Quote Originally Posted by iAlfa View Post
Ako procitas nekoliko postova iznad tvoga, vidjet ces da sam napisao da u T-mobile Cg vec 15ak dana imaju u ponudi micro SIM data kartice. Dakle, govorim sa 100% sigurnošću jer sam svoju postojeću zamjenio za jednu takvu, tačnije od 01. septembra T-Mobile CG nudi isključivo micro SIM data kartice ( iste kao i ove dosadašnje samo je plastika dvostruko perforirana, pa se moze izdvojiti ili klasična ili micro SIM) Ne znam u koji si T-Com shop bio, ali vjerovatno u istome radi neko ko nije upućen, a ako je taj pojedinac nije upućen to ne znači da kartica nema, rjesenje- trazi data SIM karticu da ti pokazu pa ces imati priliku da vidis micro SIM. Informaciju zasnivam na ličnom iskustvu u T-shopu Herceg-Novi, a po informaciji zaposlenih u istom svi T-shopovi su dobili te kartice.
Ja sam bio u glavnom T-com shopu u Nikšiću, posle ubjedjivanja sa dvoicom ljudi koji tamo rade nije mi prostajalo ništa, nego da izadjem preko vrata pošto su ljudi prvo bili zbunjeni a onda i neprijatno uvrijedjeni kada sam tražio nekog drugog "višeg ranga" sa kim bih razgovarao.Otići ću sjutra opet sa molbom da mi dupliraju broj na micro/sim ali bojim se da ako opet budu kao zaliveni da će doć do frke