iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 2 of 2

Thread: Problem sa korišćenjem iTunes na drugom računaru

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Question Problem sa korišćenjem iTunes na drugom računaru

    Koristim 11.3 verziju iTunesa i desilo se sledeće - na jednom računaru sam koristio iTunes otkako sam kupio telefon, dakle svi podaci su mi bili tamo. Problem je nastao kada je pao sistem na tom računaru i morao sam da reinstaliram Windows ali takođe i da formatiram C zbog virusa.
    Sada na drugom računaru imam iTunes koji sam autorizovao ali mi naravno pokazuje ono obaveštenje da ako sinhronizujem da će obrisati sve.

    Pošto nemam više onaj stari iTunes, ne mogu da iskoristim savete iz ovog tutorijala http://www.isrbija.net/showthread.ph...ise-kompjutera
    ali imali neko slično rešenje?

    Takođe, šta bi tačno bilo obrisano tom sinhronizacijom na potpuno novom iTunesu? Da znam da li vredi uopšte da pokušavam nešto drugo, su samo muzika, knjige, video fajlovi i slike, to nije problem.
    Naravno, uradio sam tranfer purchases odmah.

    Hvala unapred!

  2. The Following User Says Thank You to postdeconstruction For This Useful Post:

    jailbreak 3gs (20-10-2014)

  3. #2
    iSrbijaHero
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Kraljevo
    Posts
    1,115
    Thanks
    158
    Thanked 743 Times in 637 Posts

    Default Re: Problem sa korišćenjem iTunes na drugom računaru

    U novom itunes-u ti nista nije podeseno,zato i ne izbacuje to..Moras da obelezis "manually manage music and video"....Pa onda probaj sync.Ako neces da ti obrise te pesme i video snimke sto imas u telefonu,moras ubaciti u itunes-u tu listu sto imas u telefonu.(iste pesme i video snimke)
    [SIGPIC][IMG]http://www.isrbija.net/signaturepics/sigpic71623_4.gif[/IMG][/SIGPIC]

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •