iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 50

Thread: Postignut sudski sporazum oko problema sa antenom na iPhonu 4

  1. #31
    iPhoneBigFan mccf's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    57
    Posts
    486
    Thanks
    360
    Thanked 234 Times in 142 Posts

    Default

    Brate, ja s tobom kad pricam, vidim da pises srpski, meni razumljive rijeci ali toliko nepovezan tako da mi dodje kao da pises sanskritu! I uopste ne pisemo o istoj stvari. Ja ti rekoh da je brzina protoka kod 3G konstantna-i nije bitna snaga prijema signala-poenta je imas li ga ili nemas! A ti meni opet kako ispod repetitora nije bitno kako uhvatis antenu telefona!

    Jeste, ja kazem da je q od antene na ovom telefonu koji kosta kao 10 Sony Ericssona, jer pod ISTIM uslovima, ono sto ja zovem 'ivicom' za iPhone, Xperia X8 uopste nema taj problem! Sad ti pricaj-to je do mog telefona, objasnjavaj...ali je obicni q od antene!!! Nesto sto je placeno 500€, sto je 10 puta skuplje od ostalog, duplo skuplje od konkurencije- i da ima takvu gresku, takav defekt-to je KATASTROFA! Pa to je kao da Bugatti Veyron ima gresku jednog Yuga-da ga zeza mjenjac, i nece da usalta u trecu
    Kad ja dajem svoj iP4 i moram reci-e drzi sa strane ne zaklanjaj antenu, a barabe svoj SE X8 drze kako im volja...to je katastrofa!

    I jos jednom-ivica signala je daleko blize repetitoru kada se radi o iPhone-u nego sto je to slucaj za ostale telefone!

    Ovo je Rolls Royce medju telefonima- a njegov moto je 'Kvalitet ostaje dugo posto je cijena zaboravljena'. I ako na novom moram da trpim to 'skripe vrata kad zatvaram'...sjecacu se koliko pukoh na njega. I to jeste stvarno za ismijavanje! Jedino ostaje u RR u dzepu vrata drzati sprej WD-40 za podmazivanje i odmascivanje(citaj-taj veselo bumper, i da pricas kako ti apple poslao)...pa da bude RR u full-u!

    P.S. Ja se izvinjavam forumu, za ovo q, ali stvarno je ogorcenje u pitanju

  2. #32
    iModerator Babakaj's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Beograd
    Age
    34
    Posts
    4,973
    Thanks
    868
    Thanked 1,731 Times in 1,129 Posts

    Default

    Neću da citam ove kilometarske postove. Tih 15$ ako mogu da uzmem uzecu sigurno. Ne kapiram sto bi neko odbio da popuni formular za te parice. Javite ako bude vesti!

  3. #33
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Sandi's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Imam svoj mali svet i oko njega kineski zid
    Posts
    3,361
    Thanks
    373
    Thanked 730 Times in 579 Posts

    Default

    Tako je baba! Da mi uzmemo tu kintu, kupimo koji karton piva i uzivamo a ne da mlatimo praznu slamu oko problema koji je izvestan. Da je drugacije ne bi oni sad davali lovu i bumper-e.
    MacBook Air 11"

  4. #34
    iModerator Babakaj's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Beograd
    Age
    34
    Posts
    4,973
    Thanks
    868
    Thanked 1,731 Times in 1,129 Posts

    Default

    Pa brate realno... Ako daju-da se uzme!
    5 ljudi napravi zajednicki account ulije 75$ u njega i kupe 50-70 aplikacija. Sto da ne...

  5. #35
    Administrator 1024's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    the Internet
    Age
    35
    Posts
    4,833
    Thanks
    113
    Thanked 1,137 Times in 648 Posts

    Default Re: Postignut sudski sporazum oko problema sa antenom na iPhonu 4

    Sad vec nisam 100% siguran o cemu tacno pricamo Tj. siguran sam da pricamo o razlicitim stvarima.

    Dakle, imamo da iPhone u prosecnom slucaju ima slabiji prijem signala od drugih telefona (je l'?). Imamo da iPhone malo slabije prima signal kad se drzi za antenu (ili da malo jace prima signal kad se ne drzi za antenu, casa je polupuna i poluprazna u isto vreme). I... imamo da u odgovarajucim slucajevima to dovodi do toga da signala nestane.

    I sta onda? Da li je tu Apple kriv sto iPhone ima spoljasnju antenu? Nije bas, jer da je antena unutra signal bi bio jos slabiji, samo sto ne bi bio slabiji samo kad se drzi nego uvek. Zato su i stavili antenu spolja, da bi bolje primala signal.

    O cemu mi bese pricamo ovde? Ja pokusavam da kazem kako je ova prica preuvelicana zbog zlih medija koji hoce da prodaju senzacionalisticke naslove. Da je problem mnogo manji (iako opet veci od nule) nego sto pokusavaju da ga prikazu. I to je to.
    iMisao dana*:
    Na sta se sveo ovaj svet kad mene mrzi da gledam Apple event?
    * ili nedelje, ili... necega

  6. #36
    iSrbijaBigFan SPW Spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    121
    Thanks
    98
    Thanked 34 Times in 29 Posts

    Default Re: Postignut sudski sporazum oko problema sa antenom na iPhonu 4

    Ma Apple je napravio veliku gresku! Trebao je da napravi iPhone sa antenom na izvlacenje ,kao sto je nekad bila Nokia 2110


  7. #37
    iModerator Babakaj's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Beograd
    Age
    34
    Posts
    4,973
    Thanks
    868
    Thanked 1,731 Times in 1,129 Posts

    Default

    @1024, sve si tacno rekao i zakljucak je da problem koliki god bio postoji.

  8. #38
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Sandi's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Imam svoj mali svet i oko njega kineski zid
    Posts
    3,361
    Thanks
    373
    Thanked 730 Times in 579 Posts

    Default

    @1024

    Ne znam da li imas ili si koristio ip4 ali ja pouzdano mogu da kazem da je antena veliki problem na tom uredjaju. Meni se jako cesto desavalo da izbaci no service iako nikad nisam 3g palio. Naravno izgubi signal ako ga drzim kako meni odgovara u ruci i to posle nekoliko minuta. Nije to bas tako zanemarljiva stvar koliko bi svi mi koji volimo apple voleli da bude zanemarena. Tek kad sam presao na ip4s sa video koliko je to velik problem jer kad koristis telefon i mozes da ga drzis kako ti se cefne shvatis da ono nije kako treba. A posto se ziv covek na sve navikne tako smo svi mi koji koristimo ili smo koristili ip4 naucili da zivimo sa tim problemom i ne drzimo telefon kako "ne treba". Problem je prisutan i to neminovno, sad kako kome i koliko smeta mislim da nije vredno raspravke. Meni recimo nije smetalo dok nisam presao na 4s i uvideo koliki je to propust. Ali to sam vec rekao...

    @babakaj

    Ja sam ZA zajednicko acc i da kupimo apps. Mada bi mi vise prijalo da uzmemo nekog belog vina i pijemo spricoke
    MacBook Air 11"

  9. #39
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member CJay's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    ...između krajnosti...
    Age
    41
    Posts
    2,184
    Thanks
    637
    Thanked 806 Times in 602 Posts

    Default Re: Postignut sudski sporazum oko problema sa antenom na iPhonu 4

    Ja imam cetvorku vec duze vreme i nikad nikakav problem nisam imao sa signalom...

  10. #40
    iModerator Babakaj's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Beograd
    Age
    34
    Posts
    4,973
    Thanks
    868
    Thanked 1,731 Times in 1,129 Posts

    Default

    @Sandi:
    Pa daju gift card za iTunes jbg... kad budu davali za Tempo ili Maxi biće i špricera!
    A za ovaj zajednicki pravimo dog kad uzmemo PAREEEE

    CJay- ukljuci 3g i drzi antenu neko vreme mora da padne

  11. #41
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member CJay's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    ...između krajnosti...
    Age
    41
    Posts
    2,184
    Thanks
    637
    Thanked 806 Times in 602 Posts

    Default Re: Postignut sudski sporazum oko problema sa antenom na iPhonu 4

    3g ukljucen non-stop a to sa antenom sam pokusavao vise puta, cim sam uzeo telefon, bas zbog tih glasina i nikad mi se nije desilo...bila je neka prica da se kod odredjenog broja telefona ne javlja taj problem iz nekog razloga...dunno...

  12. #42
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Postignut sudski sporazum oko problema sa antenom na iPhonu 4

    ne mora....ja na proslom ip4 nisam imao apsolutno nikakavih problema ma koliko da sam se trudio da oborim signal....dok na ovom zna ponekad da pukne veza ili da se gubi signal kada ga drzim na cuvenom mestu... (ma kako ovo moze da vam zazvuci...)

    cek,cek...nek mi neko objasni kako to sa tim parama funkcionise?moze li se prijaviti?

    p.s.i ja sam pre za spricer...

  13. #43
    iPhoneBigFan mccf's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    57
    Posts
    486
    Thanks
    360
    Thanked 234 Times in 142 Posts

    Default

    @1024 brate moj, da si ti meni ziv i zdrav... Niti mi mozemo sta promijeniti, niti sta postici 'raspravom'
    Uzivaj

  14. #44
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Sandi's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Imam svoj mali svet i oko njega kineski zid
    Posts
    3,361
    Thanks
    373
    Thanked 730 Times in 579 Posts

    Default

    @.stefan

    Kad bude bilo da se deli lova bice negde i objasnjeno kako. Uglavnom je prica da se dobije 15 dolara ili bumper.


    Spricer!
    MacBook Air 11"

  15. #45
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Postignut sudski sporazum oko problema sa antenom na iPhonu 4

    onda u tom slucaju uzimamo bumper-e, prodamo ih i na spricer...

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •