iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 6 of 6

Thread: Respring loop nakon reboot-a na 5.0.1 UT JB

  1. #1
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Sep 2010
    Age
    37
    Posts
    143
    Thanks
    11
    Thanked 5 Times in 4 Posts

    Default Respring loop nakon reboot-a na 5.0.1 UT JB

    Kao sto pise, telefon mi upada u respring loop cim ga reboot-ujem i onda mora hard reset koji takodje nekad ne pomaze nego i posle njega nastavlja da se respring-uje cim se pojavi lock screen po startovanju telefona. E sad, nekad ga reboot-ujem bez problema ali u 90% slucajeva upada u respring loop.
    UT JB odradjen Coronom. Ne znam da li mozda neki tweak-ovi iz cydia-e nisu kompatibilni pa se to desava?
    Imam sbsettings, action menu plus pack, iphonedelivery, ifile, iap cracker, sim manager, caller id, installous 4. Ako neko ima neku ideju pucajte, mnogo me mrzi da radim restore i ponovo jb.

  2. #2
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member CJay's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    ...između krajnosti...
    Age
    41
    Posts
    2,184
    Thanks
    637
    Thanked 806 Times in 602 Posts

    Default Re: Respring loop nakon reboot-a na 5.0.1 UT JB

    pokusaj da izbrises neki tweak koji si skorije instalirao, tj. kad ti se to pocelo desavati pa vidi. Idi jedan po jedan, sto posto je do nekog od njih. Ne znam kakva je trenutna situacija sa delivery, znam da je on pravio dosta problema na 5.0.1

  3. #3
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Sep 2010
    Age
    37
    Posts
    143
    Thanks
    11
    Thanked 5 Times in 4 Posts

    Default

    Nije delivery, prvo sam sa njim probao...a problem je sto sam ja to sve vec imao pre nego sto sam sibnuo coronu tako da moze biti bilo koji...
    Uzgred, kad uspem da ukljucim fon a da ne krene da se respringuje ko lud, posle ga regularno respringujem i ne zeza uopste. Samo nakon reboot-a iz cista mira...smor
    Last edited by stefanc1987; 06-01-2012 at 22:45.

  4. #4
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member miodrage's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Subotica - Beograd, Serbia
    Age
    46
    Posts
    2,111
    Thanks
    144
    Thanked 760 Times in 496 Posts

    Default Re: Respring loop nakon reboot-a na 5.0.1 UT JB

    A ti se onda muci i dalje... JA da imam ovaj problem davno bih odradio svez restore, i nikako ne bih vracao backup. Backup u principu i ne drzim, samo aplikacije cuvam u iTunes, kao i mlatimudiju koju uvek mogu da nadoknadim. Jedina dobra solucija je set up as new device. Sa time nema greske. Nakon restore-a, prvo telefon pretrcis sa JB, i odmah u Cydiji stavis Installous (zbog AppSynca), pa vratis sve iz iTunes, i nakon toga sredjujes Cydiju peske.

  5. #5
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Sep 2010
    Age
    37
    Posts
    143
    Thanks
    11
    Thanked 5 Times in 4 Posts

    Default

    Pa i to sto kazes. Ne gine mi to. Nego ne znam da li da radim restore sa icloud-a posle. Cisto zbog kontakta.

  6. #6
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member miodrage's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Subotica - Beograd, Serbia
    Age
    46
    Posts
    2,111
    Thanks
    144
    Thanked 760 Times in 496 Posts

    Default Re: Respring loop nakon reboot-a na 5.0.1 UT JB

    NE! Kontakte sacuvaj preko iDrive Contacts iz AppStore (DZ je), pa kad sve vratis, ovo ponovo instaliras i samo povuces nazad svoj backup kontakata.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •