iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: iTunes i zasticeni fajlovi

  1. #1
    iSrbijaHero roki's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Belgrade
    Posts
    586
    Thanks
    151
    Thanked 149 Times in 75 Posts

    Default iTunes i zasticeni fajlovi

    Da li neko moze da mi pomogne oko pustanja zasticenih fajlova? Skinuo sam sa torrenta film koji je u m4v formatu, i film je kupljen na iTunsu, i kad hocu da ga pustim kod mene, trazi mi username i sifru, kao za aplikaciju neku, a VLC isto nece da ga pusti. Inace radi se o OSX-u. Nas'o sam na internetu da ti fajlovi imaju takozvanu DRM zastitu, i naso sam neke programe koji skidaju tu zastitu, ali svi se placaju, a ovi krekovani i trail verzije ne rade kako treba, ili su ograniceni. Pa da li neko ima iskustva sa tim, i da li mi moze pomoci?

  2. #2
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: iTunes i zasticeni fajlovi

    Film je skinut sa torrenta i kupljen na iTunesu

  3. #3
    iSrbijaHero roki's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Belgrade
    Posts
    586
    Thanks
    151
    Thanked 149 Times in 75 Posts

    Default Re: iTunes i zasticeni fajlovi

    Hteo sam da kazem da neko ko je kupio film u iTunsu direktno ga tako i zakacio na torrent

  4. #4
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: iTunes i zasticeni fajlovi

    Da probas sa ovim

    Code:
    http://www.m4vconverterplus.com/index.html

  5. #5
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    233
    Thanks
    4
    Thanked 12 Times in 10 Posts

    Default Re: iTunes i zasticeni fajlovi

    pozdrav da ne postavljam novu temu zelela bih da pitam samo jedu stvar,naravno koristim iTunes na racunaru kad povezujem mob,i on sam obavi sinhronizaciju, ja prebacim nesto sto mi treba i zavrsim,uglavnom mob mi ima zauzeto oko 5 GB memorije, e sad odjednom mi je disk C na kompu poceo da povecava zauzetu memoriju,doslo je do toga da je pocrveneo tj. ostalo je slobodno par giga na njemu... malo sam cackala i vidim da mi je u nekim poddirektirijumima memorija 22Gb a to uopste ne koristim niti tu smestam nesto, sve sam to izbrisala i od tada je ok... e sad moguce da je neki virus bio i da nema veze sa mojim sinhronizovanjem iphone-a,ali mene zanima jedna stvar,gde se nalaze stvari koje on sinhronizuje,da li ja naprimer mogu da pogledam slike na iTunsu i ako mi nije mob ni blizu racunara? ili sam ja skroz pogresno razumela svrhu iTunesa? kontam radila sam bekap i da mora sve to negde da postoji na racunaru snimljeno,samo gde?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •