iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: Немогућност подизања система ПОМОЋ

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2010
    Age
    36
    Posts
    1
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Немогућност подизања система ПОМОЋ

    Када покушам да укључим телефон појави се апл лого и кроз пар секунди се појави онај кружић као анимација за "loading" који се окреће али у једном тренутку се заблокира и тако стоји. Постоје и као неке цртице изнад логоа као да је цркао ред пиксела екрана али не целом дужином. Кроз који минут када тако заблокира, сам се угаси и све поново аутоматски. Исто је да ли стоји на усб или на пуњачу.

    Да ли знате одакле прво да почнем да решавам проблем. Не знам како је дошло до овог стања пошто је телефон од тетке која се не разуме ништа.

    Последња опција је сервис.

    Слика пуњења која се активира кад притиснем "home" дугме. Не мења се и не пуни се батерија иако показује ову слику. После пар минута током пуњења, сам се телефон упали и избаци лого и ово већ описано горе.



    Ево шта се појави приликом подизања система



  2. #2
    iSrbijaLegend igor11's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    1,730
    Thanks
    72
    Thanked 539 Times in 396 Posts

    Default Re: Немогућност подизања система ПОМОЋ

    moras dati malo vise info o samom telefonu.. koji bb je? koji ios? da li je simfree ili nije? napisi osnovne informacije o telefonu ako zelis da ti neko pomogne..

  3. #3
    iSrbijaHero
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    iMunze
    Age
    45
    Posts
    740
    Thanks
    62
    Thanked 114 Times in 102 Posts

    Default Немогућност подизања система ПОМОЋ

    Bas cudna ova slika punjenja?
    Druze moras dati vise info kao sto ti je kolega rekao. I reci nam kako je tako zabagovao,sta si mu radio? Update? Jb?
    Sto se tice punjenja verujem da ti je ovo prvi ios uredjaj,svaki se tako ponasa kad se isprazni skroz. Upali se kad napini min 5% baterije.
    Sto se tice te linije na lcd-u,po meni koliko vidim je otisao sam lcd. Prvo osposobi telefon a to mozes i kasnije.
    Znaci kazi koji sw,bb,sta si radio?
    Edit
    Jel 3g ili 3gs? I ako mislis da ti neko pomogne a da ti ne obrisu post,nemoj pisati na cirilici
    Last edited by dekimaks; 28-04-2013 at 03:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •