iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24

Thread: iPhone 4 signal

  1. #1
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Zajecar
    Posts
    115
    Thanks
    5
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default iPhone 4 signal

    kupio sam cetvorku, danas sam ubacio telenor karticu(secenu u servisu cutterom) imala je signal, mogo sam da zovem i sve, i od kad sam instalirao iphonedeliveri ni da makne, nadje kao telenor i odmah izgubi (koristim gevey)
    jel moguce da sa telefonom nesto nije u redu, antenom ili sta vec ili mozda nesto sa karticom mada kad ubacim karticu brzo mi izbaci onaj meni za gevey

    a da, i obrisao sam delivery i opet isto, dva sata se zezam i nece

  2. #2
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member miodrage's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Subotica - Beograd, Serbia
    Age
    46
    Posts
    2,111
    Thanks
    144
    Thanked 760 Times in 496 Posts

    Default Re: iPhone 4 signal

    A odakle si instalirao taj iPhoneDelivery? Ako nije sa advinux repoa, onda ce biti do njega. E sad, pitanje je sta je sve od repova ostalo, mozda je restore najbolje resenje, ma koliko mrsko bilo. Za pocetak, ako do sada nisi, probaj da uradis jedan hard reset (home+power) dok se ne pojavi jabuka na ekranu, pa vidi sta ce da bude

  3. #3
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Zajecar
    Posts
    115
    Thanks
    5
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: iPhone 4 signal

    ma znam sve te cake, nisam nov clan vec sam morao da otvorim nov nalog posto mi je predhodni mail na kom mi je bio nalog ugasen davno tako da sam ostao bez svog naloga a drustvo sa foruma mi ne odgovara sto se toga tice nista, to sad nije bitno

    restore je radjen pre neki dan kad sam uzeo iphone na 4.3.3 tako da u telefonu i nema nista posebno, ovo sam cisto instalirao kao i uvek, mada cekam ios 5 kao i svi

    reset sam probao, ponekad ocita karticu, i mogu da inportujem imenik iz nje ali nema signala, a danas je imalo

  4. #4
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Sandi's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Imam svoj mali svet i oko njega kineski zid
    Posts
    3,361
    Thanks
    373
    Thanked 730 Times in 579 Posts

    Default

    Koliko se secam od ranije nesto se ne slazu gevey i iphonedelivery. Obrisi taj tweak i radice normalno. Ne mogu da se setim da li je neko skontao resenje... Ako jeste javice ti se sigurno.
    MacBook Air 11"

  5. #5
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Zajecar
    Posts
    115
    Thanks
    5
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: iPhone 4 signal

    pa obrisan je......... i nece odradicu opet restore nije mi problem ionako nemam nikakvih bitnih stvari samo da nije nesto crklo na tel, ako je gevey naci cu negde da probam drugu ili kupicu ovu ultra


    edit: evo bas sad opet cackam....sve ono gasi pali air mod i sve to sto treba da ne smaram i izaso mi je telenor signal,zadrzao se 15tak sekundi bez crtica ..... znaci nista od signala, sad mogu da pristupam kartici ali nema signala, gasim i palim 3G,data ma jok nista nece
    Last edited by miljanx88; 11-10-2011 at 22:33.

  6. #6
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Srecko's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,524
    Thanks
    777
    Thanked 502 Times in 358 Posts

    Default Re: iPhone 4 signal

    Ma matori, odradi restore i bice ti hladna glava... Pa ces znati na cemu si.

  7. #7
    iDrugČlan
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    35
    Thanks
    8
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: iPhone 4 signal

    Nema potrebe restore ako je svjez... Probaj ti da zamenis gevey, ako ima snekog druga poznanika pokusaj sa njegovom gevey vidi moze biti do nje. Imao sam slucaj da se na 4 kabl od antene nekako napola istekao da se bukvalno izrazim jos uvek je stojao tamo naslonjen na konektor koaksijalni ali nije bio dobro nalegao... Ovo je samo insinuacija ne kazem da je kod tebe to.

    Pretpostavljam da znas da nastimas gevey kako treba posto kazes da si iskusan korisnik. U servisu mi najvise muke zadaju lose nastimane gevey i jedna crtica signala.

  8. #8
    iSrbijaHero lydiasr's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Belgrade
    Posts
    637
    Thanks
    109
    Thanked 168 Times in 105 Posts

    Default Re: iPhone 4 signal

    iPhonedelivery je i meni pravio problem sa mrezom i ja ga od tada ne instaliram na iP4. I ne samo meni, cula sam to od mnogih. Ali meni je posle uninstalla i reseta proradila mreza. Jesi li resetovao telefon posla uninstalla?

  9. #9
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Zajecar
    Posts
    115
    Thanks
    5
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: iPhone 4 signal

    Uradjen restore i ista stvar, sad nema sta da mu smeta.... opet pojavi telenor gore, nema crtica samo tackice, stoji nekoliko sekundi i ispise no service.... moracu izgleda da kupim gevey ultra a ako i to nece onda da pogledam ako se nije otkacilo to od antene

  10. #10
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    359
    Thanks
    60
    Thanked 64 Times in 43 Posts

    Default

    i meni je iphonedelivery pravio isti problem, tel je izgubio signal al posle uninstalla i instalacije sa drugog repoa (banned- inace i najbolji repo, sve provjerene aplikacije) signal se vratio u normalu.

  11. #11
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Zajecar
    Posts
    115
    Thanks
    5
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: iPhone 4 signal

    prespavao sam, napunio tel preko noci na 100%, izvadio ubacio gevey odradio sve sto treba ponovo i dobio signal..... sad ide ona poslovica "jutro je pametnije od noci"

    e sad i dalje nemam pojma zasto sinoc nije htelo uglavnom navuko sam fobiju od ovog unlock-a, nadam se da necu morati da ga resetujem, hard resetujem uskoro

    i hvala svima na brzim odg.

  12. #12
    iDrugČlan
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    35
    Thanks
    8
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: iPhone 4 signal

    Nisi bio nesto ispostovao na Gevey, to sam i mislio samo nisam se bas hteo nametati sa odgovorom ispostuj proceduru do kraja...

  13. #13
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Zajecar
    Posts
    115
    Thanks
    5
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: iPhone 4 signal

    sve je radjeno i sinoc po proceduri.... jednostavno nije htelo

  14. #14
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member miodrage's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Subotica - Beograd, Serbia
    Age
    46
    Posts
    2,111
    Thanks
    144
    Thanked 760 Times in 496 Posts

    Default Re: iPhone 4 signal

    Quote Originally Posted by miljanx88 View Post
    ...izvadio ubacio gevey odradio sve sto treba ponovo i dobio signal...
    A mozda je kljuc u ovome? Teoretski, dozvolicu sebi slobodu da primetim da mozda nesto oko Geveya i kartice nije leglo kako treba, pa se sada potrefilo...

  15. #15
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Zajecar
    Posts
    115
    Thanks
    5
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: iPhone 4 signal

    pa moguce, ali zasto mi je dozvoljavalo inportovanje imenika sa kartice, ko zna jos uvek nisam gasio tel pa da vidim da li ce opet da zeza ugasicu ga kad resim ios5 da mu ubacim

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •