iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 4 of 4

Thread: 3G Problemi!

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bihac
    Age
    37
    Posts
    7
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default 3G Problemi!

    Ovako,imam par problema sa svojim ljubimcem pa bih vas zamolio za pomoc?!

    1.) Wi-Fi mi RADI ali je jako jako JAKO slab signal,max 2 metra od rutera a nekad je moglo ici i mnogo vise!
    Ima li neki program za rjesavanje toga ili nesto drugo

    2.) Zvucnik mi je nekako slab nego sto je nekad bio,zanima me ima li neki softver za pojacavanje zvuka ili neceg slicnog?

    3.) Imam WinterBoard, ali nikako da namjestim pozadinu tamo gdje su mi aplikacije,znaci kad otkljucam pa kad su aplikacije, na screenu tj. ne mogu da namjestim pozadinu?

    Evo mojih problema,budite ljubazni i ako znate pomozite
    Pozz i Hvala!

  2. #2
    iEntuzijasta ampa88's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Age
    36
    Posts
    65
    Thanks
    49
    Thanked 9 Times in 9 Posts

    Default 3G Problemi!

    1. Prvo proveri je li ti padao taj telefon. Imao sam jedan takodje 3g, koji je imao problema sa wi fi mrezom. Pokusavao sam restore, stavljao u frizderu na 5 minuta, hard reset, reset netvork setings vise puta. Nista nije pomoglo, jer se verovatno nesto pokvarilo od pada telefona. I slucajno mi je opet pao, i proradilo je opet samo. 3g ajfpn je poznat po wi fi problemima. Imas puno tema ovde na forumu vezano za tu problematiku. Probaj sve ovo navedeno pa javi rezultat.

    2. Mislim da ne postoji, ali opet proveri, za svaki slucaj otidji u setings/sounds i proveri je li ti zvuk do kraja.

    3. Verovatno je cekirana opcija kada si podizao fw, pa je cekirano da ne mozes imati mogucnosti pozadine iza ikona, vec samo kada je zakljuchan, jer tako dobija na brzini.
    Last edited by dado; 10-03-2012 at 20:32. Reason: Ne dupliraj postove, koristi EDIT opciju

  3. #3
    iEntuzijasta pengo's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    90
    Thanks
    21
    Thanked 4 Times in 4 Posts

    Default Re: 3G Problemi!

    Pod 3. Skini Ztoggle sa cydie i imaćeš mogućnost i za wallpaper i za multitask on/off
    pod 2. Postoji softversko rešenje , ali je ipak bolje da ga pogledaju u servisu možda se stvarno pomerio zvučnik od udarca ili pada.
    Last edited by pengo; 16-03-2012 at 13:47.

  4. #4
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bihac
    Age
    37
    Posts
    7
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: 3G Problemi!

    Sta sad treba da uradim?
    iPhone 3G mi je jailbreak-ovan i iOS je 4.2.1,sta znaci sad ovo unlock i restore!
    Kazu da kad to uradim da ce mi proraditi wi-fi?
    Sta trebam sad uraditi da mi proradi wi-fi? Restore ili unlock,ili oboje!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •