao oko toga da uređaj ne radi kako treba i opet ništa nije moglo jer oni ne prodaju uređaj kao uređaj već tel. usluge)
    oni su tebi sredili tel. kako god faktički tel ti je ispravan savijanje i odvajanje ekrana ti je fizičko oštećenje i na osnovu toga ne moraju čak ni to da ti popravljaju u garatnom roku ako ćemo da gledamo zakonski, ako je tako kako si rekao sasvim su korektno postupili prema tebi i ako je ovo kako kažu "Srbija"...

  7. #52
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Srecko's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,524
    Thanks
    777
    Thanked 502 Times in 358 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Izvini @Borovac, mene zanima samo ako telefon nije namenjen da se nosi u dzepu od farmerica, za sta je namenjen?

  8. #53
    iSrbijaHero kursula82's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Nis
    Posts
    869
    Thanks
    487
    Thanked 426 Times in 263 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Ovi i mene zanima za farmerice.

    Drugo zvecka socivo koje je deo mehanizma za fokus nikako motorcic za vibraciju!

    A ovo oko savijanja/odvajanja, kako bre ne moraju da ti zamene telefon za fizicko ostecenje

  9. #54
    iDrugČlan
    Join Date
    Jul 2011
    Age
    42
    Posts
    42
    Thanks
    13
    Thanked 3 Times in 1 Post

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Evo da se ukljucim i ja sa problem da ne otvaram novu temu posto je vezana za displej
    Naime u pitanju je iPhone 6 ,16gb , iOs 8.3 , mts , uzet u decembru , primeceno je sledece:
    Kompletna leva strana ekrana nema reagovanje na dodir skoro cela linija ikona sa leve strane sve od vrha pa skoro do pred kraj ne reaguje...uradi se reset telefona, proradi sve ali se posle par minuta vrati problem, inace se primeti da pri recimo kuckanju poruka ne ubada sva slova iz prve (opet leva strana ekrana)...(da napomene da telefon nikada nije ispada,nije se akao,bas normalno koriscenje) nosen u bamperu,nema foliju na ekranu... odnesen u mts i kazu sledece : ostavite telefon da se kalibrise softwerski ekran (prvi put cujem ovo) , ako nije to onda zamena displeja,e sada posto je telefon od prijatelja ja sam ga savetovao da trazi novi zamenski na sta su ga oni otkacili lagano... STA DA RADIMO,kakav je savet?

  10. #55
    iSrbijaHero kakosuper's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Beograd
    Age
    34
    Posts
    901
    Thanks
    624
    Thanked 253 Times in 190 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Pa kako sta da radite, ostavite u servis pa nek srede kako oni misle da treba da se sredi. Dali su vam predlog za servis, ne znam sta jos treba da se uradi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    iPhone 6s ios 9

  11. #56
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Paranormal's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Paraćin/Novi Sad
    Age
    31
    Posts
    1,829
    Thanks
    423
    Thanked 1,018 Times in 693 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Iz kog si grada?
    Ako si iz Bg-a, bolje odmah idi u iStyle, nego sto se zezas sa njima iz mts-a

  12. #57
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Cuj njih da se softverski kalibrise ekran
    Stvarno goni *****e i nosi odmah kod resellera

  13. #58
    iDrugČlan
    Join Date
    Jul 2011
    Age
    42
    Posts
    42
    Thanks
    13
    Thanked 3 Times in 1 Post

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Iz Beograda sam...Meni je odmah bilo sumnjivo ovo "softwesko kalibrisanje" ...pa i ja se nosim mislju da idem pravo u iStyle da vidim sta ce oni da kazu...
    Javljam sta je bilo....

  14. #59
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Ili u Macolu.....

  15. #60
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    945
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: MTS, Servis, odvojen displej, zvecka socivo kamere

    Evo i ja da udjem u klub .ne lezi dobro display na iphone 6 u mts-uzet, juce aktiviran. Dole desno pucketa kad se pritisne. Bio u istyle cisto informativno da pitam sta i kako i u svakpm slucaju ostao bi bez telefona 7-10 dana dok to poprave pa ako se ponovi onda se menja. Odem usput i do istyle radnje i pogledsm izlozene modele i na zlatnoj 6-ici isto pucketa i to bas bas. Definitivno nam salju najgori skart od telefona. Nije moguce da na tako mali broj prodatih telefona ima toliko skartova. Kad kazem mali broj mislim na zemlju i broj prodatih legalno telefona.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •