iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 85

Thread: AppleTV 3 -koriscenje?

  1. #61
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    Pa smart tv treba da ima aplikaciju za youtube koliko znam. Ja pustam filmove sa mac minija na smart dvd blu ray player koji ima instaliran plex a odatle na tv. Tako sam za male pare dobio smart tv.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  2. #62
    iSrbijaHero matrix's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Berlin
    Posts
    979
    Thanks
    148
    Thanked 978 Times in 360 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    evo malo da dodam kako se moze prosiriti koriscenje Apple TV3 dok ne izadje zeljno iscekivani JB.jeste Work Arround ali se na kraju isplati. Podrazumeva se da imate NAD (nakacen na mrezi) gde su vam smesteni filmovi i serije ili sta god, dalje iPhone/iPad i Apple tv3. skinete app po imenu FileBrowser( btw odlicna app ) unutar napisete ip adressu rutera/NAD-a i sifru za wifi i eto vam pristupa. ima opcija onda unutar da kopirale URL filma ili sta god da vam se nalazi na HDD-u i paste u npr drugu aplikaciju koja pusta filmove, ja koristim GoodPlayer. Kad pusti film samo na AirPlay ikonicu i eto sadrzaja na Tv-u. Jeste malo zezanje ali jedanput kad se uradi sledeci put je stvarno iz par koraka i ide jako brzo. Ovo radi i dok je kompjuter offline/ugasen.
    iPhone 13 mini /iPad Air2/ TV 4K/Mac Mini/ Watch 5/MacBookAir/AirPods Pro

  3. #63
    iSrbijaHero amsterdamxxx's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Smederevska Palanka
    Posts
    505
    Thanks
    7
    Thanked 128 Times in 117 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    a sta je NAD?...ili mislis na NAS....?
    PowerMac G5 2.0 DLMacBook UnibodyMacPro

  4. #64
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Novi Sad
    Posts
    260
    Thanks
    101
    Thanked 125 Times in 69 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    Preporucujem Vam svima koji nisu probali Netflix i Hulu, da urade Smart DNS preko sajta unblock.us ili VPN (na netu ima liste sa VPN serverima) , i da iskoriste besplatno HULU plus na 7 dana , a posebno mesec dana besplatno Netflix . Ljudi , pa ono je divota ... dodje mi da se pretplatim (9$ mesecno?) , da se vise ne bih je**vao sa skidanjem filmova ... PS. Naravno, titlovi su engleski, nema srpski. I nema najnajnovijih filmova, nego po principu video kluba - kad prodje bioskopski zivot za film, onda ide na ove servise.

  5. The Following User Says Thank You to babaroga73 For This Useful Post:

    smera (11-04-2014)

  6. #65
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    Ja imam pretplatu na DNS na unblock.us i na Hulu plus tako da najvise gledam americke TV serije preko ATV3. Ko moze sebi da priusti, to je najbolje.Posto sam u Istanbulu a ne znam turski (i nemam lokalnu TV), to mi nekako dodje najbolje.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  7. #66
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    109
    Thanks
    19
    Thanked 3 Times in 2 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    ja sam na http://www.unblock-us.com/ stavio email i dobio 7 dana free,e sad odem na netflix preko pc-a i sve ok prepozna me kao amera,i kad izabre da hocu da platim preko paypala za 2 tv-u u HD kosta mesecno 8.99$ on mi kaze za paypal sledece

    http://img4.imagetitan.com/img.php?image=9_paypal.jpg

    ne znam kako da platim netflix?dali da porbam sa viza karticom?ali sta i ako to provere da je izdata u srbiji?kako vi placate netflix?

  8. #67
    iPhoneBigFan zemomak's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    39
    Posts
    355
    Thanks
    284
    Thanked 114 Times in 75 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    Ne mozes sa nasim karticama platiti, imas sajtove da kupis posebne gift kartice za netflix i hulu...jedino tako koliko je meni poznato


    Sent from my iPad Air using Tapatalk

  9. #68
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Sunnyvale, CA
    Age
    46
    Posts
    318
    Thanks
    177
    Thanked 290 Times in 108 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    Ako nekom treba gift kartica mogu da mu kupim u lokalnoj prodavnici u USA a vi pare ili mom bratu u Srbiji ili na intesu po srednjem kursu ;-)

  10. #69
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    109
    Thanks
    19
    Thanked 3 Times in 2 Posts

    Default

    ali ja ne mogu da otovrim nalog,on mi trazi da paltim pre otvaranja naloga

    a te gift karte gde kucam?sad sam uspeo preko apple tv-a da se registrujem i da vezem za itunes usa account nalog,koliko sam ja razumeo skidace samo sa itnusa naloga pare??

    jel su ovo te gift kartice?

    http://cardscodes.com/Apple_iTunesAp...rd_USA-77.html
    Last edited by zabrljanje; 30-05-2014 at 22:21. Reason: Ne pisi post ispod posta, koristi EDIT funkciju.

  11. #70
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Sunnyvale, CA
    Age
    46
    Posts
    318
    Thanks
    177
    Thanked 290 Times in 108 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    e pa eto ti resenja to ti je to. Kupis to oni ti skeniraju i posalju. To ti je to.

  12. #71
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    109
    Thanks
    19
    Thanked 3 Times in 2 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    e hvala ti ,da nisam nasao preko neta,sigurno bi od tebe kupio.evo sve je zavrseno i film je pustne preko apple tv -a i netfilksa iz srbije ,uplatio sam i na itunes 30 dolara nek skidaju mesecno oni , jedino mi nije dao nikakav kod da registrujem uredjan na netflixu,verovatno zato sto je free period 1 mesec na netflixu??

  13. #72
    iSrbijaHero iLaki's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,140
    Thanks
    364
    Thanked 151 Times in 99 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    Beamer je program za slanje video sadrzaja sa imaca na apple tv.

  14. #73
    iSrbijaHero matrix's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Berlin
    Posts
    979
    Thanks
    148
    Thanked 978 Times in 360 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    Malo da osvezim temu sa po meni bitnom novinom.Krenuo je Netflix u Nemackoj konacno.za 9€ mescno ( prvi mesec gratis ) u HD rez. na dva TV-a istovremeno mogu se gledati beskonacno filmovi i serije. Ovo je dobro jer ko je vlasnik Account-a moze staviti jos 3 osobe koje ce da gledaju Netflix na istom account-u. Ja delim sa drugarom i placamo po 4,5€ sto mislim da nije mnogo. Usluga je extra, ima mogucnost ne samo subtitle da se bira ( nemacki, engleski i francuski) nego i simultano prevodjenje na iste jezike, tako mozemo gledati sadrzaj na tri jezika( sve to ide u 2 sekunde). Ne znam da li moze u Srbiji da se koristi npr nemacki account, probacu kad dodjem. to je onda dobro za sve tu jer mogu da uzivaju u prednostima Apple TV-a. Servis je zaista pouzdan i bogat sadrzajem, a vecina je u HD rezoluciji.
    iPhone 13 mini /iPad Air2/ TV 4K/Mac Mini/ Watch 5/MacBookAir/AirPods Pro

  15. The Following User Says Thank You to matrix For This Useful Post:

    smera (17-09-2014)

  16. #74
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    Obicno su Netflix i slicni programi vezani za region (zemlje), tako da ce verovatno biti potrebno da promenis DNS (fake DNS), tako da se ne vidi da nisi u Nemackoj. Ja sam tako bio pretplacen na US Netflix i Hulu plus, ali morao sam da uzmem i "smart DNS" servis jer bez toga nema pristupa.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  17. #75
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2014
    Age
    38
    Posts
    176
    Thanks
    35
    Thanked 41 Times in 28 Posts

    Default Re: AppleTV 3 -koriscenje?

    vec cetiri meseca koristim netflix + unblock u srbiji , account itunes mi je usa,i tamo ubacujem gift card dolare i netflix sam skida mesecno,inace ako hocu nemacki sadrzaj netflixa,samo odem na unblock prebacim na germany i gledas nemacki netflix sa drugacijim sadrzajem,znaci netreba da imas i nemacki itunes account.

  18. The Following User Says Thank You to R10 For This Useful Post:

    smera (18-09-2014)

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •